Yıllar Davaro'nun Cano'suna hiç acımadı! İşte Pembe Mutlu'nun son hali - Son Dakika

Yıllar Davaro'nun Cano'suna hiç acımadı! İşte Pembe Mutlu'nun son hali

24.08.2021 20:29

Davaro filminde Cano karakteriyle Kemal Sunal'la başrolü paylaşan Pembe Mutlu'ya yıllar acımadı. Mutlu'nun son halini görenler, Yeşilçam oyuncusunu tanımakta zorlandı.

Türk sinema tarihinin akılda kalan yapımları arasında yer alan Davaro filminde canlandırdığı Cano karakteriyle damga vuran ve o dönem güzelliğiyle dilden dile konuşulan Yeşilçam sanatçısı Pempe Mutlu'nun son hali, hayranlarını büyük şaşkınlığa uğrattı. Aşırı derecede kilo alan Mutlu'yu görenler, tanımakta güçlük çekti.

Yıllar Davaro'nun Cano'suna acımadı! Son halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı

DÖNEME DAMGA VURAN FİLM

Davaro filminde Kemal Sunal ile başrol oynayan Pembe Mutlu'ya yıllar hiç acımadı. Seyirciyi kahkahalara boğan bu filmde Cano karakterini canlandıran Pembe Mutlu'nun son halini herkes merak ediyordu. Görenler şaşkınlığını gizleyemedi. İşte Pembe Mutlu'nun son hali:

Yıllar Davaro'nun Cano'suna acımadı! Son halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı
YORUMLAR (2)
  • İSMAİL KILINÇ: Bu haberi okuyup bu haberde ders çıkaramayacak insanlar vardır.doğarsın,çocuk gençlik ve ihtiyarlık ve en sonunda HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR.not BU EVRELERDE VÜCUDUN DEĞİŞİR ESTETİK SADECE ŞEKLİNİZLE UĞRAŞIR FAKAT ODA ZAMANA YENİK DÜŞER.yani kaçınılmaz son. Cevap Yaz 77 13 Yayından Kaldır
500
Atık malzemelerden 'Yeşilçam' defilesi Atık malzemelerden 'Yeşilçam' defilesi 'Ölüm Tuzağı'nın galası yapıldı 'Ölüm Tuzağı'nın galası yapıldı

Son Dakika Magazin Yıllar Davaro'nun Cano'suna hiç acımadı! İşte Pembe Mutlu'nun son hali - Son Dakika


Advertisement