SON DAKİKA MURAT ARAÇ HABERLERİ

Son Dakika Murat Araç Haberleri

 • 11 Ağustos 2016 18:02 Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan 14 avukat için yakalama kararı çıkarıldı.
 • 14 Ekim 2015 13:11 Usulsüz Taltif " Davası "Bazı polislere, hak etmedikleri halde usulsüz taltif verildiği" iddiasıyla açılan, 17 kişinin yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
 • 01 Mart 2015 16:07 Avukatlar: Üzerinde Fırtınalar Kopartılan Dinlemelerde Hukuksuzluk Bulunamadı Avukatlar: Üzerinde Fırtınalar Kopartılan Dinlemelerde Hukuksuzluk Bulunamadı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, çarşamba günü yaptığı operasyon sonrası hakkında gözaltı kararı verilen 53 kişi serbest kaldı.
 • 01 Mart 2015 09:48 Yasadışı Dinleme Soruşturması Yasadışı Dinleme Soruşturması Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, yasadışı dinlemelere ilişkin 20 ilde yürütülen operasyonlar sonucu gözaltına alınan polislerden 9’u savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı, 24 zanlı ise mahkemeye sevk edildi.
 • 28 Şubat 2015 23:19 Polis Avukatı: Bu Soruşturmaların Hukuka Sığan Bir Tarafı Kalmamıştır Polis Avukatı: Bu Soruşturmaların Hukuka Sığan Bir Tarafı Kalmamıştır Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 20 ilde başlatılan operasyon kapsamında gözaltına alınan polislerden 9'u serbest bırakıldı.
 • 29 Eylül 2014 22:08 Tutuklu 3 Emniyet Mensubu Sincan Cezaevi'nden Çıktı Tutuklu 3 Emniyet Mensubu Sincan Cezaevi'nden Çıktı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'usulsüz taltif' iddiası ile başlatılan operasyonda tutuklanan 3 polis memuru Muhammet Hamarat, Eray Kılıçarslan ve İsmail Çiçekçi tahliye kararının ardından Sincan Cezaevi'nden çıktı.
 • 24 Eylül 2014 23:23 Emniyetteki Emniyetteki "Usulsüz Taltif" Soruşturması Avukat Murat Araç: "Şu anda bu üç arkadaşımızın tutukluluğunu gerektirecek hiçbir neden yok. Onların şube müdürleri bile şu anda serbest durumda"
 • 24 Eylül 2014 17:11 Polis Avukatları: Müdürler Serbest, Bir Komiser ve İki Memura Tutuklama Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'usulsüz taltif' iddiası ile gözaltına alınan 14 polisin ifadeleri Ankara Adliyesi’nde alındı.
 • 23 Eylül 2014 17:04 Polis Avukatı: Egm'nin Talimatıyla Savcılık, Saruhan Kızılay'ı Dosyadan Çıkardı Polis Avukatı: Egm'nin Talimatıyla Savcılık, Saruhan Kızılay'ı Dosyadan Çıkardı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, 'Usulsüz taltif' iddiasıyla yürüttüğü soruşturma kapsamında 17 polis hakkında gözaltı kararı verildi.
 • 22 Eylül 2014 19:43 Usulsüz Taltif Usulsüz Taltif" Soruşturması "Usulsüz taltif" soruşturması- Polislerin avukatlarından Löklüoğlu: "Bu müvekkillerle ilgili taltifler konusunda, Yüksek Disiplin Kurulu tarafından bir soruşturma açılmıştı, benim müvekkilim ve birçok kişiye Yüksek Disiplin Kurulu tarafından kararı verildi ve ceza kovuşturulmasına yer olmadığına, herhangi bir ceza verilmesine mahal olmadığı kararı çıkmıştı"- "Bu dosyada müvekkiller aleyhine bir şey olduğunu düşünmüyoruz.
 • 22 Eylül 2014 18:44 Usulsüz Taltif" Soruşturması Polislerin avukatlarından Löklüoğlu: "Bu müvekkillerle ilgili taltifler konusunda, Yüksek Disiplin Kurulu tarafından bir soruşturma açılmıştı, benim müvekkilim ve birçok kişiye Yüksek Disiplin Kurulu tarafından kararı verildi ve ceza kovuşturulmasına yer olmadığına, herhangi bir ceza verilmesine mahal olmadığı kararı çıkmıştı" "Bu dosyada müvekkiller aleyhine bir şey olduğunu düşünmüyoruz.