Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Bursa'da konuştu - Son Dakika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Bursa'da konuştu

26.05.2022 17:02

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Hakkı üstün tutan bir adalet mekanizmasını hayata geçireceğiz.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Hakkı üstün tutan bir adalet mekanizmasını hayata geçireceğiz." dedi.

Bursa'nın İnegöl ilçesine gelen Erbakan, Atatürk Caddesi'nde kurulan platformdan vatandaşlara seslendi.

Partisinin iktidara gelmesi halinde sorunları çözeceğini söyleyen Erbakan, şöyle konuştu:

"Artık çare var. Artık umut var. Artık Yeniden Refah var diyoruz. Yeniden Refah demek, adalet demektir. Yeniden Refah demek, herkese refah demektir. Ne kastediyorum adaletten; Yeniden Refah iktidarında Anadolu'nun en ücra köşesindeki kasketli Ahmet amca, hakim karşısında cumhurbaşkanından en ufak bir farkı dahi olmadığını bilecek. İşte böyle bir adalet mekanizmasını hayata geçireceğiz. Hakkı üstün tutan bir adalet mekanizmasını hayata geçireceğiz. Güçlüyü haklı kılan değil, haklıyı güçlü kılan bir adalet mekanizmasını hayata geçireceğiz. Akrabalık, yandaşlık, hemşehrilik gibi kriterlerin hepsini kaldırıp atacağız. Tek kriter; ehliyet, liyakat ve adalet olacak."

Erbakan, adaletin olmadığı yerde ekonomik gelişme, kalkınma, sanayi ve teknolojiden bahsedilemeyeceğini dile getirdi.

Fatih Erbakan, ilçede esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.

YORUMLAR
500
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: '50 senelik Milli Görüş tarihi efsane hizmetlerle doludur' Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: '50 senelik Milli Görüş tarihi efsane hizmetlerle doludur' Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Pendik'te vatandaşlarla buluştu Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Pendik'te vatandaşlarla buluştu Fatih Erbakan: 'Yeniden Refah Parti'miz Türkiye'de en fazla üye kaydeden parti oldu' Fatih Erbakan: 'Yeniden Refah Parti'miz Türkiye'de en fazla üye kaydeden parti oldu'
Kaynak: AA

Son Dakika Politika Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Bursa'da konuştu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement