Son dakika Nuray Sancar haberleri, Nuray Sancar son dakika, son dakika Nuray Sancar

Son Dakika Nuray Sancar Haberleri

Son dakika Nuray Sancar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nuray sancar haberleri anında burada.


 • 13.09.2015 13 Eyl 19:07 Galatasaray Meydanı'nda Polis Müdahalesi Galatasaray Meydanı'nda Polis Müdahalesi

  "barış bloku üyelerinin, Cizre'de yaşanan olayları protesto etmek amacıyla Galatasaray Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasından sonra, polis dağılmayan gruba biber gazı, tazyikli su ve plastik mermi ile müdahale etti.

 • 06.09.2015 06 Eyl 22:27 Bakırköy Halk Pazarı'nda 'Barış Mitingi'... Bakırköy Halk Pazarı'nda "Barış Mitingi"...

  Barış bloku tarafından Saray'ın savaşına karşı acil barış, acil demokrasi sloganıyla Bakırköy Halk Pazarı'nda 'Barış Mitingi' düzenlendi.

 • 06.09.2015 06 Eyl 21:17 Barış' Mitingi Düzenlendi Barış" Mitingi Düzenlendi

  Miting alanından görüntüler- Barış Bloku Eş Sözcüsü Nuray Sancar'ın konuşması - Barış Bloku Eş Sözcüsü Sancar: - "Demokratik siyasete yeniden olanak tanımak için eller tetikten hemen çekilsin.

 • 06.09.2015 06 Eyl 21:09 İstanbul'da 'Barış Mitingi' İstanbul'da "Barış Mitingi"

  Bazı sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin katılımıyla oluşturulan Barış Bloku tarafından "Barış Mitingi" düzenlendi.

 • 21.08.2015 21 Ağu 17:01 Barış Bloku Silvan ve Lice'de İncelemelerde Bulunacak Barış Bloku Silvan ve Lice'de İncelemelerde Bulunacak

  Diyarbakır’a gelen Barış Bloku heyeti, incelemelerde bulunmak üzere olayların yaşandığı Silvan ile Lice ilçelerine doğru yola çıktı.

 • 26.07.2015 26 Tem 19:48 Barış Bloku'Nun Basın Açıklaması - Figen Yüksekdağ Barış Bloku"Nun Basın Açıklaması - Figen Yüksekdağ

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Grubun toplanması- Slogan detayları- Pankart detayı- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ'ın açıklaması - HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Bu son dönem askeri operasyonlar, erken seçim yaptırma ve Cumhurbaşkanını başkan yaptırma operasyonları, Çözüm Süreci'nin de bu siyasi iktidar tarafından bitirildiğinin bir ifadesidir" HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Bu son dönem askeri operasyonlar, erken seçim yaptırma ve Cumhurbaşkanını başkan yaptırma operasyonları, Çözüm Süreci'nin de bu siyasi iktidar tarafından bitirildiğinin bir ifadesidir" dedi.

 • 26.07.2015 26 Tem 19:24 Barış Bloku'Nun Basın Açıklaması Barış Bloku"Nun Basın Açıklaması

  HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Bu son dönem askeri operasyonlar, erken seçim yaptırma ve Cumhurbaşkanını başkan yaptırma operasyonları, Çözüm Süreci'nin de bu siyasi iktidar tarafından bitirildiğinin bir ifadesidir" dedi.

Advertisement