SON DAKİKA ÖZDEMİR ÇAKACAK HABERLERİ

Son Dakika Özdemir Çakacak Haberleri

 • 20 Kasım 2018 12:50 Vali Çakacak, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkan Vekili Üçer'i Kabul Etti Vali Çakacak, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkan Vekili Üçer'i Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Cenksu Üçer’i kabul etti.
 • 18 Kasım 2018 15:49 Vali Çakacak'ın Mevlid Kandili Kutlama Mesajı Vali Çakacak'ın Mevlid Kandili Kutlama Mesajı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
 • 16 Kasım 2018 17:17 Vali Çakacak, Alpu İlçesinde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi Vali Çakacak, Alpu İlçesinde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi Vali Özdemir Çakacak, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için Alpu ilçesine gitti.
 • 15 Kasım 2018 10:58 Afrikalı Büyükelçi ve Ataşeler Onuruna Yemek Afrikalı Büyükelçi ve Ataşeler Onuruna Yemek Afrikalı büyükelçi ve ataşeler onuruna yemek Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak; "Tarih boyunca hiçbir Türk devleti Afrika'ya ırkçı ve sömürgeci bir gözle bakmadı" "Halklarımız arasında yeni gönül birliktelikleri oluşturmak hepimizi çok heyecanlandırıyor"ESKİŞEHİR - Eskişehir Valiliğinin...
 • 14 Kasım 2018 15:26 Eskişehir'de Atık Oluşumu ve İsrafın Önlenmesine Yönelik Seminer Düzenlendi Eskişehir'de Atık Oluşumu ve İsrafın Önlenmesine Yönelik Seminer Düzenlendi Eskişehir'de atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Sebahattin Dökmeci: "64 atık üründe toplam 1 milyon 8 bin ton atık alternatif ham madde olarak kullanılmıştır" Vali Özdemir Çakacak: "İlimiz genelinde toplam...
 • 14 Kasım 2018 10:25 Uyuşturucu ile Mücadelede Metruk Binalar Suç Odağı Uyuşturucu ile Mücadelede Metruk Binalar Suç Odağı Vali Özdemir Çakacak, başkanlığında yapılan Kaymakamlar Toplantısında il genelindeki asayişi değerlendirdi.
 • 13 Kasım 2018 18:43 Vali Çakacak, İl Genelindeki Asayişi Değerlendirdi Vali Çakacak, İl Genelindeki Asayişi Değerlendirdi Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve mal güvenliğin tehdit eden, çevre kirliliğine yol açan ve kent estetiğine uygun olmayan metruk binaların yıkımıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtti.
 • 10 Kasım 2018 12:12 Eskişehir'de Atatürk Törenle Anıldı Eskişehir'de Atatürk Törenle Anıldı Törene Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ile çok sayıda kişi katıldı
 • 09 Kasım 2018 23:53 Hisarciklıoğlu: Son 25 Yılda Bir Sürü Sıkıntılı Günleri Atlattık Biz  Toplantıya TOBB Başkanı Rifat Hisarciklıoğlu'nun yanı sıra Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Sülü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu ile çok sayıda davetli katıldı
 • 09 Kasım 2018 23:26 Eskişehir Sanayi Odası 50. Yılını Coşkuyla Kutladı Eskişehir Sanayi Odası 50. Yılını Coşkuyla Kutladı Programa Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof
 • 09 Kasım 2018 22:43 Hisarciklıoğlu: Son 25 Yılda Bir Sürü Sıkıntılı Günleri Atlattık Biz Hisarciklıoğlu: Son 25 Yılda Bir Sürü Sıkıntılı Günleri Atlattık Biz  Toplantıya TOBB Başkanı Rifat Hisarciklıoğlu'nun yanı sıra Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Sülü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu ile çok sayıda davetli katıldı
 • 09 Kasım 2018 12:48 Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Tayyip Sabri Erdil, Vali Özdemir Çakacak, Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey, İl Jandarma Komutanı J
 • 09 Kasım 2018 12:17 Vali Çakacak, Mersin'den Gelen Öğrencileri Kabul Etti Vali Çakacak, Mersin'den Gelen Öğrencileri Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, kentin tarihi, kültürel ve sanayi alanında ön plana çıkmış değerlerini yakından tanımaya gelen Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli’yi ve Organize Sanayi Bölgesi tarafından kurulan ve işletilen Mersin Özel Şişecam Mesleki ve Teknik...
 • 08 Kasım 2018 12:58 İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, Eskişehir'de Valilikten yapılan açıklamaya göre, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve çeşitli programlara katılmak üzere Eskişehir'e gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, Vali Özdemir Çakacak'ı makamında ziyaret etti
 • 07 Kasım 2018 12:49 Esişehir'de Kışa Hazırlık ve Karla Mücadele Toplantısı Esişehir'de Kışa Hazırlık ve Karla Mücadele Toplantısı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ve ilgili kamu kurum müdürleri katıldı
 • 06 Kasım 2018 16:01 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Akarca, Vali Çakacak'ı Ziyaret Etti Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Akarca, Vali Çakacak'ı Ziyaret Etti Çeşitli programlara katılmak üzere Eskişehir’e gelen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı ile birlikte Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.
 • 01 Kasım 2018 18:53 Vali Çakacak, Afganistan'dan Gelen Heyeti Kabul Etti Vali Çakacak, Afganistan'dan Gelen Heyeti Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Afganistan Cumhurbaşkanlığı Gençler Ve Spordan Sorumlu Danışmanı Nurullah Mahmutoğlu, Afganistan Takhar Belediye Başkanı Azizurullah Maksudi ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 01 Kasım 2018 17:31 Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Afganistan Cumhurbaşkanlığı Gençler ve Spordan Sorumlu Danışmanı Nurullah Mahmutoğlu'nu, Afganistan Takhar Belediye Başkanı Azizurullah Maksudi'yi ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 31 Ekim 2018 12:46 İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığında Yapıldı İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığında Yapıldı Eskişehir İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı, Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldıValilikteki toplantıya; İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr.
 • 30 Ekim 2018 14:57 Vali Çakacak, Silahla Havaya Ateş Açılmasını Önlemek İçin Emir Yayınladı Vali Çakacak, Silahla Havaya Ateş Açılmasını Önlemek İçin Emir Yayınladı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, bayram, düğün, uğurlama, spor müsabakası gibi organizasyonlar sırasında meskûn mahallerde ateşli silahlarla havaya ateş açılması önlemek amacı ile bir genel emir yayınladı.
 • 30 Ekim 2018 11:27 Eskişehir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu Eskişehir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 95. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak resepsiyon verdi.
 • 29 Ekim 2018 13:52 Eskişehir'de Cumhuriyet Coşkusu Eskişehir'de Cumhuriyet Coşkusu Atatürk Bulvarı'nda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı törenine Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutan Vekili Korgeneral Mehmet Özlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ile çok sayıda kişi katıldı
 • 28 Ekim 2018 14:54 Vali Çakacak'ın Kızılay Haftası Mesajı Vali Çakacak'ın Kızılay Haftası Mesajı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak Kızılay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 27 Ekim 2018 12:44 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 26 Ekim 2018 11:50 Vali Çakacak, Seyitgazi Muhtarlar Derneği Yöneticilerini Kabul Etti Vali Çakacak, Seyitgazi Muhtarlar Derneği Yöneticilerini Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Muhtarlar Derneği Seyitgazi Şube Başkanı Erhan Erden ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.
 • 25 Ekim 2018 17:45 İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak başkanlığında yapıldı.
 • 24 Ekim 2018 15:12 Vali Çakacak'ın Ziyaretleri Vali Çakacak'ın Ziyaretleri Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile KOSGEB İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 23 Ekim 2018 14:27 PTT 178 Yaşında PTT 178 Yaşında Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 178’inci yıl dönümü münasebetiyle PTT Baş Müdürü Hüseyin Zengin ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 19 Ekim 2018 12:35 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Derneği Vali Çakacak'ı Ziyaret Etti 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Derneği Vali Çakacak'ı Ziyaret Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz’ü ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 19 Ekim 2018 12:23 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'a Ziyaretler Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'a Ziyaretler Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 18 Ekim 2018 12:08 Muhtarlık Yerel Demokrasinin En Eski Örneğini Temsil Ediyor Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye dayanan, Türk kamu yönetiminin ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti.
 • 16 Ekim 2018 13:58 Eskişehir Valiliğinden Esnaf ve Firmalara Uyarı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret...
 • 11 Ekim 2018 09:54 Vali Çakacak, Tübitak Başkanı Mandal'ı Kabul Etti Vali Çakacak, Tübitak Başkanı Mandal'ı Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ı makamında kabul etti.
 • 11 Ekim 2018 09:28 Vali Çakacak, Tsyd Eskişehir Şubesini Kabul Etti Vali Çakacak, Tsyd Eskişehir Şubesini Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Sadi Seda ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
 • 11 Ekim 2018 09:15 Vali Çakacak, Tsyd Eskişehir Şubesi'ni Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
 • 09 Ekim 2018 18:30 Vali Çakacak, Türk İş İl Temsilcisi Demir'i Kabul Etti Vali Çakacak, Türk İş İl Temsilcisi Demir'i Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türk İş İl Temsilcisi Orhan Demir ve beraberindeki Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti.
 • 05 Ekim 2018 12:49 Vali Çakacak, Şehit Gök'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Vali Çakacak, Şehit Gök'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Vali Özdemir Çakacak, Batman’in Gercüş ilçesi kırsalında operasyona giden askeri aracın geçişi esnasında, bölücü terör örgütünün el yapımı patlayıcı saldırısı sonucunda şehit düşen J. Uzm. Çvş Neşet Gök’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 03 Ekim 2018 14:27 Her Türlü Problemlerinin Çözümünde Sanayici ve İş Adamlarının Yanındayız" Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, üreten, istihdam sağlayan, ülkenin ve Eskişehir'in kalkınmasına destek olan tüm sanayici ve iş adamlarına kapılarının her zaman açık olduğunu belirterek, "Her türlü problemlerinin çözümünde sanayici ve iş adamlarının yanındayız." ifadesini kullandı.
 • 03 Ekim 2018 13:47 Vali Çakacak, Eso Toplantısına Katıldı Vali Çakacak, Eso Toplantısına Katıldı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Sanayi Odası’nın Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda yer aldı.
 • 03 Ekim 2018 13:02 Vali Çakacak, Ramazan Muslu'yu Kabul Etti Vali Çakacak, Ramazan Muslu'yu Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ münasebetiyle, İl Müftülüğü tarafından düzenlenen programa katılmak üzere Eskişehir’e gelen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu’yu makamında kabul etti.
 • 02 Ekim 2018 13:20 Vali Çakacak, Kooperatifçilik Genel Müdürü Seymenoğlu'nu Kabul Etti Vali Çakacak, Kooperatifçilik Genel Müdürü Seymenoğlu'nu Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Sami Seymenoğlu’nu makamında kabul etti.
 • 02 Ekim 2018 11:35 El Emeği Ürünlerini Tren Peronunda Sergilediler El Emeği Ürünlerini Tren Peronunda Sergilediler Farkındalığın artırılması ve sosyal kooperatifçiliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirildiği belirtilen Sosyal Kooperatifler Eğitim ve Tanıtım Projesi açılış törenine; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Seymenoğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, çok sayıda daire ve kurum amiri, STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı
 • 01 Ekim 2018 13:53 Camiler ve Din Görevlileri Haftası Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftüsü Bekir Gerek ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 01 Ekim 2018 13:47 Vali Çakacak, Din Görevlilerini Ağırladı Vali Çakacak, Din Görevlilerini Ağırladı Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Bekir Gerek’i ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 28 Eylül 2018 11:50 Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplandı Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplandı Vali Özdemir Çakacak'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, Aslan Avşarbey, Garnizon Komutanlığı adına Hava Tuğgeneral Gürkan Ergürhan, İl Jandarma Komutanı J
 • 25 Eylül 2018 16:55 Vali Çakacak'tan Yeni Rektörlere 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Vali Çakacak'tan Yeni Rektörlere 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Eskişehir Valisi Özdemir Vali Çakacak, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne yeni atanan rektörlere ’hayırlı olsun’ ziyaretlerinde bulundu.
 • 25 Eylül 2018 16:19 Vali Çakacak'tan Yeni Rektörlere Ziyaret Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ile Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı'yı ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2018 10:11 Gaziler ve Şehit Aileleri Yemekte Buluştu Kentte kurulu yapı kimyasalları şirketi yönetim kurulu başkanı Onur Sürmeli tarafından polis şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınları onuruna verilen yemeğe, Vali Özdemir Çakacak, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile çok sayıda davetli katıldı
 • 20 Eylül 2018 12:05 Vali Çakacak, Gazi Polis Memuru Özer'i Evinde Ziyaret Etti Vali Çakacak, Gazi Polis Memuru Özer'i Evinde Ziyaret Etti 19 Eylül Gaziler Günü kutlama programı kapsamında; Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve beraberindekiler, gazi polis memuru Nazif Özer’i evinde ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2018 14:18 Vali Çakacak, Gazileri Kabul Etti Vali Çakacak, Gazileri Kabul Etti Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, “19 Eylül Gaziler Günü” programı kapsamında, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Ertuğrul Özkütük’ü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hacı Şahin’i ve beraberlerindeki heyeti, makamında kabul etti.