Son dakika Ömer Taşcı haberleri, Ömer Taşcı son dakika, son dakika Ömer Taşcı

Son Dakika Ömer Taşcı Haberleri

Son dakika Ömer Taşcı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ömer taşcı haberleri anında burada.

 • 31.10.2019 15:56 İnfaz Koruma Memurlarına 'Stresle baş etme ve Öfke Kontrolü' eğitimi verildi İnfaz Koruma Memurlarına 'Stresle baş etme ve Öfke Kontrolü' eğitimi verildi

  İnfaz Koruma Memurlarına 'Stresle baş etme ve Öfke Kontrolü' eğitimi verildiNİĞDE - Niğde'de Açık ve kapalı Ceza İnfaz Kurumlarında çalışan İnfaz Koruma Memurlarına stresle baş etme konulu seminer verildi.

 • 31.10.2019 10:28 Niğde'de stresle baş etme semineri Niğde'de stresle baş etme semineri

  Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan gardiyanlara stresle baş etme konulu seminer verildi.

 • 29.08.2019 13:48 Yükümlüller kentsel dönüşüm alanında temizlik yaptı Yükümlüller kentsel dönüşüm alanında temizlik yaptı

  Niğde'de "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında yükümlüler kentsel dönüşüm alanında temizlik yaptı.

 • 14.06.2019 13:09 Kayseri'de Kayseri'de "Sosyal Uyum Çalıştayı"

  Kayseri'de, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) işbirliğiyle, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı personeline yönelik "Sosyal Uyum Çalıştayı" düzenlendi.

 • 14.06.2019 11:54 Kayseri'de "Sosyal Uyum Çalıştayı"

  Kayseri'de, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) işbirliğiyle, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı personeline yönelik "Sosyal Uyum Çalıştayı" düzenlendi.

 • 20.03.2019 14:37 Denetimli Serbestlik Yükümlüleri Huzur Evi ve Şehitler Ormanının Bakımını Yaptı Denetimli Serbestlik Yükümlüleri Huzur Evi ve Şehitler Ormanının Bakımını Yaptı

  Niğde'de Denetimli Serbestlik yükümlüleri, huzur evi ve Niğde Şehitler Ormanı'nın bakımını yaptı.

 • 20.03.2019 11:10 Başsavcı Dönmez'den Huzurevine Ziyaret Başsavcı Dönmez'den Huzurevine Ziyaret

  Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, 'Yaşlılar Haftası' dolayısıyla Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan yaşlıları ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.

 • 28.02.2018 19:08 Minik Yüreklerden Mehmetçik'e Minik Yüreklerden Mehmetçik'e "Moral" Mektubu

  - Öğrencilerin Erzurum Asker Alma Bölge Başkanlığı önüne gelmeleri Askerler tarafından öğrencilere Türk bayrağı ve balon verilmesi Öğrencilere mektupların dağıtılması Örencilerin "Sizi çok seviyoruz" ve "En büyük asker bizim asker" şeklinde sloganlar atmaları Balonlarını gökyüzüne...

 • 28.02.2018 17:50 Minik Yüreklerden Mehmetçik'e "Moral" Mektubu

  Erzurum'da bir grup ilkokul öğrencisi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Mehmetçik'e "moral" mektupları gönderdi.

 • 07.03.2016 18:30 Sp'li Gençlerden Hükümete ve Yetkilileri Çağrı Sp'li Gençlerden Hükümete ve Yetkilileri Çağrı

  Saadet Partisi (SP) Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Taşcı, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yeşilay Haftası” dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında hükümete ve yetkili organlara çağrıda bulundu.