SON DAKİKA MUNZUR HABERLERİ

Son Dakika Munzur Haberleri

 • 20 Mayıs 2017 17:42 Dha Yurt Bülteni-13 1)BAYKAL: REFERANDUM ŞAİBELİ, TARİH BOYUNCA O DAMGA İLE ANILACAKCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile iölgili yapılan referandum şaibeli olduğunu, tarih boyunca o damga ile anılacağını belirtirken, "Cumhurbaşkanı bu iş bitti diyor.
 • 20 Mayıs 2017 17:26 Tunceli'de Öldürülen PKK'lı, Çocuğa İstismar Olayının Faili Çıktı TUNCELİ'de geçtiğimiz yıl Bali Deresi'nde çıkan çatışmada ölü ele geçirilen 8 PKK'lıdan biri, İstanbul'da kız çocuğuna cinsel istismar olayının faili olduğu ortaya çıktı.
 • 18 Mayıs 2017 10:43 Doğasever Arkadaşlar, Munzur Gözeleri'nden 10 Torba Çöp Topladı Doğasever Arkadaşlar, Munzur Gözeleri'nden 10 Torba Çöp Topladı Doğasever arkadaşlar, Munzur Gözeleri'nden 10 torba çöp topladıTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık ilçesinde doğasever 4 arkadaş, Munzur Gözeleri'nin çehresini güzelleştirmek için temizlik çalışması yaptı.
 • 16 Mayıs 2017 11:21 Kırkmerdiven Şelaleleri Doğa Tutkunlarını Hayran Bırakıyor Kırkmerdiven Şelaleleri Doğa Tutkunlarını Hayran Bırakıyor Kırkmerdiven Şelaleleri doğa tutkunlarını hayran bırakıyorTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki Kırkmerdiven şelaleleri doğa tutkunlarını etkiliyor.
 • 15 Mayıs 2017 11:26 Koruma Altındaki Dağ Keçileri Suya İnerken Görüntülendi Koruma Altındaki Dağ Keçileri Suya İnerken Görüntülendi Koruma altındaki dağ keçileri suya inerken görüntülendiTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, nesli tükenmekle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan bezuvar cinsi çengel boynuzlu dağ keçileri, suya inerken görüntülendi.
 • 15 Mayıs 2017 10:32 İzmirli İş Adamlarından Tunceli'ye Ziyaret İzmir Sanayiciler ve İş Adamları Derneği, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
 • 15 Mayıs 2017 10:21 Nesli Koruma Altında! Nesli Koruma Altında! Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, nesli tükenmekle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan bezuvar cinsi çengel boynuzlu dağ keçileri, suya inerken görüntülendi.
 • 07 Mayıs 2017 12:54 Yayla Muzu'nun Zorlu Yolculuğu Yayla Muzu'nun Zorlu Yolculuğu Tunceli'nin Ovacık ilçesinde vatandaşlar, ilkbahar aylarında yetişen ve bölgede yayla muzu, ışgın, uşgun gibi adlandırdıkları sebzeyi bin bir zahmetle dağların yüksek kesimlerinden toplayarak tezgahlarda satışa sunuyor.
 • 07 Mayıs 2017 11:21 Dağlardan Tezgaha Zorlu Yolculuk Dağlardan Tezgaha Zorlu Yolculuk Tunceli'nin Ovacık ilçesinde ilkbahar aylarında yetişen ve bölgede "yayla muzu, ışgın, uşgun" olarak adlandırılan bitki, dağların yüksek kesimlerinden binbir zahmetle toplanarak tezgahlarda satışa sunuluyor.
 • 07 Mayıs 2017 11:14 Işgın Işgın"In Dağlardan Tezgaha Zorlu Yolculuğu Tunceli’nin Ovacık ilçesinde ilkbahar aylarında yetişen ve bölgede “yayla muzu, ışgın, uşgun” olarak adlandırılan bitki, dağların yüksek kesimlerinden binbir zahmetle toplanarak tezgahlarda satışa sunuluyor.
 • 07 Mayıs 2017 10:45 Munzur Yaylalarından Çıkıp Amerika'yı Fethetti! İşte Hamdi Ulukaya'nın Başarı Hikayesi Munzur Yaylalarından Çıkıp Amerika'yı Fethetti! İşte Hamdi Ulukaya'nın Başarı Hikayesi Chobani markası altında 'yeni dünya'ya yoğurt satan dünyanın en etkili insanlarından Hamdi Ulukaya, Munzur yaylalarından çıkıp Amerika'yı nasıl fethettiğini anlattı.
 • 28 Nisan 2017 12:48 Tunceli'de Yarı Olimpik Havuzda Dört Mevsim Yüzme Keyfi Tunceli'de Yarı Olimpik Havuzda Dört Mevsim Yüzme Keyfi Gençlik ve Spor Bakanlığınca, kapalı yüzme havuzu olmayan Tunceli'de yaptırılan, bünyesinde biri yarı olimpik olmak üzere iki yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve kafe bulunan modern tesis, halkın ve sporcuların hizmetine sunuldu.
 • 28 Nisan 2017 11:22 Tunceli'de Yarı Olimpik Havuzda Dört Mevsim Yüzme Keyfi Gençlik ve Spor Bakanlığınca, kapalı yüzme havuzu olmayan Tunceli'de yaptırılan, bünyesinde biri yarı olimpik olmak üzere iki yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve kafe bulunan modern tesis, halkın ve sporcuların hizmetine sunuldu.
 • 27 Nisan 2017 15:37 Tunceli Belediyesinin Festival Toplantısı Tunceli Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Muznur Kültür ve Doğa Festivali için çalışmalara başlandığı bildirildi.
 • 25 Nisan 2017 11:49 Tunceli'nin Doğal Güzellikleri Bu Sergide Tunceli'nin Doğal Güzellikleri Bu Sergide “Doğadan Sanata Seyyah Fotoğraf Sergisi” ile Fotoğraf sanatçısı Mahmut Boztaş, Tunceli’deki doğal güzellikleri ve canlıların yaşamını Maltepeli sanatseverlerle buluşturdu.
 • 23 Nisan 2017 15:18 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Tunceli ve Erzincan'da düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 23 Nisan 2017 13:57 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Tunceli ve Erzincan'da düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 19 Nisan 2017 16:50 Munzur Dağları'nda PKK Operasyonu ERZİNCAN İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Munzur Dağları'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon yaptı.
 • 19 Nisan 2017 16:01 Erzincan Munzur Dağları'nda PKK Operasyonu Erzincan Munzur Dağları'nda PKK Operasyonu Erzincan Munzur Dağları'nda PKK operasyonuMunzur Dağları'nda PKK operasyonuCoşkun MENEK / ERZİNCAN, (DHA)- ERZİNCAN İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Munzur Dağları'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon yaptı.
 • 19 Nisan 2017 15:39 Terörist Barınaklarına Jandarmadan Operasyon Terörist Barınaklarına Jandarmadan Operasyon Terörist barınaklarına jandarmadan operasyonERZİNCAN - Erzincan İl Jandarma Komutanlığınca PKK/KCK terör örgütü mensuplarının barınaklarına operasyon düzenlendi.
 • 19 Nisan 2017 15:30 Dha Yurt Bülteni-7 Dha Yurt Bülteni-7 1)ŞEHİT UZMAN ONBAŞI KALP KRİZİNDEN ÖLEN YENGESİYLE SON YOLUCULUĞUNA UĞURLANDIAĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi Gürbulak mevkii, Karaburun köyü yakınlarında PKK'lı teröristlerce yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infılak etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Abdulkadir Bahçe, memleketi...
 • 19 Nisan 2017 15:27 Erzincan'da Terörist Barınaklarına Jandarmadan Operasyon Erzincan'da Terörist Barınaklarına Jandarmadan Operasyon Erzincan İl Jandarma Komutanlığınca PKK/KCK terör örgütü mensuplarının barınaklarına operasyon düzenlendi.
 • 19 Nisan 2017 15:07 Munzur Dağları'nda Pkk Operasyonu Munzur Dağları'nda Pkk Operasyonu ERZİNCAN İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Munzur Dağları'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon yaptı.
 • 19 Nisan 2017 14:28 Terörist Barınaklarına Operasyon Erzincan'da PKK/KCK'lı teröristlere ait oldukları tespit edilen barınak, sığınak ve depoların imha edilmesine yönelik geniş çaplı operasyon yapıldı.
 • 18 Nisan 2017 23:07 Polis Helikopterinin Düşmesi - Enkazın Bulunduğu Bölgeye Ulaşma Çalışmaları Polis Helikopterinin Düşmesi - Enkazın Bulunduğu Bölgeye Ulaşma Çalışmaları Tunceli'nin Pülümür ilçesinde havalandıktan kısa süre sonra düşen "Sikorsky" tipi polis helikopterindeki bir hakim, 7 polis memuru, 1 astsubay ve 3 mürettebat şehit oldu.