Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece'yi ziyaret etti - Son Dakika

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece'yi ziyaret etti

24.06.2022 17:51

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece'yi ziyaret etti CHP'li heyet Büyükçekmece sahilinde yapılan ıslah çalışmaları hakkında bilgilendirildi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükçekmece'yi ziyaret etti.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece'yi ziyaret etti

C HP'li heyet Büyükçekmece sahilinde yapılan ıslah çalışmaları hakkında bilgilendirildi

İSTANBUL - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükçekmece'yi ziyaret etti. Sahilde incelemelerde bulunan Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na, yapılan sahil ıslah çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Büyükçekmece sahili, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP'li milletvekilleri tarafından ziyaret edildi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve ilçe halkı tarafından karşılanan heyete, sahilde yapılan ıslah çalışmaları ile ilgili sunum yapıldı. Sahilde çeşitli incelemeler yapan CHP'li heyet, ardından Beylikdüzü'nde düzenlenen başka bir programa katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

(HP-MB-DK-Y)

YORUMLAR
500
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katili Kadir Yasak: Öldürme niyetim olsaydı kafasına ateş ederdim Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katili Kadir Yasak: Öldürme niyetim olsaydı kafasına ateş ederdim Pakistan'da tankerle otobüsün çarpıştığı korkunç kazada onlarca kişi öldü Pakistan'da tankerle otobüsün çarpıştığı korkunç kazada onlarca kişi öldü Türkiye ile Rusya, ikinci parti S-400 sevkiyatı için sözleşme imzaladı Türkiye ile Rusya, ikinci parti S-400 sevkiyatı için sözleşme imzaladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece'yi ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement