Başkan Şimşek esnaf ile buluştu - Son Dakika

Başkan Şimşek esnaf ile buluştu

07.12.2021 16:57
Başkan Şimşek esnaf ile buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, esnaf ile bir araya geldi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, esnaf ile bir araya geldi. Esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Şimşek, vatandaşın her zaman yanındayız mesajı verdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Karagedik Mahallesi esnafı ile bir araya geldi. Başkan Ramazan Şimşek, esnafın taleplerini yerinde dinledi. Yeni girişimler ve destekler üzerine sohbet etti. Başkan Şimşek yaptığı konuşmada "Halkımızın ve esnafımızın refahı, mutluluğu bizim için çok önemli. Esnafımızın geçirdiği zor dönemin farkındayız. Sizlere bu dönemde göstermiş olduğunuz özveri için çok teşekkür ediyorum. Gölbaşı Belediyesi olarak biz her zaman yanınızdayız" ifadelerini kullandı.

Esnaf, Başkan Ramazan Şimşek'e verdiği destek ve ilgisi dolayısıyla teşekkür etti. - ANKARA

Bakırköy Belediyesinin Zeytinlik'teki dükkan yıkımları esnafın tepkisine yol açtı Bakırköy Belediyesinin Zeytinlik'teki dükkan yıkımları esnafın tepkisine yol açtı TESK Genel Başkanı Palandöken, Manisa'da esnaf temsilcileriyle bir araya geldi TESK Genel Başkanı Palandöken, Manisa'da esnaf temsilcileriyle bir araya geldi Akşener'in Dinlediği Aksaraylı Esnaf: 'Alım Gücü Diye Bir Şey Yok. Para Kazanamıyoruz Sadece Geçiniyoruz' Akşener'in Dinlediği Aksaraylı Esnaf: 'Alım Gücü Diye Bir Şey Yok. Para Kazanamıyoruz Sadece Geçiniyoruz'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Başkan Şimşek esnaf ile buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement