SON DAKİKA MONOPOL HABERLERİ

Son Dakika Monopol Haberleri

 • 11 Ocak 2019 16:30 Sinema Sektöründe Gelirler Blockchain Üzerinden Dağıtılacak Türkiye'nin önde gelen film üreticilerinden Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM), blockchain girişimi Proofstack işbirliğiyle, "karın doğru olarak dağıtılması, ödemeler zinciri ve aracılık maliyetleri ve lisanslama" gibi çeşitli alanlarda blockchain teknolojisi kullanacak.
 • 09 Ocak 2019 14:57 Bosphorist Venture Capital'ın 2019 Yatırımı Bosphorist Venture Capital'ın 2019 Yatırımı BUBA Ventures'ın İstanbul Portföy ile birlikte kurduğu Bosphorist Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Metamorfoz şirketine yatırım yaptı.
 • 04 Ocak 2019 23:06 Nintendo Switch, Masa Oyunları İçin En İdeal Platform Olma Yolunda İlerliyor Nintendo Switch, Masa Oyunları İçin En İdeal Platform Olma Yolunda İlerliyor Siz de "Board Game" olarak isimlendirilen Monopoly ve benzeri masa oyunlarını seviyorsanız, Nintendo Switch sahibi olmak isteyebilirsiniz çünkü son dönemde platforma gelen masa oyunları, Switch'i en ideal masa oyunu platformu haline getiriyor.
 • 08 Kasım 2018 09:23 Trump On Falling Oil Prices: That's Because Of Me U.S. President Donald Trump on Wednesday claimed credit for falling oil prices, glossing over market forces that knocked crude futures from four-year highs last month, CNBC reported.
 • 24 Ekim 2018 15:53 MHP'li Vekillerden Rekabet Kurulu'na Fındık Başvurusu MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ferrero Fındık İthalat, İhracat ve Ticaret AŞ'yi, bugün MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ile Rekabet Kuruluna şikayet ettiklerini belirterek, "2018-2019 sezonu itibarıyla fındık ihracatının yüzde 60'ını bu firma yapmış, bu da şu anlama...
 • 17 Eylül 2018 21:21 Abd, Almanya'ya Lng Satmaya Hazırlanıyor Abd, Almanya'ya Lng Satmaya Hazırlanıyor Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Rusya ve Almanya arasında süregelen enerji savaşında yeni bir döneme giriliyor.
 • 01 Eylül 2018 11:26 Evlerinde İş Kurup Milyoner Olan 35 Yaş Altı Girişimciler Anlatıyor: Kendi Kendimin Patron Olmayı... İngiltere'de kimi kripto parayla kimi de internette mobilya satışıyla milyoner oldu.
 • 21 Temmuz 2018 12:21 Hollanda'nın Venedik'i Giethoorn Hollanda'nın Venedik'i Giethoorn Giethoorn köyü üç yıldır "Monopoly Dünya Şehirleri" oyununda, İstanbul'un da bulunduğu 22 şehir arasında yer alıyor
 • 09 Temmuz 2018 20:19 Yazın Evde Keyifle Yapabileceğiniz 6 Şey Yazın Evde Keyifle Yapabileceğiniz 6 Şey Yaz mevsimi; dinlenmenin, gezmenin, yenilenmenin mevsimi… Uzun yaz günlerinde evde, sokakta ya da canınız nerede istiyorsa orada yapabileceğiniz onlarca şey var. Yeter ki miskinliği üzerinizden atın ve başlayın. İşte, yazın evde keyifle yapabileceğiniz 6 şey! Dinlenin Elbette listenin başına dinlenmeyi yazmasak olmazdı. Kışın bir türlü doyamadığınız sabah uykuları, uykunun en tatlı hâli siestalar, sizi bekler. Ancak, dinlenmekten kastımız, sadece uyumak veya ayakları uzatmak değil. Zihninizi karıştıran ne varsa onlardan da kurtulmak.
 • 08 Haziran 2018 18:03 Dev Cezalı Monopoly Oynamak! Merhaba arkadaşlar Dev cezalı monopoly oyunu oynadık cezalar biraz ağır geldi fakat biz çok eğlendik umarız sizlerde videoyu izlerken eğlenmişsinizdir.
 • 24 Mayıs 2018 14:23 Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç. Dr. Büyük'e Önemli Görev Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç. Dr. Yalçın Büyük, Avrupa Adli Bilim Enstitüleri Ağı (ENFSI) Yönetimi Kurulu Üyeliğine seçildi.
 • 20 Nisan 2018 13:01 Çevreci Başkan Şengöl'den Öğrencilere Çevreci Nesil Eğitim Seti Çevreci Başkan Şengöl'den Öğrencilere Çevreci Nesil Eğitim Seti Eğirdir Belediyesi, 23 Nisan hediyesi olarak ilçede eğitim gören ilkokul öğrencilerine ‘Çevreci Nesil Eğitim Seti’ dağıttı.
 • 03 Nisan 2018 15:15 Para Insanı Nasıl Değiştiriyor? Para Insanı Nasıl Değiştiriyor? Benmerkezci düşünmekPeki gerçekte değil de Monopoli oyununda sonradan oyun gereği zengin olanların davranışı değişiyor muydu? Bu durumda çoğunun daha gürültücü olmaya, masadaki krakerden daha fazla pay almaya başladığı görüldü
 • 28 Şubat 2018 16:21 Tarihin En Merak Edilen Sorularından Biri Cevap Buldu: Para İnsanı Değiştiriyor mu? Tarihin En Merak Edilen Sorularından Biri Cevap Buldu: Para İnsanı Değiştiriyor mu? PARA, BENMERKEZCİ YAPIYORPeki gerçekte değil de Monopoli oyununda sonradan oyun gereği zengin olanların davranışı değişiyor muydu? Bu durumda çoğunun daha gürültücü olmaya, masadaki krakerden daha fazla pay almaya başladığı görüldü
 • 06 Şubat 2018 15:47 İzto ile Zanzibar Ticaret Odası "Kardeş" Oldu İzmir Ticaret Odası (İZTO) ve Zanzibar Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası arasında iş birliği anlaşması imzalandı.
 • 26 Aralık 2017 12:29 Türkiye'nin Yüzde 85'i Yılbaşına Evde Girecek Türkiye'nin Yüzde 85'i Yılbaşına Evde Girecek En çok rağbet gören oyunlar Monopoly, tavla, tombala, dama, okey, Tabu ve domino oldu
 • 26 Aralık 2017 10:17 Alışverişi İnternetten Yapıp Yılbaşında Evde Eğleniyoruz Alışverişi İnternetten Yapıp Yılbaşında Evde Eğleniyoruz En çok rağbet gören oyunlar Monopoly, tavla, tombala, dama, okey, Tabu ve domino oldu
 • 26 Aralık 2017 09:19 Türk Halkı Yılbaşını Evde Kutluyor En çok rağbet gören oyunlar Monopoly, tavla, tombala, dama, okey, Tabu ve domino oldu
 • 08 Aralık 2017 10:32 Bitcoin'in Kurucusundan İlginç İddia: Bitcoin Altını Yakalayacak Bitcoin'in Kurucusundan İlginç İddia: Bitcoin Altını Yakalayacak Sanal para birimlerinin SWIFT'in tekelleşmesini bitireceğini kaydeden Matonis, "Monopol dünya ortadan kalkacak
 • 04 Aralık 2017 16:03 Prof. Dr. Emre Alkin: Merkez Bankası'ndaki Gıda Komitesi Çalışmıyor Mu? Prof. Dr. Emre Alkin: Merkez Bankası'ndaki Gıda Komitesi Çalışmıyor Mu? KASIM ayı enflasyon rakamlarını değerlendiren Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, "Tarımsal ürünlerin fiyatı sürekli yükseliyor bu anormal bir durum.
 • 22 Kasım 2017 21:36 2018 Yılı Bütçe Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonunda Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Bir taraftan S400'leri satın alıyoruz, bir taraftan EUROSAM ile yine aynı fonksiyona sahip sistemleri birlikte geliştirmek için çalışma başlattık. Yine aynı şekilde Patriotlarla ilgili teklifimiz var.
 • 30 Ekim 2017 18:15 Vali Aktaş: En İyi Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır ŞIRNAK Valisi Mehmet Aktaş, Silopi İlçesi'nde İlim Yayma Cemiyeti ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ortak projesiyle yapılan Kitap Kafe'nin açılışında yaptığı konuşmada, her şeyin özünün insan olduğunu, en iyi yatırımın ise insana yönelik yapılan yatırım olduğunu söyledi.
 • 30 Ekim 2017 18:15 Şırnak Vali Aktaş: En İyi Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır Şırnak Vali Aktaş: En İyi Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır Vali Aktaş: En iyi yatırım insana yapılan yatırımdırŞIRNAK Valisi Mehmet Aktaş, Silopi İlçesi'nde İlim Yayma Cemiyeti ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ortak projesiyle yapılan Kitap Kafe'nin açılışında yaptığı konuşmada, her şeyin özünün insan olduğunu, en iyi yatırımın ise insana yönelik...
 • 30 Ekim 2017 18:15 Vali Aktaş: En İyi Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır Vali Aktaş: En İyi Yatırım İnsana Yapılan Yatırımdır ŞIRNAK Valisi Mehmet Aktaş, Silopi İlçesi'nde İlim Yayma Cemiyeti ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ortak projesiyle kurulan kitap kafenin açılışında yaptığı konuşmada, her şeyin özünün insan olduğunu, en iyi yatırımın da insana yapılan yatırım olduğunu söyledi.
 • 30 Ekim 2017 17:51 Dha Yurt Bülteni-14 Balıkesir Belediye Başkanı Uğur, görevinden ve AK Parti'den istifa etti (2)Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Edip Uğur, düzenlediği basın toplantısında, görevinden ve partisinden istifa ettiğini açıkladı.
 • 26 Ekim 2017 18:31 TBMM İdare Amiri Salim Uslu: TBMM İdare Amiri Salim Uslu: "Sınavların Sürekliliği ve Sürdürülebilir Hale Getirileceği Müjdesi... TBMM İdare Amiri Salim Uslu: "Sınavların sürekliliği ve sürdürülebilir hale getirileceği müjdesi verilmiştir" "Sınavların belirli gün ve yerlerde yapılmak suretiyle zorlaştırılması yerine sürücü adaylarının kendi özel durumlarına göre randevu alıp sınavların sürekliliği ve sürdürülebilir...
 • 26 Ekim 2017 18:21 TBMM İdare Amiri Salim Uslu Açıklaması TBMM İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, "Sürücü kursu sınavlarının belirli gün ve yerlerde yapılmak suretiyle zorlaştırılması yerine sürücü adaylarının kendi özel durumlarına göre randevu alıp sınavların sürekliliği ve sürdürülebilir hale getirileceği müjdesi verilmiştir" dedi.
 • 22 Eylül 2017 09:15 İşte Öğrenci Evinin Vazgeçilmezleri! İşte Öğrenci Evinin Vazgeçilmezleri! Online oyunları yüzde 23 ile kağıt oyunları, yüzde 22 ile okey, yüzde 8 ile tavla, yüzde 5 ile Tabu, yüzde 2 ile Jenga ve yine yüzde 2 ile Monopoly oyunu takip etti
 • 05 Eylül 2017 00:04 İşte Kadınlar Tarafından Keşfedilen 9 Şey! İşte Kadınlar Tarafından Keşfedilen 9 Şey! Monopoly - Elizabeth MagieMonolpoly oyununun yaratıcısı Charles Darrow olarak lanse ediliyor
 • 04 Ağustos 2017 08:36 Monopoly ve Nintento Güçlerini Monopoly Gamer İçin Birleştirdi Monopoly ve Nintento Güçlerini Monopoly Gamer İçin Birleştirdi Monopoly ve Nintendo, Monopoly Gamer için güçlerini birleştirdi. Yeni Monopoly Gamer, Super Mario kahramanlarından oluşan ve özel güçleri bulunan piyonlarla oynanıyor.
 • 25 Temmuz 2017 14:25 Trump'tan Washington Post'a Tepki ABD Başkanı Donald Trump, Suriye'de Beşşar Esed rejimine karşı savaşan muhaliflere yönelik eğit-donat programını sona erdireceğine ilişkin iddialar üzerine Washington Post gazetesine tepki gösterdi.
 • 10 Temmuz 2017 15:48 Çocuklar Yaz Tatilini Nasıl Geçirmeli? Domino, sessiz sinema ya da Monopoly gibi oyunlar çocuğa kazanma ve kaybetmeyi öğretecektir
 • 28 Haziran 2017 13:03 Analiz - Senegal'de Siyasetin Prangaları: Bağımlılık, Yolsuzluk, Ayrılıkçılık Analiz - Senegal'de Siyasetin Prangaları: Bağımlılık, Yolsuzluk, Ayrılıkçılık 1960'lı yılların dekolonizasyon sürecinde bağımsızlığını kazanan Senegal'in siyasi tarihi, "örnek bir demokrasi" ile "hukukun çiğnendiği otoriter bir devlet" gibi yakıştırmalar arasında, hem gel-gitli hem de paradoksal bir seyir takip etmiştir.
 • 20 Haziran 2017 15:10 Navlun Fiyatları Altından Kalkılamayacak Seviyelerde Navlun Fiyatları Altından Kalkılamayacak Seviyelerde" Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Lojistik Konseyi Başkanı Bülent Aymen, "Son bir yılda navlun fiyatları yüzde 100 ila 400 oranlarına varan, açıklanması zor ve ihracatçımız tarafından altından kalkılamayacak bir yükseliş içine girdi.
 • 15 Haziran 2017 15:21 Ünlüleri ve Devlet Görevlilerini Kandıran Sahte Prens Yakalandı Ünlüleri ve Devlet Görevlilerini Kandıran Sahte Prens Yakalandı Sahte prens ve büyükelçi tarafından kandırılan isimlerden biri olan İtalya'nın Monopoli kenti Belediye Başkanı Emilio Romani, "Geçen 27 Temmuz'da Belediye'de ağırladığım adamın Prens Stefan Cernetic değil, benimle birlikte çok sayıda yetkiliyi daha kandırmayı başaran sıradan bir vatandaş olduğunu basındaki haberlerden öğrendim
 • 07 Haziran 2017 12:12 Dev Monopoly Yarışmasına Yoğun İlgi Dev Monopoly Yarışmasına Yoğun İlgi İzmir’deki bir alışveriş merkezinde düzenlenen ve dev bir alanın kurulduğu Monopoly yarışması, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
 • 05 Haziran 2017 18:44 Mersin'de Mersin'de "Lojistik Bilgilendirme Toplantısı" Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü Lojistik Dairesi Başkanı Vahap Metin Değer, ihracatçıların yaşadıkları konteyner eksikliklerinin, ihracatçılar ile konteyner taşımacılığı yapan firmaların karşılıklı diyaloğuyla çözülebileceğini söyledi.
 • 05 Haziran 2017 16:44 Yüksek Navlun Fiyatları İhracatçıyı Vurdu Yüksek Navlun Fiyatları İhracatçıyı Vurdu Türkiye’de son bir yılda yüzde 100 ile yüzde 400 oranlarında artan navlun fiyatları, ihracatçının önünde büyük bir engel oluştururken, Ekonomi Bakanlığı konuya el attı.
 • 31 Mayıs 2017 13:12 İzmir'de Bir AVM'ye Dev Monopoly Alanı Kurulacak İzmir'de Bir AVM'ye Dev Monopoly Alanı Kurulacak İzmir'de dev Monopoly alanı kuracak olan bir alışveriş merkezi, her oyunun birincisine ve günün birincisine sürpriz hediyelerin verileceğini bildirdi.
 • 30 Mayıs 2017 12:11 Görüş - Fenerbahçe'nin Avrupa Şampiyonluğu Amerika'dan Görülemiyor Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde kazandığı Avrupa basketbol şampiyonluğu -Türkiye'nin sporda ilk Avrupa şampiyonluğu olmasa da- Atlantik'in doğu kıyılarında kesinlikle dikkatlerden kaçmadı.
 • 04 Mayıs 2017 12:58 Forum İstanbul 2017 Al Sharq Forum Başkanı Wadah Khanfar, "Bence Türkiye çok Türk. Dinamik olabilmek için, ilerleyebilmek için çok Türk... O yüzden açılmanız lazım. Daha fazla yeteneği çekmeniz lazım. Çünkü yaratıcılık çeşitlilikle beslenir." dedi.
 • 02 Mayıs 2017 13:36 Barzani Fransız Gazetesine Konuştu: Kürtlerin Bağımsızlık İlan Etme Zamanı Geldi Barzani Fransız Gazetesine Konuştu: Kürtlerin Bağımsızlık İlan Etme Zamanı Geldi IKBY Başkanı Mesud Barzani, Fransa'da verdiği röportajda, "Kürtlerin bağımsızlık ilan etme zamanı geldi. Ancak Irak'tan barışçıl bir şekilde müzakere yoluyla ayrılmak istiyoruz" dedi.
 • 18 Mart 2017 10:44 Monopoly Piyon Oylaması Sonuçlandı Monopoly Piyon Oylaması Sonuçlandı 64 piyon arasından, tüm dünyadan oyun severlerin oylarıyla belirlenen Şapka, Araba, Gemi, Köpek, Kedi, Dinozor, Plastik Ördek ve Penguen piyonları, yeni nesil Monopoly'de yerini alacak.
 • 11 Mart 2017 15:31 Canikli'den Fındık Fiyatı Açıklaması Canikli'den Fındık Fiyatı Açıklaması Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, son dönemde fındık fiyatında yaşanan düşüşlerin nedeni konusunda Rekabet Kurulunca sıkı bir araştırma yapıldığını belirterek, "Eğer fındık fiyatı spekülasyon sonucu aşağı çekiliyorsa en sert adımları atmaktan çekinmeyeceğiz" dedi.
 • 11 Mart 2017 15:17 Nurettin Canikli: Nurettin Canikli: "Fındık Fiyatının Düşüş Sebebini Araştırıyoruz" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, son dönemde fındık fiyatında yaşanan düşüşlerin nedeni konusunda Rekabet Kurulunca sıkı bir araştırma yapıldığını belirterek, "Eğer fındık fiyatı spekülasyon sonucu aşağı çekiliyorsa en sert adımları atmaktan çekinmeyeceğiz" dedi.
 • 17 Ocak 2017 16:51 Monopoly Oyununu Fetö'ye Uyarladılar Monopoly Oyununu Fetö'ye Uyarladılar NEW Dünyaca ünlü Monopoly oyunu, FETÖ'nün ABD'de ve Türkiye'de gizli örgütlenmesini anlatan "gulenopoly" adıyla FETÖ'ye uyarlandı.
 • 25 Aralık 2016 17:52 Sneijder'in Eşi Yolanthe Cabau: Kıvanç Çok Yakın Arkadaşımız Sneijder'in Eşi Yolanthe Cabau: Kıvanç Çok Yakın Arkadaşımız Ne oynuyorsunuz?- Monopol, iskambil, her şey
 • 12 Aralık 2016 15:39 Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti Monopoly, Jenga gibi popülerin oyunların ve oyuncakların üreticisi olan Hasbro'nun yılbaşı için hazırladığı reklam büyük tepki topladı.
 • 09 Aralık 2016 20:21 Kemankeş Kara Mustafa Paşa Kimdir, Nasıl Öldü? - Muhteşem Yüzyıl Kösem Kemankeş Kara Mustafa Paşa Kimdir, Nasıl Öldü? - Muhteşem Yüzyıl Kösem Kemankeş Kara Mustafa Paşa nasıl öldü? IV. Murad'ın sadrazamı ve Osmanlı devlet adamı Kemankeş Kara Mustafa Paşa kimdir? Muhteşem Yüzyıl Kösem'de hayatı yer alan Kemankeş KAra Mustafa Paşa'nın hayatı ve ölümü haberimizde.
 • 28 Kasım 2016 11:28 The Economy May Collapse Soon: Daron Acemoğlu The Turkish economy may collapse in a couple of years if politicians do not show the West that the economy is trust-worthy, Daron Acemoğlu, Professor at the Massachusetts Institute of Technology (MIT), told the daily Hürriyet.