Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Karakeçili'yi ziyaret etti - Son Dakika
Politika

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Karakeçili'yi ziyaret etti

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Karakeçili\'yi ziyaret etti

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Karakeçili ilçesine ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Ali Can Uludağ, Belediye Başkanı Veysel Aydemir ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Vali Makas, ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı ve belediyeyi ziyaret etti. Vali Makas, toplantıda yaptığı konuşmada, Karakeçili'nin milli ve manevi değerlerine bağlı olduğunu vurgulayarak, vatandaşların mağdur olmaması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

24.08.2023 16:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ilçe ziyareti kapsamında, Karakeçili Kaymakamlığı ve belediyeye ziyarette bulundu.

Makas, ilçeye gelişinde Kaymakam Ali Can Uludağ, Belediye Başkanı Veysel Aydemir, il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve kurum müdürlerince karşılandı.

Uludağ'dan ilçenin genel durumu hakkında bilgi alan, ardından belediyeyi ziyaret eden Vali Makas'a Belediye Başkanı Aydemir tarafında brifing verildi.

Makas, ardından belediyenin konferans salonunda düzenlenen toplantıda, il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve kurum amirleri ile bir araya geldi.

Vali Makas, burada yaptığı konuşmada, "Bizim insanımız her şeyin en güzeline layıktır. Karakeçili milli ve manevi değerlerine bağlı, devletin kurucu gücü olan yerlerdendir. Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz, yapabileceğimiz işi yapacağız. Yapamayacağımız işi de neden yapamadığımızı gerekçesiyle izah edeceğiz." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Karakeçili'yi ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement