Son dakika Melda Onur haberleri, Melda Onur son dakika, son dakika Melda Onur

Son Dakika Melda Onur Haberleri

 • Yeşil Sol Parti Milletvekili, Kırıkkale Cezaevi'nde açlık grevi yapan 6 kişinin taleplerinin karşılanmasını istedi
  14 Tem Yeşil Sol Parti Milletvekili, Kırıkkale Cezaevi'nde açlık grevi yapan 6 kişinin taleplerinin karşılanmasını istedi

  Yeşil Sol Parti Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez, Kırıkkale Cezaevi'nde bulunan 6 kişinin spor hakkı ve kitap haklarının karşılanmaması nedeniyle 32 gündür açlık grevinde olduğunu iddia etti. Düşünmez, cezaevi yönetimiyle görüşme talebine rağmen müdürle görüşemediğini belirtti ve bu kişilere hukuki haklarının kullandırılmadığını iddia ederek taleplerin bir an önce yerine getirilmesini istedi.

 • YSP Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez, Erdem Aşkan'ın ölümüne neden olanların açığa alınmasını istedi
  09 Haz YSP Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez, Erdem Aşkan'ın ölümüne neden olanların açığa alınmasını istedi

  YSP Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez, 5 yaşındaki Erdem Aşkan'ın ölümüne neden olanların açığa alınmasını istedi. Düşünmez, YSP Hakkari Milletvekilleri Öznur Bartin ve Vezir Coşkun Parlak ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, 7 Haziran'da Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde annesi ve kardeşi ile birlikte yolun karşısına geçmek isteyen 5 yaşındaki Erdem Aşkan'ın jandarma personeline ait aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdiğini anlattı.

 • Melda Onur: 'Farklılıklarla yaşamayı öğrenmeliyiz'
  28 Ağu Melda Onur: "Farklılıklarla yaşamayı öğrenmeliyiz"

  Sosyal Haklar Derneği Genel Başkanı Melda Onur, "Farklılıkların önemini anlatmamız gerekiyor" dedi.

 • Melda Onur: 'Farklılıklarla yaşamayı öğrenmeliyiz'
  28 Ağu Melda Onur: "Farklılıklarla yaşamayı öğrenmeliyiz"

  Mudanya Kitap Fuarı'nın "AKP'nin Suriye Politikaları Ekseninde Mülteci Krizi" başlıklı oturumunda konuşan Sosyal Haklar Derneği Genel Başkanı Melda Onur, "Farklılıkların birlikteliklerinin önemini anlatmamız gerekiyor" dedi.

 • Aladağ'daki Yangın Faciasının Birinci Yılı
  28 Kas Aladağ'daki Yangın Faciasının Birinci Yılı

  Adana'nın Aladağ ilçesindeki bir yurtta geçen yıl 29 Kasım'da çıkan yangında hayatını kaybeden öğrencilerin aileleri, facianın birinci yılında Milli Eğitim Bakanlığı önünde yaptıkları basın açıklamasıyla taleplerini dile getirdi.

 • İzmir'deki Depremden Önce CHP'li Eski Vekilin Attığı Tweet'ler Sosyal Medyayı Salladı
  12 Haz İzmir'deki Depremden Önce CHP'li Eski Vekilin Attığı Tweet'ler Sosyal Medyayı Salladı

  İzmir Karaburun açıklarındaki deprem büyük paniğe neden olurken depremden önce CHP eski milletvekili Melda Onur'un attığı deprem uyarısı tweet'i sosyal medyayı salladı.

 • Melda Onur: Almanya ile Gerilim Toplumu Huzursuz Ediyor
  29 Mar Melda Onur: Almanya ile Gerilim Toplumu Huzursuz Ediyor

  Federal Meclis’teki Sol Parti Grubu’nun “Almanya-Türkiye ilişkileri nereye gidiyor?

 • CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık İktidar Bitecek
  18 Şub CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık İktidar Bitecek

  CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, referandumla ilgili görüşünü açıklarken, "Bu karanlık iktidar, bu korku filmi 2017'nin Nisan ayında bitecek" dedi.

 • Sivas - CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık Iktidar Bitecek
  18 Şub Sivas - CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık Iktidar Bitecek

  CHP'li Çiçek: Nisan ayında bu karanlık iktidar bitecekHüsnü Ümit AVCI/SİVAS, (DHA) - CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, referandumla ilgili görüşünü açıklarken, "Bu karanlık iktidar, bu korku filmi 2017'nin Nisan ayında bitecek" dedi.

 • CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık İktidar Bitecek
  18 Şub CHP'li Çiçek: Nisan Ayında Bu Karanlık İktidar Bitecek

  CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, referandumla ilgili görüşünü açıklarken, "Bu karanlık iktidar, bu korku filmi 2017'nin Nisan ayında bitecek" dedi.

 • Aladağ'da Faciasında 80 Gündür Yeni Bir Şey Yok
  16 Şub Aladağ'da Faciasında 80 Gündür Yeni Bir Şey Yok

  ADANA'nın Aladağ İlçesi'nde 11'i öğrenci 12 kişinin yaşamını yitirdiği kız yurdu yangını faciasının üzerinden iki ayı aşkın bir süre geçmesine rağmen, faciaya yol açan eksikliklerin giderilmesi konusunda fazla bir ilerleme olmaması, ilçede yaşayanları kaygılandırıyor.

 • Göçük Altında Kalan İşçilerin Aileleri Kucaklaştı
  16 Ara Göçük Altında Kalan İşçilerin Aileleri Kucaklaştı

  Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden 5 işçinin ailesi, Şirvan’daki maden kazasında meydana gelen göçükte hayatını kaybeden işçilerin aileleriyle bir araya gelerek, acılarını paylaştı.

 • CHP'li Melda Onur Meclis'ten Canlı Yayında
  29 Şub CHP'li Melda Onur Meclis'ten Canlı Yayında

  CHP Milletvekili Melda Onur, Meclis TV'nin yayın yapmamasına tepki göstererek, kendi tabletinden internet yayını yapıyor.

 • Büyükçekmece'de 'Ağaç Kesimi' Protestosu, 'Fidan Dikme' Arbedesi...
  04 Eki Büyükçekmece'de "Ağaç Kesimi" Protestosu, "Fidan Dikme" Arbedesi...

  Büyükçekmece belediyesi'nin Albatros mevkiindeki bazı ağaçları kestiğini iddia eden bir grup protesto gösterisi yaptı, kesilen ağaçların yerine yenilerini dikmek isteyen grupla polis ve zabıta arasında arbede yaşandı.

 • Büyükçekmece'de 'Ağaç Kesimi Protestosu', 'Fidan Dikme' Arbedesi
  04 Eki Büyükçekmece'de "Ağaç Kesimi Protestosu", "Fidan Dikme" Arbedesi

  * Albatros mevkiinde bazı ağaçların Büyükçekmece Belediyesi tarafından kesildiği iddia eden bir grup protesto gösteri yaptı.

 • Tunceli Kılıçdaroğlu Aileye Heyet Gönderdi
  15 Tem Tunceli Kılıçdaroğlu Aileye Heyet Gönderdi

  Tunceli'de, baraj gölünde mahsur kalan ailenin köprü zaferi (ek) KILIÇDAROĞLU AİLEYE HEYET GÖNDERDİ Tunceli'nin Nazimiye İlçesi Dallıbahçe Köyü Ilısu Mezrası'nda Pembelik Barajı nedeniyle mahsur kalan Ayhan ve Adile Artuç çiftinin açlık grevi ardından Valiliğin köprü yapılacağını açıklamasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, memleketi Tunceli'ye Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Adana milletvekili Elif Doğan Türkmen ile eski CHP Milletvekili Melda Onur'u gönderdi.

 • Tunceli'de, Baraj Gölünde Mahsur Kalan Ailenin Köprü Zaferi (2)
  15 Tem Tunceli'de, Baraj Gölünde Mahsur Kalan Ailenin Köprü Zaferi (2)

  Kılıçdaroğlu AİLEYE HEYET GÖNDERDİ Tunceli'nin Nazimiye İlçesi Dallıbahçe Köyü Ilısu Mezrası'nda Pembelik Barajı nedeniyle mahsur kalan Ayhan ve Adile Artuç çiftinin açlık grevi ardından Valiliğin köprü yapılacağını açıklamasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, memleketi Tunceli'ye Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Adana milletvekili Elif Doğan Türkmen ile eski CHP Milletvekili Melda Onur'u gönderdi.

 • Beyoğlu Kent Savunması'ndan Belediye Önünde Eylem...
  10 Tem Beyoğlu Kent Savunması'ndan Belediye Önünde Eylem...

  Beyoğlu Kent Savunması üyesi bir grup, son günlerde yaşandığı iddia edilen zabıta saldırılarını Beyoğlu Belediyesi önünde protesto etti.

 • Beyoğlu Kent Savunması'ndan Belediye Önünde Eylem
  10 Tem Beyoğlu Kent Savunması'ndan Belediye Önünde Eylem

  Beyoğlu Kent Savunması üyesi bir grup, son günlerde yaşandığı iddia edilen zabıta saldırılarını Beyeoğlu Belediyesi önünde protesto etti.

 • Gazeteci Sedef Kabaş, Ağır Cezaya Gönderildi
  30 Nis Gazeteci Sedef Kabaş, Ağır Cezaya Gönderildi

  17 Aralık soruşturmasına ilişkin attığı bir tweet kapsamında hakkında “terörle mücadelede görev almış kişileri hedef göstermek ve tehdit” suçlamalarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan gazeteci Sedef Kabaş hakim karşısına çıktı.

 • Şırnak Haytap, Şırnak'ta Öldürülen Katırlar İçin Suç Duyurusunda Bulundu
  16 Nis Şırnak Haytap, Şırnak'ta Öldürülen Katırlar İçin Suç Duyurusunda Bulundu

  Haytap, Şırnak'ta öldürülen katırlar için suç duyurusunda bulundu Şırnak'ın Uludere İlçesi'ne bağlı Gülyazı ve Ortasu Köyleri'nin bulunduğu sınır hattında, iddiaya göre askerlerin açtığı ateş sonucu öldürülen 25 katır için bölgeye gelen Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Uludere Cumhuriyet Savcılığı'na, ilgili kurumlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

 • HAYTAP Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu
  16 Nis HAYTAP Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu

  HAYTAP'a üye bir grup, Şırnak'ın Uludere ilçesinde bazı katırların askerlerce vurulması sonucu telef olduğunu ve yaralandığını iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

 • CHP'li Onur ve Haytap Üyeleri, Öldürülen Katırlar İçin Suç Duyurusunda Bulundu
  16 Nis CHP'li Onur ve Haytap Üyeleri, Öldürülen Katırlar İçin Suç Duyurusunda Bulundu

  Şırnak'ın Uludere İlçesi'ne bağlı Gülyazı ve Ortasu köylerinin bulunduğu sınır hattında, 25 katırın askerlerin açtığı ateş sonucu öldürüldüğü iddialarını araştırmak üzere bölgeye gelen CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur ile Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) üyeleri, Uludere Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

 • Şırnak Yaralı Bir Katırı Bulup Köye Getirttiler
  15 Nis Şırnak Yaralı Bir Katırı Bulup Köye Getirttiler

  CHP'li Onur ile HAYTAP üyeleri, vurulan katırlar için Şırnak'ta (ek) YARALI BİR KATIRI BULUP KÖYE GETİRTTİLER CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur ile HAYTAP üyeleri, Uludere İlçesi'nin Irak sınırında kaçakçılıkta kullanıldığı gerekçesiyle katırların askerler tarafından öldürüldüğü iddialarını araştırmak için, Uludere sınır bölgesinde incelemede bulundu.

 • Haytap, Öldürülen Katırlar İçin Irak Sınırında
  15 Nis Haytap, Öldürülen Katırlar İçin Irak Sınırında

  Şırnak’ın Uludere ilçesi Gülyazı ve Ortasu sınır hattında, iddiaya göre askerlerin açtığı ateş sonucu öldürülen 25 katır için Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Irak sınırında incelemelerde bulundu.

 • CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri, Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta
  15 Nis CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri, Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta

  CHPli Melda Onur katırların askerler tarafından öldürüldüğü iddialarını araştırmak için, Uludere sınır bölgesinde incelemede bulundu.

 • CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta
  15 Nis CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta

  Dha YURT - CHP'li Onur ile HAYTAP üyeleri vurulan katırlar için Şırnak'ta CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur ile Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) üyeleri, Şırnak'ın Uludere İlçesi Irak sınırında kaçakçılıkta kullanıldıkları gerekçesiyle katırların askerlerin tarafından öldürüldüğü iddiaları üzerine Şırnak'a geldi.

 • CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri, Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta
  15 Nis CHP'li Onur ile Haytap Üyeleri, Vurulan Katırlar İçin Şırnak'ta

  CHP'li Melda Onur Şırnak'ın Uludere İlçesinde katırların askerler tarafından öldürüldüğü iddialarını araştırmak üzere Şırnak'a geldi.

 • CHP'li Onur ve Haytap Üyeleri Öldürülen Katırlar İçin Şırnak'ta
  15 Nis CHP'li Onur ve Haytap Üyeleri Öldürülen Katırlar İçin Şırnak'ta

  Uludere sınır bölgesinde öldürülen katırlar için bugün sabah saatlerinde Şırnak’a gelen Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Melda Onur, Şırnak Valiliği’ni ziyaret etti.

 • Beyoğlu'nda Kadın Cinayetlerini Protesto Yürüyüşü
  11 Nis Beyoğlu'nda Kadın Cinayetlerini Protesto Yürüyüşü

  Beyoğlu'nda toplanan Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyesi bir grup kadın, ellerinde "Kadın cinayetlerine indirim değil ağırlaştırılmış müebbet" yazılı pankart açarak protesto yürüyüş yaptı.

 • Kadınlar, Kadın Katillerine 'Ağırlaştırılmış Müebbet' İstedi
  11 Nis Kadınlar, Kadın Katillerine "Ağırlaştırılmış Müebbet" İstedi

  Taksim’de Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, Özgecan Aslan’ın katiline ve kadın katillerine ağırlaştırılmış müebbet istedi.

 • CHP'li Onur, Tunceli'de 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti
  23 Mar CHP'li Onur, Tunceli'de 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti

  Chp İstanbul Milletvekili Melda Onur, Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde Pempelik ile Seyrantepe baraj göllerinin su tutması nedeniyle köylerinde mahsur kalan 42 yaşındaki Ayhan Arduç ile eşi 40 yaşındaki Adile Arduç'u evlerine giderek ziyaret etti.

 • CHP'li Onur, 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti
  23 Mar CHP'li Onur, 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti

  CHP'li Melda Onur, Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde Pempelik ve Seyrantepe baraj göllerinin su tutması nedeniyle köylerinde mahsur kalan aileyi ziyaret etti.

 • Tunceli2chp'li Onur, Tunceli'de 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti
  23 Mar Tunceli2chp'li Onur, Tunceli'de 8 Aydır Mezrada Mahsur Kalan Aileyi Ziyaret Etti

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde Pempelik ve Seyrantepe baraj göllerinin su tutması nedeniyle köylerinde mahsur kalan 42 yaşındaki Ayhan Arduç ile eşi 40 yaşındaki Adile Arduç'u evlerine giderek ziyaret etti.

 • Beyoğlu Kent Savunması'ndan Esnafa Destek
  19 Mar Beyoğlu Kent Savunması'ndan Esnafa Destek

  Beyoğlu Kent Savunması Esnaf Komisyonu, Beyoğlu esnafının, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu'nun 347. maddesinde yer alan "10 yılını dolduran kiracının tahliye edilebileceği" maddesi ile 6306 sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanunların gerekçe gösterilerek tahliye edilmesine tepki gösterdi.

 • Beyoğlu Kent Savunması'ndan Esnafa Destek...
  19 Mar Beyoğlu Kent Savunması'ndan Esnafa Destek...

  Beyoğlu Kent Savunması Esnaf Komisyonu, ilçe esnafının 10 yılını dolduran kiracının tahliye edilebileceği maddesi ile afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanunlar gerekçe gösterilerek tahliye edilmesine tepki gösterdi.

 • Bedaş İşçilerinin Eylemi 200'üncü Gününde...
  02 Mar Bedaş İşçilerinin Eylemi 200'üncü Gününde...

  Haber Uzay KESMEN - Kamera Ozan URAL İstanbul DHA İşten çıkarılan BEDAŞ işçileri, eylemlerinin 200'üncü gününde BEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne yürüdü.

 • Bedaş İşçilerinin Eylemi 200'üncü Gününde...
  02 Mar Bedaş İşçilerinin Eylemi 200'üncü Gününde...

  İşten çıkarılan BEDAŞ işçileri, eylemlerinin 200'üncü gününde BEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne yürüdü.

 • Jackals, Hyenas Get A Voice İn Turkish Parliament
  24 Şub Jackals, Hyenas Get A Voice İn Turkish Parliament

  An opposition deputy has taken the floor in Turkey's parliament to defend jackals and hyenas, after both animals were mentioned in an analogy about the government's alleged corruption. "I would never want people to turn animals into fodder in their speeches," main opposition Republican People's Party (CHP) deputy Melda Onur said on Feb. 23, after Peoples' Democratic Party (HDP) deputy Hasip Kaplan slammed "thieves, corrupt people, torturers and jackals" in his address against the government. "I condemn Kaplan. Neither jackals nor hyenas eat or steal more than what they need. Some people are not like them. We know who they are" Onur, an animal rights activist, added. "Please don't pick on animals any more. From now on, I will take the floor every time you target animals, be they pigs, donkeys or jackals" she added. Kaplan, whose surname means "Tiger" in Turkish, later took the rostrum to respond to Onur.

 • TBMM Genel Kurul'unda Kavga (2)
  19 Şub TBMM Genel Kurul'unda Kavga (2)

  Chp'li ONUR: DÜZGÜN, İTİLEREK 15 BASAMAKLI MERDİVENDEN DÜŞTÜ CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li ve AK Partili milletvekilleri arasında çıkan arbedede, CHP Tokat milletvekili Orhan Düzgün'ün merdivenlerden düştüğünü söyledi.

 • TBMM Genel Kurul'unda Kavga
  19 Şub TBMM Genel Kurul'unda Kavga

  TBMM Genel Kurul'unda kavga (ek) CHP'Lİ ONUR: MİLLETVEKİLİMİZ DÜZGÜN, İTİLEREK 15 BASAMAKLI MERDİVENDEN DÜŞTÜ CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li ve AK Partili milletvekilleri arasında çıkan arbedede, CHP Tokat milletvekili Orhan Düzgün'ün merdivenlerden düştüğünü söyledi.

 • Turkish Opposition Mps İnjured İn Scuffle During Security Bill Debate
  18 Şub Turkish Opposition Mps İnjured İn Scuffle During Security Bill Debate

  Four parliamentarians were left injured late Feb. 17 following a fracas on the first day of debates in the legislature's General Assembly on a government-led controversial homeland security bill. The fight erupted following arguments between the ruling Justice and Development Party (AKP) deputies and MPs from the main opposition Republican People's Party (CHP) and the Peoples' Democratic Party (HDP) during a closed session late in the evening. HDP deputy Ertuğrul Kürkçü and CHP deputies Musa Çam, Aykut Erdoğdu and Mahmut Tanal were injured, with Kürkçü sustaining injuries to his head. Woman deputies from the HDP had attempted to approach the rostrum, but female counterparts from the AKP interfered in their attempt, precipitating the incident, CHP deputy Melda Onur told www.hurriyet.com.tr. Some deputies ran after other deputies with gavels in their hands, while some deputies threw glasses at others, according to Onur.

 • Cemevlerine 'Faturaları Ödemeyin' Çağrısı
  11 Şub Cemevlerine "Faturaları Ödemeyin" Çağrısı

  CHP Tokat Milletvekili Düzgün Türkiye'deki cemevlerine seslenerek "Elektrik, su, yakıt faturalarını ödememeye, toplumsal direnişe çağırıyoruz" dedi.

 • AK Partili Vekilin '90 Yıllık Reklam Arası' Sözü, CHP'li Vekili Çıldırttı
  16 Oca AK Partili Vekilin "90 Yıllık Reklam Arası" Sözü, CHP'li Vekili Çıldırttı

  Erdoğan'ın Ak Saray'daki fotoğrafını "90 yıllık reklam arası bitti" mesajıyla paylaşan AK Partili Tülay Babuşçu'ya CHP'li Melda Onur, "Haremi özlemiş." dedi.

 • Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Bursalı: Derginin Kapağını Basılmaması Doğru Bir Karar
  14 Oca Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Bursalı: Derginin Kapağını Basılmaması Doğru Bir Karar

  Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHA Cumhuriyet Gazetesi'nin Charlie Hebdo Dergisin son sayısından bazı bölümleri Türkçe yayınlamasının ardından olası tepkilere karşı polisin gazete çevresinde aldığı tedbirler sürüyor.

 • Sokak Köpekleri Üzerinde Deneysel Çalışmalar Yapıldığı İddiası
  12 Oca Sokak Köpekleri Üzerinde Deneysel Çalışmalar Yapıldığı İddiası

  Ankara Üniversitesi: "Üniversitemiz birimlerinde, sokak veya barınaklardan toplanan köpekler üzerinde deneysel çalışma yapıldığı iddiası tamamen gerçek dışıdır"

 • CHP İstanbul Milletvekili Onur Açıklaması
  08 Oca CHP İstanbul Milletvekili Onur Açıklaması

  "Hayvanları Koruma Yasa Tasarısı'nın yasalaşmaması nedeniyle hayvanların deneylerde kullanılmasında mağduriyetler yaşanıyor"

 • CHP Hala Sokak Çağrısı Yapıyor
  01 Oca CHP Hala Sokak Çağrısı Yapıyor

  Cop yemek istiyoruz

 • Köpeğe Tecavüz Davasında Karar : Sanık Beraat Etti
  30 Ara Köpeğe Tecavüz Davasında Karar : Sanık Beraat Etti

  Kağıthane'de 3 ay önce köpeğe tecavüz ettiği iddiasıyla 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan tutuksuz sanık H. Y. beraat etti.

 • Köpeğe Tecavüz Davasında Karar : Sanık Beraat Etti
  30 Ara Köpeğe Tecavüz Davasında Karar : Sanık Beraat Etti

  * Kağıthane'de köpeğe tecavüz ettiği iddiasıyla 4 yıl hapis istemiyle yargılanan sanığın beraatine karar verildi.

 • Hes Protestosu Davası
  24 Ara Hes Protestosu Davası

  Rize'deki HES protestosu- İkizdere'de HES protestosuna katılan 39 köylünün, "görevden alıkoyma" "Gösteri ve Yürüyüş Kanununa muhalefet" ve "özel mülkiyetin ihlali" gerekçesiyle yargılandığı davaya devam edildi İkizdere'de HES protestosuna katılan 39 köylünün, "görevden alıkoyma" "Gösteri ve Yürüyüş Kanununa muhalefet" ve "özel mülkiyetin ihlali" gerekçesiyle yargılandığı davaya devam edildi.

 • CHP'li Kadın Vekil Kürsüde Soyundu
  16 Ara CHP'li Kadın Vekil Kürsüde Soyundu

  Başbakanlık ofisini basmaya çalışan çapulculara çok üzülmüş!

 • CHP'li Kadın Vekil Genel Kurul'da Üzerini Çıkarttı
  16 Ara CHP'li Kadın Vekil Genel Kurul'da Üzerini Çıkarttı

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Çarşı grubuna destek vermek için TBMM Genel Kürsüsünde önce ceketini, ardından da Çarşı grubunun ambleminin bulunduğu tişörtünü çıkarttı.

 • Melda Onur'dan Genel Kurul'da Çarşı'ya Destek (3)
  16 Ara Melda Onur'dan Genel Kurul'da Çarşı'ya Destek (3)

  "üçlü ÇEKTİREYİM" CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada bir anda üzerindeki ceketi çıkartıp yere fırlattı.

 • Melda Onur'dan Genel Kurul'da Çarşı'ya Destek (2)
  16 Ara Melda Onur'dan Genel Kurul'da Çarşı'ya Destek (2)

  Çarşı ATKISI İLE KÜRSÜYE ÇIKTI CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, TBMM Genel Kurulu'ndaki konuşmasında kürsüye Beşiktaş'ın renklerini taşıyan Çarşı atkısı ile çıktı.

 • CHP'li Melda Onur, Meclis Kürsüsünde Üstünü Çıkardı
  16 Ara CHP'li Melda Onur, Meclis Kürsüsünde Üstünü Çıkardı

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı'ya destek vermek için giydiği tişörtü Meclis kürsüsünden gösterdi.

 • CHP'de 'Allah Belanızı Versin' Diyen Biri Var
  27 Kas CHP'de 'Allah Belanızı Versin' Diyen Biri Var

  Yalova'da Ağaç Katliamı var

 • CHP'li Vekil Çıldırdı: Allah Belanı Versin Vefa Salman
  27 Kas CHP'li Vekil Çıldırdı: Allah Belanı Versin Vefa Salman

  Yalova'da kesilen ağaçlar kriz çıkardı

 • Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Önüne 'Soru İşareti'
  25 Kas Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Önüne "Soru İşareti"

  Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, "Uluslararası Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü" nedeniyle, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü önünde eylem yaptı.

 • Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Önüne ?soru İşareti
  25 Kas Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Önüne ?soru İşareti

  Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, üzerinde '2014 yılında kaç kadın öldürüldü yazılı soru işareti şeklindeki kartonu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü binasının merdivenlerine koydu.

 • CHP Milletvekili Onur: Topbaş Umuyoruz Ki Bostanları Korur
  25 Kas CHP Milletvekili Onur: Topbaş Umuyoruz Ki Bostanları Korur

  Chp İstanbul Milletvekili Melda Onur, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'ın imar planı değişikliğini meclise geri iade ettiği Yedikule bostanlarında açıklama yaptı.

 • CHP Milletvekili Onur: Topbaş Umuyoruz ki Bostanları Korur
  25 Kas CHP Milletvekili Onur: Topbaş Umuyoruz ki Bostanları Korur

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın imar planı değişikliğini meclise geri iade ettiği Yedikule bostanlarında açıklama yaptı.

 • Melda Onur : Bu Kadar Mühendisin İşsiz Kalması, Çevre İhlallerini Daha da Onarılamaz Hale Getiriyor
  20 Kas Melda Onur : Bu Kadar Mühendisin İşsiz Kalması, Çevre İhlallerini Daha da Onarılamaz Hale Getiriyor

  Chp İstanbul Milletvekili Melda Onur, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.

 • Melda Onur : Bu Kadar Mühendisin İşsiz Kalması, Çevre İhlallerini Daha da Onarılamaz Hale Getiriyor
  20 Kas Melda Onur : Bu Kadar Mühendisin İşsiz Kalması, Çevre İhlallerini Daha da Onarılamaz Hale Getiriyor

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.

 • CHP'li Onur, Çevre Mühendislerinin Sorunlarını Bakan Güllüce'ye Aktaracak
  20 Kas CHP'li Onur, Çevre Mühendislerinin Sorunlarını Bakan Güllüce'ye Aktaracak

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Melda Onur, kadro bekleyen çevre mühendislerinin sorunlarını TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Bakan İdris Güllüce’ye aktaracağını söyledi.

 • 2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
  14 Kas 2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (2) "Yırca’da kurulması planlanan termik santralden elde edilecek enerjinin doğalgaz ithal etmeme karşılığı yıllık 230 milyon dolar" "(Ermenek'teki maden kazası) Madende, eski ocakla yeni ocak arasında mesafenin 25 metreden daha fazla yakın olmaması gerekirken, bu mesafenin 6 7 metre olması suçtur.

 • CHP'li Melda Onur'dan Validebağ İçin Üsküdar Belediye Başkanı'na Telefon
  23 Eki CHP'li Melda Onur'dan Validebağ İçin Üsküdar Belediye Başkanı'na Telefon

  Validebağ Korusu yanındaki inşaat alanında eylem yapan vatandaşlara destek veren CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i telefonla aradı.

 • CHP'li Onur'dan 'Validebağ' İçin Üsküdar Belediye Başkanı'na Telefon
  23 Eki CHP'li Onur'dan "Validebağ" İçin Üsküdar Belediye Başkanı'na Telefon

  CHP'li Melda Onur, Validebağ Korusu yanındaki otopark alanında başlatılan inşaat çalışmalarını protesto eden mahalle sakinlerine destek vermek için Validebağ'a gitti.

 • Karadeniz Yerel Çevre Platformları Meclis'te
  22 Eki Karadeniz Yerel Çevre Platformları Meclis'te

  CHP İstanbul Milletvekili Onur: "Genel Başkanımız CHP içerisinde özellikle Karadeniz'deki çevre sorunlarına odaklı bir çalışma komisyonu oluşturulması yönünde talimat verdi"

 • KK, Sana İnat Kafayı Çekiyorlar
  15 Eki KK, Sana İnat Kafayı Çekiyorlar

  CHP'de ikinci rakılı fotoğraf vakası

 • Bozcaada İçin Hazırlanan Çevre Düzeni Planı
  09 Eki Bozcaada İçin Hazırlanan Çevre Düzeni Planı

  Bozcaada için hazırlanan çevre düzeni planı- CHP Milletvekilleri Onur, Kaleli, Sarıbaş ve Soydan, plana göre değişiklik öngörülen alanları incelediÇANAKKALE (AA) - CHP'li 4 milletvekili, Bozcaada ilçesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan 1/100000 ölçekli çevre düzeni planıyla ilgili incelemelerde bulundu.

 • Taksim'de Fatsa İçin Siyanür Eylemi
  28 Eyl Taksim'de Fatsa İçin Siyanür Eylemi

  Taksim meydanında toplanan bir grup, Fatsa ve Ünye’de siyanürle altın madeni çıkarılmasını protesto ederek eylem yaptı.

 • Burdur'da 'Su Orucu' Etkinliği
  27 Eyl Burdur'da "Su Orucu" Etkinliği

  Burdur Gölü'nde yaşanan kuraklığa dikkati çekmek amacıyla gerçekleştirilen "su orucu" etkinlikleri kapsamında Lisinia Doğa Projesi alanında çeşitli konser, dans ve müzik dinletileri sunuldu CHP İstanbul Milletvekili Onur: "Gölün çekildiğini biliyordum. Su orucu için koşa koşa geldim. Köylüler sahip çıkarsa.

 • Türkiye'den gelen kadın heyetinin Irak ziyareti -
  16 Eyl Türkiye'den gelen kadın heyetinin Irak ziyareti -

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Milletvekilleri Sebahat Tuncel ve Ayla Akat Ata, CHP Milletvekili Melda Onur ile bir grup kadın aktivist ve siyasetçiden oluşan heyet, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Parlamento Başkanı Yusuf Muhammet Sadık'ı ziyaret etti.

 • CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur: Oyuncu Olmak İsterdim
  14 Eyl CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur: Oyuncu Olmak İsterdim

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, dün Radyospor'da yayınlanan 'Loca' programında, "Oyuncu olmak isterdim" dedi.

 • Karadeniz İsyandadır Platformu, Sinoplularla Buluştu
  03 Eyl Karadeniz İsyandadır Platformu, Sinoplularla Buluştu

  Sinop'a giden Karadeniz İsyandadır Platformu üyeleri, nükleer santralin yapılacağı bölgede kamp kurup halkla bir araya geldi.

 • Termik Santrale Karşı Çadırlı Kamp
  31 Ağu Termik Santrale Karşı Çadırlı Kamp

  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde bir grup çevreci, termik santral yapılması planlanan Bayat Köyü'ndeki Kireçlik Koyu'nda çadırlarla kamp kurarak duruma tepki gösterdi.

 • Çevreciler, Zonguldak Ereğli'de Termik Santrale Karşı Kamp Kurdu
  30 Ağu Çevreciler, Zonguldak Ereğli'de Termik Santrale Karşı Kamp Kurdu

  Zonguldak Ereğli'de kurulması planlanan termik santrale karşı çıkan ve kendilerini "Karadeniz İsyandadır Platformu" olarak adlandıran çevreciler, kamp yaptı.

 • CHP'li Milletvekili Melda Onur: Sokaktakilerin Meleği Olun
  26 Ağu CHP'li Milletvekili Melda Onur: Sokaktakilerin Meleği Olun

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, Fenerbahçeli Volkan ve Galatasaraylı Melo'ya çağrıda bulunarak "Sokaktakilerin meleği olun" dedi.

 • CHP'li Kadın Vekilden Siyasi Eşlerine Buzlu Meydan Okuma
  23 Ağu CHP'li Kadın Vekilden Siyasi Eşlerine Buzlu Meydan Okuma

  Dünya sosyetesinin ilgi gösterdiği, uçlara ulaşan ancak reklama saptığı eleştirileri alan buz kovalı ALS farkındalık davet videolarına CHP'li Melda Onur da ilgi gösterdi.

Advertisement