SON DAKİKA NEVİN GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Nevin Gökçek Haberleri

 • 19 Nisan 2017 18:54 Gökçek: Gökçek: "Ardımızda Sadece ve Sadece Yaptığımız Iyilikler, Aldığımız Dualar Kalacak" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ardımızda sadece ve sadece yaptığımız iyilikler, aldığımız dualar kalacak.
 • 19 Nisan 2017 18:45 Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım: Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım: "Bütün İnsanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan... Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: "Bütün insanlara şefkat ve merhamet eli uzatanlardan olmaya çalışıyoruz"ANKARA - Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, 'Peygamber Efendimizi anma ve anlama' programında, "İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden,...
 • 19 Nisan 2017 18:41 Bütün Insanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan Olmaya Çalışıyoruz Bütün Insanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan Olmaya Çalışıyoruz" Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, 'Peygamber Efendimizi Anma ve Anlama' programında, "İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden, kendisine bırakılan her emanete gözü gibi bakan, kendisine inanmayanların bile güvendiği, hiç gönül kırmayan, haksızlık...
 • 19 Nisan 2017 18:30 Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım Açıklaması Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım Açıklaması Başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım, ’Peygamber Efendimizi Anma ve Anlama’ programında, “İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden, kendisine bırakılan her emanete gözü gibi bakan, kendisine inanmayanların bile güvendiği, hiç gönül kırmayan, haksızlık...
 • 19 Nisan 2017 17:05 Kutlu Doğum Haftası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ardımızda sadece ve sadece yaptığımız iyilikler, aldığımız dualar kalacak.
 • 16 Nisan 2017 17:06 Başkan Gökçek Oyunu Kullandı Başkan Gökçek Oyunu Kullandı - Başkan Gökçek oyunu kullandıANKARA - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek referandum için oyunu kullandı.
 • 16 Nisan 2017 16:48 Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Oyunu Kullandı Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Oyunu Kullandı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu, Çankaya Halide Edip Adıvar Ortaokulunda kullandı.
 • 16 Nisan 2017 16:22 Başkan Gökçek Oyunu Kullandı Başkan Gökçek Oyunu Kullandı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, referandum için oyunu kullandı.
 • 05 Nisan 2017 12:28 Sos Vakfı Onursal Başkanı Gökçek'ten Polatlı Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakımevine Ziyaret Sos Vakfı Onursal Başkanı Gökçek'ten Polatlı Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakımevine Ziyaret Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım (SOS) Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Polatlı Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakımevini ziyaret etti.
 • 15 Mart 2017 10:56 Nevin Gökçek'ten Çubuk'ta Yoksul Ailelere Yardım Nevin Gökçek'ten Çubuk'ta Yoksul Ailelere Yardım Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Çubuk'taki ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattı.
 • 06 Mart 2017 19:25 8 Mart Dünya Kadınlar Günü (1) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü (1) Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü çok sayıda kadının katıldığı etkinlikle kutladı.
 • 06 Mart 2017 19:12 8 Mart Dünya Kadınlar Günü (2) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü (2) Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü çok sayıda kadının katıldığı etkinlikle kutladı.
 • 06 Mart 2017 17:43 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü çok sayıda kadının katıldığı etkinlikle kutladı.
 • 24 Ocak 2017 15:04 Başkentli Kadınlar Halepli Çocuklar İçin Ördü Başkentli Kadınlar Halepli Çocuklar İçin Ördü Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı Hanımlar Lokali üyeleri, Halep için başlatılan yardım kampanyası kapsamında ördükleri 3 bine yakın atkı ve bereyi Halepli çocuklara bağışladı.
 • 24 Ocak 2017 14:26 El Emeği Göz Nuru Örgüler Halep'e Gidecek El Emeği Göz Nuru Örgüler Halep'e Gidecek Ankara Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokali üyelerinin ördüğü atkı, bere ile 4 bin bot ve eldiven Halep’teki çocuklara gönderildi.
 • 19 Ocak 2017 10:12 Ankara Protokolünün Eşleri Kızılcahamam'da Bir Araya Geldi Ankara Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar'ın eşi Nadire Artar, Kızılcahamam ilçesini ziyaret etti.
 • 14 Ocak 2017 12:31 Nevin Gökçek'ten Bayan Karlov'a Veda Yemeği Nevin Gökçek'ten Bayan Karlov'a Veda Yemeği Marina Karlov; eşi Andrey Karlov’u öldüren Mevlüt Mert Altıntaş’ın cenazesinin ailesi tarafından alınmamasıyla ilgili “Herkes Allah’ın emirleri çerçevesinde toprağa verilmeli. Ailesi için çok üzgünüm, keder içindedirler” dedi.
 • 11 Ocak 2017 17:23 Nevin Gökçek'ten Şehit Ailesine Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Mehmet, Hakan ve Lütfi Gülşen'in Kızılcahamam ilçesindeki ailelerini ziyaret etti.
 • 10 Ocak 2017 15:31 Dha Ankara - Büyükelçi Andrey Karlov'un Adı Yaşadığı Sokağa Verildi ANKARA'da katıldığı sergi açılışında, uğradığı suikast sonucu öldürülen Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un ismi, büyükelçiliğin bulunduğu ve kendisinin de ikamet ettiği Karyağdı Sokak'a verildi.
 • 10 Ocak 2017 15:28 Büyükelçi Andrey Karlov'un Adı Yaşadığı Sokağa Verildi Büyükelçi Andrey Karlov'un Adı Yaşadığı Sokağa Verildi ANKARA'da katıldığı sergi açılışında, uğradığı suikast sonucu öldürülen Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un ismi, büyükelçiliğin bulunduğu ve kendisinin de ikamet ettiği Karyağdı Sokak'a verildi.
 • 10 Ocak 2017 15:00 Karlov'un Adı, Büyükelçiliğin Bulunduğu Sokakta Yaşayacak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un adının, Büyükelçiliğin bulunduğu Karyağdı Sokağı'na verilmesine ilişkin Belediye Meclisi kararını, Karlov'un eşine takdim etti.
 • 10 Ocak 2017 14:41 Rus Büyükelçi Andrey Karlov'un İsmi Rusya Büyükelçiliğinin Bulunduğu Sokağa Verildi Rus Büyükelçi Andrey Karlov'un İsmi Rusya Büyükelçiliğinin Bulunduğu Sokağa Verildi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 09.01.2017 tarih ve 11 sayılı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi kararıyla Rusya Büyükelçiliğinin bulunduğu Karyağdı Sokak’ın adının Andrey Karlov olarak değiştirildiğini söyledi.
 • 05 Ocak 2017 13:02 Yenimahalle'de Sarıkamış Şehitleri Anıldı Yenimahalle'de Sarıkamış Şehitleri Anıldı Onursal başkanlığını Nevin Gökçek’in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği “Hazin Beyaz” etkinliği ile Sarıkamış şehitleri anıldı.
 • 23 Aralık 2016 17:42 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Okulu Açıldı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Okulu Açıldı ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Kalkınma Ajansı ve Suriye Dostluk Derneği işbirliğiyle yapılan ve ağırlıklı olarak Suriyeli öğrencilerin eğitim göreceği "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meslek ve Dil Okulu" açıldı.
 • 23 Aralık 2016 14:12 Suriyeliler İçin Suriyeliler İçin "Dil ve Meslek Okulu" Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kalkınma Bakanlığı, Ankara Kakınma Ajansı ve Suriye Dostluk Derneği işbirliğiyle Suriyeli çocukların eğitimi için "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meslek ve Dil Okulu" açıldı.