SON DAKİKA MUNZUR HABERLERİ

Son Dakika Munzur Haberleri

 • 20 Haziran 2017 17:29 Ödüllü Fotomaraton Yarışması Sonuçlandı Tunceli Belediyesi tarafından kentin tanıtımı için düzenlenen fotomaraton yarışması sonuçlandı.
 • 20 Haziran 2017 16:34 Tunceli Yrd.doç.dr.sancar: Diri Olan 3 Ayrı Fay Zonu Yakın Zamanda 7'den Büyük Deprem Üretebilir Tunceli Yrd.doç.dr.sancar: Diri Olan 3 Ayrı Fay Zonu Yakın Zamanda 7'den Büyük Deprem Üretebilir Yrd.Doç.Dr.Sancar: Diri olan 3 ayrı fay zonu yakın zamanda 7'den büyük deprem üretebilirTUNCELİ Munzur ve İstanbul Teknik Üniversiteleri'nin Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü ile yaptığı ortak deprem araştırma çalışmalarında yen alan Munzur Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü...
 • 20 Haziran 2017 15:13 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1)ZONGULDAK'TA YAĞMUR SU BASKINLARINA NEDEN OLDUZONGULDAK'ta etkili olan yağmur su baskınlarına yol açtı.
 • 20 Haziran 2017 14:50 Doçent Sancar: Tunceli ve Çevresinde Diri Fay Zonları Yakında 7'den Büyük Deprem Üretebilir TUNCELİ Munzur ve İstanbul Teknik Üniversiteleri'nin Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü ile yaptığı ortak deprem araştırma çalışmalarında yer alan Munzur Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr.
 • 20 Haziran 2017 14:32 Doçent Sancar: Tunceli ve Çevresinde Diri Fay Zonları Yakında 7'den Büyük Deprem Üretebilir Doçent Sancar: Tunceli ve Çevresinde Diri Fay Zonları Yakında 7'den Büyük Deprem Üretebilir TUNCELİ Munzur ve İstanbul Teknik Üniversiteleri'nin Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü ile yaptığı ortak deprem araştırma çalışmalarında yer alan Munzur Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr.
 • 20 Haziran 2017 14:03 Ümraniye Belediyesi Tunceli'ye Park Yapıyor Ümraniye Belediyesi Tunceli'ye Park Yapıyor Ümraniye Belediyesi’nin desteğiyle yapımına başlanan ve Tunceli’nin çehresini değiştirecek projelerden birisi olan Munzur Nehri Kenarı Sahil Yolu 2’nci Etap Park Projesi tamamlandı.
 • 19 Haziran 2017 12:28 Ümraniye Belediyesi Tunceli'de Gönül Sofraları Kurdu Ümraniye Belediyesi Tunceli'de Gönül Sofraları Kurdu Ümraniye Belediyesi, Gönül Sofrasını bu kez de Tunceli’deki vatandaşlarla paylaştı.
 • 19 Haziran 2017 11:18 Anahtar Teslim Hizmetler Maliyet Avantajı Sağlıyor Ümraniye Belediyesi, Gönül Sofrasını bu kez de Tunceli'deki vatandaşlarla paylaştı. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın da katıldığı Tunceli Merkezde kurulan "Gönlümüz Bir Soframız Bir"  İftar Sofrası kardeşlik ve paylaşmanın sembolü oldu.
 • 14 Haziran 2017 13:17 Saklı Cennet Karagöl Doğa Severleri Bekliyor Saklı Cennet Karagöl Doğa Severleri Bekliyor Saklı cennet Karagöl doğa severleri bekliyorTUNCELİ - Tunceli'de Munzur Dağları'nın saklı cenneti olarak bilinen Karagöl, doğa severlerin ve fotoğrafçıların ilgisini çekiyor.
 • 14 Haziran 2017 11:49 Saklı Cennet Karagöl Doğa Severlerin İlgisini Çekiyor Saklı Cennet Karagöl Doğa Severlerin İlgisini Çekiyor Tunceli’de Munzur Dağları’nın saklı cenneti olarak bilinen Karagöl, doğa severlerin ve fotoğrafçıların ilgisini çekiyor.
 • 13 Haziran 2017 15:57 TBMM'de Zeytinli Protesto (2) ÇEVRE dernekleri ve üreticiler TBMM'ye gelerek mera ve zeytinlik alanlarla ilgili tartışmalı yasa maddelerinin geri çekilmesini talep ederek zeytinli protesto gösterisinde bulundu.
 • 13 Haziran 2017 15:50 TBMM'de Zeytinli Protesto TBMM'de Zeytinli Protesto ÇEVRE dernekleri ve üreticiler TBMM'ye gelerek mera ve zeytinlik alanlarla ilgili tartışmalı yasa maddelerinin geri çekilmesini talep ederek zeytinli protesto gösterisinde bulundu.
 • 13 Haziran 2017 15:44 TBMM'de Zeytinli Protesto 1 TBMM'de Zeytinli Protesto 1 TBMM'de zeytinli protestoÇevre dernekleri ve üreticiler TBMM'ye gelerek mera ve zeytinlik alanlarla ilgili tartışmalı yasa maddelerinin geri çekilmesini talep ederek zeytinli protesto gösterisinde bulundu.
 • 13 Haziran 2017 15:41 TBMM'de Zeytinli Protesto TBMM'de Zeytinli Protesto ÇEVRE dernekleri ve üreticiler TBMM'ye gelerek mera ve zeytinlik alanlarla ilgili tartışmalı yasa maddelerinin geri çekilmesini talep ederek zeytinli protesto gösterisinde bulundu.
 • 13 Haziran 2017 15:37 Dha Ankara-    Tbmm'de Zeytinli Protesto Çevre dernekleri ve üreticiler TBMM'ye gelerek mera ve zeytinlik alanlarla ilgili tartışmalı yasa maddelerinin geri çekilmesini talep ederek zeytinli protesto gösterisinde bulundu.
 • 11 Haziran 2017 16:28 Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi TUNCELİ'deki Munzur Munzur Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Fakültesinde'ni bitiren Diyarbakırlı Sıdık Tüt, mezuniyet töreninde kız arkadaşı Kadriye Kara'ya üzerinde, "Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Benimle evlenir misin?
 • 11 Haziran 2017 16:14 Tunceli Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi Tunceli Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi Tunceli'deki Munzur Munzur Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Fakültesinde'ni bitiren Diyarbakırlı Sıdık Tüt, mezuniyet töreninde kız arkadaşı Kadriye Kara'ya üzerinde, "Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Benimle evlenir misin?
 • 11 Haziran 2017 15:49 Dha Yurt Bülteni-8 1)HDP'Lİ ÖNLÜ İLE ASTSUBAY ARASINDA FETÖ'CÜ- TERÖRİST TARTIŞMASI HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'e ait olan ve eşi Hayriye Önlü'nün kullandığı otomobilin Tunceli kent girişindeki kontrol noktasında aranmak istenmesi olaya neden oldu.
 • 11 Haziran 2017 13:51 Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlilik Teklifi Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlilik Teklifi Munzur Üniversitesinde düzenlenen törende öğrenciler mezuniyet belgelerini alırken, mezun olan bir öğrenci de sevgilisine ilginç bir şekilde evlenme teklif etti.
 • 11 Haziran 2017 13:33 Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi Mezuniyet Töreninde Pankartla Evlilik Teklifi TUNCELİ'deki Munzur Munzur Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Fakültesinde'ni bitiren Diyarbakırlı Sıdık Tüt, mezuniyet töreninde kız arkadaşı Kadriye Kara'ya üzerinde, "Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Benimle evlenir misin?
 • 08 Haziran 2017 19:22 Eski Hozat Kaymakamı Fetö/pdy'den Gözaltına Alındı Eski Hozat Kaymakamı Fetö/pdy'den Gözaltına Alındı TUNCELİ (İHA) – Tunceli’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Hozat ilçesinin eski kaymakamı gözaltına alınırken, emniyetin sözde mahrem imamı olduğu öne sürülen bir kişi tutuklandı.
 • 08 Haziran 2017 17:15 Hozat Eski Kaymakamı Fetö'den Gözaltına Alındı TUNCELİ Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulanan Tunceli'nin Hozat İlçesi eski kaymakamı Bekir Demir, gözaltına alındı.
 • 08 Haziran 2017 09:41 Erzincanlı Çocuklar Bilimle Buluştu Erzincanlı Çocuklar Bilimle Buluştu Bayer'in Toplum Gönüllüleri Vakfı ile birlikte yürüttüğü Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi'nin gezici birimi olan Bilim Tohumları Ekibi, Erzincan'da çocuklarla buluştu.
 • 05 Haziran 2017 17:36 Dünya Çevre Günü Tunceli'de Munzur Özgür Aksın Meclisi üyeleri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla basın toplantısı düzenledi.
 • 02 Haziran 2017 10:56 Erzincan'da Dağcılar 15 Temmuz Şehitleri Anısına Zirve Tırmanışı Yapacak Erzincan'da Dağcılar 15 Temmuz Şehitleri Anısına Zirve Tırmanışı Yapacak Erzincan’da 15 Temmuz Şehitleri anısına dağcılar zirve tırmanışı yapacak.