Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Pelin Akın haberleri, Pelin Akın son dakika, son dakika Pelin Akın

Son Dakika Pelin Akın Haberleri

Son dakika Pelin Akın haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son pelin akın haberleri anında burada.


 • 23.10.2023 23 Eki 10:45 Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Sona Erdi

  Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Sona Erdi Antalya'nın Serik ilçesinde düzenlenen The Duke of Edinburgh Cup'ın Türkiye ayağı sona erdi. Gloria Golf Kulübü'nde gerçekleştirilen turnuvada Cengiz Karaduman şampiyon oldu. Turnuvadan elde edilen gelir depremzede gençlere yardım amacıyla kullanılacak.

 • 22.10.2023 22 Eki 19:53 Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Antalya'da Son Buldu

  Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Antalya'da Son Buldu Prestijli golf turnuvaları arasında gösterilen Edinburgh Dükü Kupası'nın Türkiye ayağı, Antalya'da sona erdi. Gloria Golf Kulübü'nde düzenlenen turnuvaya 65 sporcu katıldı. Turnuvada Cengiz Karaduman birinci olurken, ikinciliği Naz Babaoğlu elde etti. Ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri TİKAV Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp tarafından verildi. Turnuvanın geliri depremzede gençlerin programa kazandırılması için kullanılacak.

 • 21.10.2023 21 Eki 12:13 Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Antalya'da Başladı

  Edinburgh Dükü Kupası Türkiye Ayağı Antalya'da Başladı Edinburgh Dükü Kupası, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yılında Antalya'da düzenleniyor. Turnuvaya katılan sporcuların ve yurtdışından gelen katılımcıların desteğiyle elde edilecek gelir, Kahramanmaraş depremlerinden etkilenen gençlerin programlara kazandırılmasına kaynak olacak. Turnuvanın finalistleri, İngiltere'de düzenlenecek Dünya Finalleri'ne katılma hakkı elde edecek. Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) tarafından koordine edilen turnuva, Türkiye'nin ilk defa yer aldığı prestijli bir golf etkinliği olarak büyük bir gurur kaynağıdır.

 • 25.09.2023 25 Eyl 17:52 Prens Edward, Türk gençleriyle buluştu

  Prens Edward, Türk gençleriyle buluştu TİKAV koordinasyonunda düzenlenen Uluslararası Gençlik Ödül Programı-Türkiye, İstanbul'da Birleşik Krallık Edinburgh Dükü Prens Edward'ı ağırladı. Prens Edward, Türk gençleriyle samimi sohbetler gerçekleştirerek, Ödül Programı deneyimlerini dinledi ve performanslarını izledi. Uluslararası Ödül Programı, Türkiye'de 20 yıldır uygulanmakta olup, 2023 yılı itibariyle 20 binden fazla genç katılımcıya ulaşmıştır.

 • 25.09.2023 25 Eyl 16:25 Edinburgh Dükü Prens Edward, Kabataş Erkek Lisesi'ni Ziyaret Etti

  Edinburgh Dükü Prens Edward, Kabataş Erkek Lisesi'ni Ziyaret Etti Edinburgh Dükü Prens Edward, İstanbul'da bulunan Kabataş Erkek Lisesi'ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Dük, gençlerin ödül programı deneyimlerini dinledi ve performanslarını izledi. Ayrıca, okulun anı defterini imzaladı ve Kahramanmaraş depremleri ile ilgili hatıra kitabını inceledi. Uluslararası Gençlik Ödül Programı-Türkiye'nin 20. yılını kutlayan Dük, program hakkında bilgi aldı ve gençlerle samimi sohbetler gerçekleştirdi. Program, Türkiye'de 34 ilde faaliyet göstermekte olup, 147 aktif ödül merkezi ve 8 binden fazla katılımcıya sahiptir.

 • 25.09.2023 25 Eyl 14:44 Edinburgh Dükü Prens Edward, İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'ni Ziyaret Etti

  Edinburgh Dükü Prens Edward, İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'ni Ziyaret Etti Birleşik Krallık Edinburgh Dükü Prens Edward, Türkiye'ye yaygın eğitim ve öğretimin genç insanlar ve toplumlar üzerindeki etkisini arttırmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'ni ziyaret etti. Prens Edward, okulun çalışmaları hakkında bilgi aldı, öğrencilerle sohbet etti ve geleneksel Türk sanatlarıyla ilgilenen öğrencilerin el işi çalışmalarını inceledi. Ayrıca, depremlerle ilgili bir albümü inceleyen Prens Edward, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelerek konuştu. Ziyaretin sonunda Prens Edward, Uluslararası Gençlik Ödülü kapsamında altın ödül almaya hak kazanan öğrencilere ödüllerini takdim edecek.

 • 19.08.2023 19 Ağu 11:49 TİKAV, Bireysel Gelişim Programı mezunlarını verdi

  TİKAV, Bireysel Gelişim Programı mezunlarını verdi Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde öğrenim gören üniversite öğrencilerine yönelik uyguladığı Bireysel Gelişim Programı (BGP) kapsamında mezuniyet töreni düzenledi. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde öğrenim gören 21 öğrenci mezuniyet sertifikalarını aldı. Törene TİKAV yöneticileri, eğitmenler ve mentorlar katıldı. TİKAV'ın BGP programı, öğrencilere çeşitli eğitimler ve destekler sağlayarak onları iş hayatına ve sosyal hayata hazırlamayı amaçlıyor.

 • 13.01.2023 13 Oca 12:08 Uluslararası Gençlik Ödül Programı'na Türkiye'den katılan 450 genç törenle sertifikalarını aldı

  Uluslararası Gençlik Ödül Programı'na Türkiye'den katılan 450 genç törenle sertifikalarını aldı Dünyada 130'dan fazla ülkede uygulanan ve Türkiye'de Akfen Holding desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) temsilinde 14-24 yaş aralığındaki gençlere yönelik bireysel gelişim programı olan Uluslararası Gençlik Ödül Programı ile bugüne kadar 20 bini aşkın...

 • 12.11.2022 12 Kas 17:37 İstanbul'da buluşan serabral palsili çocuklar futbol oynadı

  İstanbul'da buluşan serabral palsili çocuklar futbol oynadı Kurdukları Walker Spor Kulübü ile yürüteçli futbolla tanışan serabral palsi hastası 30 çocuk, İBB Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi'nde futbol oynadı.

 • 24.10.2022 24 Eki 18:58 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kürsüye çıkıp Aziz Yıldırım'a teşekkür etti: Kendisine müteşekkiriz

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kürsüye çıkıp Aziz Yıldırım'a teşekkür etti: Kendisine müteşekkiriz Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün basketbol müzesinin açılışında açıklamalar yaptı. Eski başka Aziz Yıldırım'a kürsüden teşekkür eden Koç, "Fenerbahçe'yi erkeklerde ve kadınlarda en önde kulüp yapan, muhteşem salonumuz için var gücüyle çalışan, Aziz Yıldırım'a, başkanımız Aziz Yıldırım'a şahsım, yönetim kurulum ve her bir Fenerbahçeli adına teşekkür ederim. Kendisine müteşekkiriz." ifadelerini kullandı. Diğer taraftan açılışta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da açıklamalarda bulundu.

 • 13.01.2022 13 Oca 12:36 Uluslararası Gençlik Ödül Programı'na Türkiye'den katılan genç sayısı 20 bine ulaştı

  Uluslararası Gençlik Ödül Programı'na Türkiye'den katılan genç sayısı 20 bine ulaştı Dünyada 130'dan fazla ülkede uygulanan ve ülkemizde Akfen Holding desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) temsilinde 18'nci yılına giren '14-24 yaş aralığındaki gençlere yönelik kişisel gelişim programı' Uluslararası Gençlik Ödül Programı'na katılan sayısı 20 bine ulaştı.

 • 30.11.2021 30 Kas 13:57 12. Boğaziçi Zirvesi için geri sayım başladı

  12. Boğaziçi Zirvesi için geri sayım başladı Uluslararası İş Birliği Platformu (UİP) tarafından bu yıl "Daha iyi bir dünya için çalışmak" temasıyla İstanbul'da düzenlenecek 12. Boğaziçi Zirvesi için geri sayım başladı.

 • 25.11.2021 25 Kas 21:33 Uludağ Ekonomi Zirvesi sona erdi

  Uludağ Ekonomi Zirvesi sona erdi Capital, Ekonomist ve StartUp dergileri tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen Türkiye'nin ve Avrasya Bölgesi'nin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden 'Uludağ Ekonomi Zirvesi', Vodafone Business ana sponsorluğunda 24-25 Kasım'da hibrit olarak gerçekleşti.

 • 25.11.2021 25 Kas 19:44 Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde geleceğin unicorn'larını yaratmak tartışıldı

  Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde geleceğin unicorn'larını yaratmak tartışıldı Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin ikinci gününde Papara sponsorluğunda gerçekleşen "Geleceğin Unicorn'larını Yaratmak" oturumunda startup'ların bir milyar dolara ulaşma yolculuğu ele alındı.

 • 14.07.2021 14 Tem 09:45 Bodrum'da klasik müzik ziyafeti

  Bodrum'da klasik müzik ziyafeti Pervin Ersoy - Revna DemirörenÇağdaş Eğitim Vakfı bünyesindeki ÇEV Sanat'ın ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden üstün yetenekli genç müzisyenlerin eğitimlerine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği 'Genç Yetenekler' projesi, Bodrum Yaz Konseri'ni gerçekleştirdi.

 • 13.07.2021 13 Tem 18:25 ÇEV SANAT'IN 'GENÇ YETENEKLER'İ BODRUM'DA SAHNE ALDI

  ÇEV SANAT'IN 'GENÇ YETENEKLER'İ BODRUM'DA SAHNE ALDI ÇAĞDAŞ Eğitim Vakfı (ÇEV) Sanat'ın 'Genç Yetenekler' projesi kapsamında eğitimlerini yurt dışında sürdüren Türkiye'nin üstün yetenekli genç müzisyenleri Jamal Aliyev ve Bade Daştan, Bodrum'da verdikleri konserle sanatseverleri kendilerine hayran bıraktılar.

 • 08.03.2021 08 Mar 15:08 Güler Sabancı medyada da zirvede!

  Güler Sabancı medyada da zirvede! Habermetre, İş dünyasının birbirinden başarılı kadın yöneticilerinin son üç aya ait medya yansımalarını inceleyerek, raporladı. 2004 yılından bu yana, Türkiye'nin en itibarlı gruplarından Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Güler Sabancı, hakkında en fazla haber yansıması olan kadın yönetici oldu.

 • 04.03.2021 04 Mar 14:11 Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi

  Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, "Kadının önemli yerlerde bulunması sadece aldığı eğitimle, onun zekası ve donanımıyla açıklanacak bir şey değil, eşit şartlara sahip olmasıyla eğitime iş dünyasına eşit ulaşımıyla mümkün." dedi.

 • 04.03.2021 04 Mar 11:45 Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştu

  Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınların özel ve kamusal hayatını dengeleyen çözümler üretmeye devam edeceklerini belirterek, "Toplumsal dokumuzla ahenkli, milli benliğimizi merkeze alan yaklaşımlarla ilerleyeceğiz ve inanıyorum ki bu topraklarda artan kadın gücü,...

 • 20.01.2021 20 Oca 08:22 Eda Ece oturduğu daireyi satın aldı

  Eda Ece oturduğu daireyi satın aldı Televizyonun ünlü ismi Eda Ece, geçtiğimiz ay Etiler'den Ulus'a taşınmıştı.

 • 08.12.2020 08 Ara 16:51 EBRD Gayrimenkul ve Turizm Ekibi: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahip

  EBRD Gayrimenkul ve Turizm Ekibi: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahip Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Gayrimenkul ve Turizm Ekibi Direktör Yardımcısı Yulia Stepanova, "Türkiye, gayrimenkul alanında yabancı yatırımcı açısından son derece cazip bir pazara sahip ve Kovid-19 salgınına rağmen bu cazibesini korumaya devam ediyor.

 • 24.02.2020 24 Şub 16:35 "Hijyen Sağlıktır" projesine "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü"

  'Hijyen Sağlıktır' projesine 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü' Zirve kapsamında verilen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Enerji ve Ekonomi Bakanı Hasan Taçoy'un elinden Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp aldı.

 • 24.02.2020 24 Şub 13:18 TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji'nin "Hijyen Sağlıktır" projesine ödül

  TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji'nin 'Hijyen Sağlıktır' projesine ödül Akfen Holding tarafından kurulan Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) koordinatörlüğünde Akfen Yenilenebilir Enerji şirketinin elektrik üretim santrali yatırımlarının bulunduğu Türkiye'nin birçok ilindeki kırsal bölgelerde gerçekleştirilen "Hijyen Sağlıktır" projesi,...

 • 24.02.2020 24 Şub 12:58 'Hijyen Sağlıktır' projesine 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü'

  'Hijyen Sağlıktır' projesine 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü' 26 enerji santralinin yer aldığı kırsal bölgelerde yaşayan kadınlara yönelik düzenlenen 'Hijyen Sağlıktır" projesi, 3. Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi'nde 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne layık görüldü.

 • 13.02.2020 13 Şub 17:42 "Yenilenebilir Enerji Görünümü Konferansı"

  'Yenilenebilir Enerji Görünümü Konferansı' Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp, enerjide donanımın kesinlikle büyümeye açık bir alan olduğunu belirterek, "Bu alan halihazırda 55 milyar dolar yatırım çekmiş durumda.

 • 05.12.2019 05 Ara 21:44 Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı'nı tamamlayanlar ödüllerini aldı

  Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı'nı tamamlayanlar ödüllerini aldı Dünyada 130'dan fazla ülkede uygulanan ve Türkiye'de Akfen Holding desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) temsilinde gerçekleştirilen, Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı'nı tamamlayan gençler ödüllerini aldı.

 • 20.04.2019 20 Nis 09:57 Tikav'da Hedef; Gelecek 10 Yılda 100 Bin Kişiye Dokunmak

  Tikav'da Hedef; Gelecek 10 Yılda 100 Bin Kişiye Dokunmak Akfen Holding'in kurduğu Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), gelecek 10 yılda mevcut projelerinin alanını genişleterek yaklaşık 100 bin kişiye dokunmayı hedefliyor.

 • 11.04.2019 11 Nis 20:48 Ttyd Başkanı Narin: Turizmde Dönüşümle 100 Milyon Turiste Ulaşılabilir

  Ttyd Başkanı Narin: Turizmde Dönüşümle 100 Milyon Turiste Ulaşılabilir Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin 16. Genel Kurulu ve 1. Mali Genel Kurulu'nda konuşan TTYD Başkanı Oya Narin, "Turizmde dönüşüm hamlesi başarıyla hayata geçirilebilirse 2033 yılı itibariyle 100 milyon turist sayısına ulaşabildiğimiz gibi, kişi başına harcamada da 1000 dolar...

 • 13.02.2019 13 Şub 11:20 Edinburgh Dükü Ödül Programı, 200 Bin Saatlik Gönüllü Hizmet Sağlayacak

  Edinburgh Dükü Ödül Programı, 200 Bin Saatlik Gönüllü Hizmet Sağlayacak Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı gençleri, bu yıl Türkiye'de 200 bin saatlik gönüllü hizmet sağlayacak.

 • 12.02.2019 12 Şub 10:06 Esas Sosyal'in İlk Sosyal Yatırımı İlk Fırsat 'Şevket Sabancı' Adıyla Anılacak

  Esas Sosyal'in İlk Sosyal Yatırımı İlk Fırsat 'Şevket Sabancı' Adıyla Anılacak Esas Sosyal'in ilk sosyal yatırımı olan İlk Fırsat Programı, bundan böyle 'Şevket Sabancı' adıyla birlikte anılacak.

 • 12.02.2019 12 Şub 09:45 Esas Sosyal'in İlk Sosyal Yatırımı İlk Fırsat, Artık 'Şevket Sabancı' Adıyla Birlikte Anılacak

  Esas Sosyal'in İlk Sosyal Yatırımı İlk Fırsat, Artık 'Şevket Sabancı' Adıyla Birlikte Anılacak Esas Sosyal'in ilk sosyal yatırımı olan İlk Fırsat Programı, bir dönüm noktasına geldi.

 • 19.12.2018 19 Ara 12:00 Bin Başarılı Türk Gencine Ödül

  Bin Başarılı Türk Gencine Ödül Akfen Holding'in desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) temsilinde The Duke of Edinburgh's International Award-Türkiye Ulusal Otoritesi tarafından yürütülen Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı kapsamında bu yıl 110 okuldan yaşları 14 ila 24 arasında değişen bin Türk genci...

 • 19.12.2018 19 Ara 09:55 Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı: 1000 Gence Ödül

  Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı: 1000 Gence Ödül Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) temsilinde "14-24 yaş aralığındaki gençlere yönelik kişisel gelişim programı" Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı'nı tamamlayan 110 okuldan toplam 1,000 Türk genci ödül almaya hak kazandı.

 • 09.12.2018 09 Ara 23:35 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM'de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapılıyor.

 • 09.12.2018 09 Ara 23:31 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor HÜRRİYET Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM'de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapılıyor.

 • 09.12.2018 09 Ara 23:10 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM'de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapılıyor.

 • 09.12.2018 09 Ara 23:09 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor HÜRRİYET Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM'de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapılıyor.

 • 24.11.2018 24 Kas 11:34 Gençler Gönüllü Eğitmenlerinin Öğretmenler Günü'nü Kutladı

  Gençler Gönüllü Eğitmenlerinin Öğretmenler Günü'nü Kutladı Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programına Türkiye'den katılan 4 bin 500 genç, kendilerine gönüllü olarak mentörlük yapan 400 öğretmen ve eğitmenin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

 • 24.11.2018 24 Kas 10:08 4500 Genç Kendilerini Hayata Hazırlayan 400 Gönüllü Eğitmenin Öğretmenler Günü'nü Kutladı

  4500 Genç Kendilerini Hayata Hazırlayan 400 Gönüllü Eğitmenin Öğretmenler Günü'nü Kutladı Gençlere yönelik kişisel gelişim programı ’Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı’na Türkiye’den katılan 4 bin 500 genç, kendilerine gönüllü olarak mentorluk yapan 400 öğretmen ve eğitmenin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

 • 27.10.2018 27 Eki 17:25 Tikad: Sinema Sektörü de Türkiye'nin Tanıtım Seferberliğine Destek Vermeli

  Tikad: Sinema Sektörü de Türkiye'nin Tanıtım Seferberliğine Destek Vermeli Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut, Türkiye turizm sektörüne daha çok yatırımcı çekebilmek için sinema sektörünün de tanıtım seferberliğine destek vermesini istedi ve "Dünyadaki en etkili tanıtım araçlarının başında sinema filmleri geliyor" dedi.

 • 12.07.2018 12 Tem 22:38 İş Dünyasında Kadınlar" Paneli

  İş Dünyasında Kadınlar' Paneli Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu Judith Slater, cinsiyet eşitliğinin ve özellikle de kadınların eğitime aktif katılımının desteklenmesinin Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığının önceliklerinden olduğunu bildirdi.

 • 26.06.2018 26 Haz 12:30 Deniz Temiz Derneği'nde Dümen Yine Kaptanoğlu'nda

  Deniz Temiz Derneği'nde Dümen Yine Kaptanoğlu'nda Deniz Temiz Derneği'nin (TURMEPA) yönetim kurulu başkanlığına yeniden Şadan Kaptanoğlu seçildi.

 • 13.06.2018 13 Haz 20:44 Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde Verdiği İftar

  Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde Verdiği İftar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Şimdi Türkiye'nin yeniden inşa sürecinde, ince işçilik dönemine girildiğini düşünüyorum.

 • 12.06.2018 12 Haz 00:15 Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde Verdiği İftar

  Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde Verdiği İftar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Şimdi Türkiye'nin yeniden inşa sürecinde, ince işçilik dönemine girildiğini düşünüyorum.

 • 02.06.2018 02 Haz 00:08 Tikad'ın Geleneksel İftar Yemeğinin 15'incisi Yapıldı

  Tikad'ın Geleneksel İftar Yemeğinin 15'incisi Yapıldı TÜRKİYE İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.

 • 01.06.2018 01 Haz 23:59 Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-1-Hd

  Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-1-Hd Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.

 • 01.06.2018 01 Haz 23:55 Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-2

  Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-2 Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.

 • 01.06.2018 01 Haz 23:54 Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-1

  Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-1 Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.

 • 01.06.2018 01 Haz 23:39 Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı

  Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.

 • 15.03.2018 15 Mar 21:25 Emine Erdoğan Himayesindeki Çevre Dostu 'Sıfır Atık' Projesi Tanıtıldı

  Emine Erdoğan Himayesindeki Çevre Dostu 'Sıfır Atık' Projesi Tanıtıldı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Beştepe'de iş, sanat, siyaset, medya, yargı, akademi ve spor dünyasından Türkiye'nin dinamik kadınlarına davet verdi.

Advertisement