Son dakika Ömer Oktay haberleri, Ömer Oktay son dakika, son dakika Ömer Oktay

Son Dakika Ömer Oktay Haberleri

 • Konak Belediyesi'nin Geleneksel İftar Sofrasında Dayanışma Vurgusu
  12 Nis Konak Belediyesi'nin Geleneksel İftar Sofrasında Dayanışma Vurgusu

  Konak Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde konuşan Başkan Abdül Batur, birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yaptı. Konak’ta meclis üyesinden muhtarına, herkesin Konak Belediyesi’yle birlikte uyum içinde olduğunu, bu dayanışma ruhunu hem Konak’ta hem de deprem bölgesinde yaşadıklarını dile getiren Batur, “İşte dayanışma budur. Konak’ın ve Konak’taki çalışmaların çok daha ileri gitmesi için büyük bir gayret ve dayanışma yaşıyoruz. Bu ülkede artık birbirini seven, birbirine sarılan bir anlayışa; birbiriyle kavga eden değil birbirini kucaklayan bir anlayışa ihtiyaç var” dedi.

 • Doğu'da berber, kuaför ve güzellik merkezleri yeniden faaliyette
  11 May Doğu'da berber, kuaför ve güzellik merkezleri yeniden faaliyette

  Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı ve Erzincan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, tedbirlerini alarak yeniden müşteri kabul etmeye başladı.

 • Berber, kuaför ve güzellik salonları yeniden faaliyete geçti
  11 May Berber, kuaför ve güzellik salonları yeniden faaliyete geçti

  Müşterinin maske ve gerekli tedbirlerle işyeri alınması Kullanılan makas tarak ve diğer aletlerin dezenfeksiyonu Müşterinin kurallar çerçevesinde tıraş olması İşyeri sahibi Zafer Taş açıklama Müşterilerden Semih Peker açıklama Müşteri Ömer Oktay açıklama Berber, kuaför ve güzellik salonları...

 • FETÖ soruşturması kapsamında yargılanan eski Uşak Belediye Başkanı beraat etti
  15 Oca FETÖ soruşturması kapsamında yargılanan eski Uşak Belediye Başkanı beraat etti

  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturmada, haklarında 2016 yılında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Safiye Aysun Erdoğan ve eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca yargılandıkları davada beraat etti.

 • FETÖ üyeliğinden yargılanan eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan beraat etti
  15 Oca FETÖ üyeliğinden yargılanan eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan beraat etti

  FETÖ soruşturması kapsamında haklarında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve eşi Aysun Erdoğan ile eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca beraat etti.

 • Eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'ın yargılanmasına devam edildi
  07 Oca Eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'ın yargılanmasına devam edildi

  FETÖ soruşturması kapsamında haklarında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Aysun Erdoğan ile eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca'nın yargılanmalarına devam edildi.

 • FETÖ sanığı Ali Erdoğan'ın yargılandığı davada karar duruşması 15 Ocak'a ertelendi
  07 Oca FETÖ sanığı Ali Erdoğan'ın yargılandığı davada karar duruşması 15 Ocak'a ertelendi

  Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturmada haklarında 2016 yılında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Safiye Aysun Erdoğan ve eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca'nın yargılandıkları davada karar duruşması...

 • FETÖ sanığı Ali Erdoğan'ın yargılandığı davada karar duruşması 15 Ocak'a ertelendi
  07 Oca FETÖ sanığı Ali Erdoğan'ın yargılandığı davada karar duruşması 15 Ocak'a ertelendi

  Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturmada haklarında 2016 yılında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Safiye Aysun Erdoğan ve eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca'nın yargılandıkları davada karar duruşması...

 • Eski Uşak belediye başkanı Erdoğan'ın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi
  21 Kas Eski Uşak belediye başkanı Erdoğan'ın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi

  FETÖ soruşturması kapsamında haklarında dava açılan eski Uşak belediye başkanı Ali Erdoğan, eşi Aysun Erdoğan ile eski belediye başkan yardımcısı Ömer Oktay Akarca'nın yargılanmalarına devam edildi.

 • Eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'ın yargılandığı FETÖ davası
  19 Eyl Eski Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'ın yargılandığı FETÖ davası

  Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında haklarında dava açılan eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Aysun Erdoğan ile eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca'nın yargılanmasına devam edildi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bahariye Mevlevihanesi'nde Taziyeleri Kabul Etti (2)
  29 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bahariye Mevlevihanesi'nde Taziyeleri Kabul Etti (2)

  Cumhurbaşkanı Vekili ve Yardımcısı Fuat Oktay, 83 yaşındaki annesi Şaziye Oktay'ın cenazesinin toprağa verilmesinin ardından Bahariye Mevlevihanesi'nde taziyeleri kabul etti.

 • Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı
  29 Eyl Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın annesi Şaziye Oktay, Eyüp Sultan Camii'nde düzenlenen cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazının ardından Fuat Oktay, annesinin tabutuna omuz vererek cenaze aracına kadar taşıdı. Cenazeye siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 • Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı
  29 Eyl Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı Siyaset dünyasından çok sayıda isim cenaze törenine katıldı Eski başbakanlardan Tansu Çiller de cenaze törenine katıldıİSTANBUL - 83 yaşında hayatını kaybeden Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay'ın annesi Şaziye Oktay, Eyüp...

 • İstanbul- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Taziyeleri Kabul Etti
  29 Eyl İstanbul- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Taziyeleri Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Vekili ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vefat eden annesi Şaziye Oktay için taziyeleri Çekmeköy Belediyesi Kent Park Sosyal Tesisleri Güngörmüşler Konağı'nda kabul etti.

 • Fuat Oktay'ın Annesinin Vefatı
  28 Eyl Fuat Oktay'ın Annesinin Vefatı

  Cumhurbaşkanı Vekili ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul'daki evinde vefat eden annesi Şaziye Oktay'ın vefatının ardından Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde taziyeleri kabul ettiOktay, Çekmeköy Belediyesi Kentpark Sosyal Tesisleri Güngörmüşler Konağı'na babası Ömer Oktay...

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Taziyeleri Kabul Etti
  28 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Taziyeleri Kabul Etti

  CUMHURBAŞKANI Vekili ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vefat eden annesi Şaziye Oktay için taziyeleri Çekmeköy Belediyesi Kent Park Sosyal Tesisleri Güngörmüşler Konağı'nda kabul etti.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Şehitlik Ziyareti
  21 Ağu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Şehitlik Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ümraniye Kocatepe Şehitliği'nde bulunan şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek, şehit aileleriyle sohbet etti.

 • Uşak'ta Eski Belediye Başkanı ve Eşi Tutuklandı
  23 Ağu Uşak'ta Eski Belediye Başkanı ve Eşi Tutuklandı

  Uşak’ta, FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve eşi ile birlikte 11 kişi tutuklandı.

 • Uşak Eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve 11 Kişi Fetö'den Adliyede
  22 Ağu Uşak Eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve 11 Kişi Fetö'den Adliyede

  Uşak'ta, darbe girişiminin ardından Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Uşak eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve eşi Aysun Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu 12 kişi, altı gün gözaltında tutulduktan sonra bugün adliyeye sevk edildi.

 • Fren Yerine Gaza Basınca Merdivenlerden Yuvarlandı
  04 May Fren Yerine Gaza Basınca Merdivenlerden Yuvarlandı

  Başkent’te, bir otomobilin arkadan çarpması sonucu panikleyerek fren yerine gaza basan sürücünün kullandığı otomobil, merdivenlerden kayarak dükkanların önüne devrildi.

 • İş Dünyasının Ünlü İsminin Acı Kaybı
  05 Şub İş Dünyasının Ünlü İsminin Acı Kaybı

  TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner babasını kaybetti.

 • Günahkar Setini Güvercinler Bastı
  25 Kas Günahkar Setini Güvercinler Bastı

  FOX TV'nin, başrollerinde Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse'nin yer aldığı dizisi 'Günahkar'ın yeni bölüm çekimleri hızla devam ediyor.

 • Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'a 5 Ay Hapis Cezası
  20 Şub Uşak Belediye Başkanı Erdoğan'a 5 Ay Hapis Cezası

  Uşak Belediye Meclisinin, "çatı katlarına 1,5 metre yüksekliğinde ilave tuğla konularak vatandaşlara çatıyı kapatma hakkı" tanıyan kararı nedeniyle Belediye Başkanı Ali Erdoğan ile "kabul oyu" kullananan 15 meclis üyesine, "görevi kötüye kullanmak" suçundan 5'er ay hapis ile 2 ay 15'er gün "kamu görevinden men" cezası verildi.

 • '3 Yılda Öğretmenlerin Norm Kadroları Doldurulacak'
  19 Eyl "3 Yılda Öğretmenlerin Norm Kadroları Doldurulacak"

  Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "3 yıl içerisinde Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığı'nın ihtiyaç duyduğu öğretmenlerin norm kadroları doldurulmuş olacak" dedi.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  16 Eyl Dha Yurt Bülteni-11

  Polis MİDİBÜSÜNE BOMBALI SALDIRI.

 • Yakutiye'de 718 Konuta Tedbir Konuldu
  13 Eyl Yakutiye'de 718 Konuta Tedbir Konuldu

  Erzurum'un Yakutiye ilçesinde Hilalkent Kooperatifi'nin yaptırdığı 3 bin 500 konuttan 718'ine, arazi sahibi tarafından mahkeme kararıyla tedbir konuldu.

 • İstanbul'daki 3. Kck Davası
  10 Eyl İstanbul'daki 3. Kck Davası

  PKK terör örgütünün üst yapılanması KCK'ya ilişkin aralarında gazetecilerin de bulunduğu 36'sı tutuklu 44 sanığın, 7,5 ile 22,5 yıl arasında hapis cezası istemiyle yargılandı.

Advertisement