SON DAKİKA ŞER ÜÇGENİ HABERLERİ

Son Dakika Şer Üçgeni Haberleri

 • 30 Mart 2019 12:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Seçimden Sonra Suriye Meselesini Sahada Çözeceğiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan "Seçimden sonra Suriye meselesini sahada çözeceğiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kağıthane'de vatandaşlara hitap ettiİSTANBUL - Kağıthane'de vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçimden sonra ilk iş Suriye meselesini mümkün olursa masada değil sahada mutlaka...
 • 30 Mart 2019 12:51 AK Parti'nin Kağıthane Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimi patlıcan, domates, patates, biberle mi aldatacaksınız? Bu millet 'Çanakkale geçilmez' dediği zaman bir tas çorbaya talim etmiştir.
 • 30 Mart 2019 12:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Seçimden Sonra Suriye Meselesini Sahada Çözeceğiz" Kağıthane'de vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçimden sonra ilk iş Suriye meselesini mümkün olursa masada değil sahada mutlaka çözeceğiz" dedi.
 • 28 Mart 2019 21:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Soyadı Temelli Ama Kendi Temelsiz Biri" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Soyadı Temelli ama kendi temelsiz biri" "Türkiye'de Kürdistan diye bir bölgemiz yok.
 • 28 Mart 2019 20:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Soyadı Temelli Ama Kendi Temelsiz Biri" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Soyadı Temelli ama kendi temelsiz biri var. Türkiye'de Kürdistan diye bir bölgemiz yok. Sen Kürdistan'ı mı arıyorsun, Irak'ın kuzeyinde var, yanına al o mekanizmanın içinde olanları da beraberce defolup gidin o Kürdistan'a. Size bu topraklarda mama yok.
 • 28 Mart 2019 20:28 AK Parti'nin Çubuk Mitingi AK Parti'nin Çubuk Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin bir daha kur, faiz, enflasyon şer üçgeninde sıkıştırılmasına izin vermeyecek güçlü bir ekonomik yapı kurmakta kararlıyız." dedi.
 • 28 Mart 2019 18:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yalan Söylemeyin Millete" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yalan söylemeyin millete" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Şuanda belediyelerin çoğu batık, bitik. Personelinin maaşını ödeyemiyor, sanki yerel seçimler bitecek bunlar sanki Türkiye'nin ekonomisini düzeltecek.
 • 28 Mart 2019 17:37 AK Parti'nin Haymana Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, döviz kurundaki dalgalanmayla ilgili, "Geçtiğimiz hafta sonu yine benzer bir girişimde bulundular.
 • 28 Mart 2019 17:06 Yalan Söylemeyin Millete Yalan Söylemeyin Millete" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şuanda belediyelerin çoğu batık, bitik. Personelinin maaşını ödeyemiyor, sanki yerel seçimler bitecek bunlar sanki Türkiye'nin ekonomisini düzeltecek.
 • 14 Mart 2019 19:18 Bahçeli: Kılıçdaroğlu Kim Oluyor da Bize Milliyetçilik Ahkamı Kesiyor? (2) Bahçeli: Kılıçdaroğlu Kim Oluyor da Bize Milliyetçilik Ahkamı Kesiyor? (2) NEVŞEHİR'DE KONUŞTUMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aksaray'ın ardından Nevşehir Diriliş Meydanı'nda partisinin düzelediği mitingde halka hitap etti.
 • 14 Mart 2019 19:04 MHP'nin Nevşehir Mitingi MHP'nin Nevşehir Mitingi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kürt kökenli kardeşlerimiz bizim canımızdır.
 • 12 Mart 2019 16:22 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küçükçekmece'de Konuştu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "CHP, sizin tarihiniz borçlarla dolu, kulluk kölelikle dolu. Bizde böyle bir şey yok. Biz dik durduk. Görüldüğü gibi ne yaparlarsa yapsınlar.
 • 12 Mart 2019 15:31 İstanbul-Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu İstanbul-Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"CHP sizin tarihiniz borçlarla dolu, kulluk kölelikle dolu. Bizde böyle bir şey yok. Biz dik durduk. Görüldüğü gibi ne yaparlarsa yapsınlar.
 • 12 Mart 2019 15:26 Bu Millete Diz Çöktüremeyecekler Bu Millete Diz Çöktüremeyecekler" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milli birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Biz bunlara ülkemizi böldürtmeyeceğiz.
 • 06 Ekim 2018 13:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'de Kriz Yok" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye’de bir defa kriz yok. Önce bir ekonomiyi öğren, Türkiye’de ekonomi ile ilgili bir manipülasyon var. Bununla ilgili bir fatura kesmeye çalışıyorlar, sen de bu faturanın aktörleri arasında yerini alıyorsun" dedi.
 • 06 Ekim 2018 13:41 Türkiye'de Kriz Yok Türkiye'de Kriz Yok" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'de bir defa kriz yok. Önce bir ekonomiyi öğren, Türkiye'de ekonomi ile ilgili bir manipülasyon var. Bununla ilgili bir fatura kesmeye çalışıyorlar, sen de bu faturanın aktörleri arasında yerini alıyorsun" dedi.
 • 06 Ekim 2018 12:43 AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyada kamu borcunun milli gelire oranı en düşük devletlerden biri Türkiye'dir ve hamdolsun ülkemizin bu konuda hiçbir sıkıntısı yoktur.
 • 06 Ekim 2018 07:49 Erdoğan'ın Talimatıyla Beştepe'da Bankacılık ve Ekonomi Zirvesi Yapıldı Erdoğan'ın Talimatıyla Beştepe'da Bankacılık ve Ekonomi Zirvesi Yapıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Beştepe'de, bankacılık sistemi ve son ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği ekonomi zirvesi yapıldı. Toplantının ardından Erdoğan'a bilgiler sunuldu.
 • 02 Ekim 2018 12:58 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş dünyasına ve üreticilere çağrıda bulunarak, "Stoklara ve stokçulara fırsat vermeyeceksiniz.
 • 12 Nisan 2018 12:01 Analiz - Suud İçin Vehhâbîlik'ten Dönüş Mümkün Mü? Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed b. Selman'ın (MBS) kısa süren Mısır, İngiltere ve Fransa ziyaretleri bir yana, 18 gün süren ve iyi bir PR çalışmasının ürünü olan ABD ziyaretinde gerek hemen her kesimden önde gelen kişi ve kurumlarla görüşmeler, gerekse bir kısmı Türk medyasına da...
 • 08 Mart 2018 10:40 Suudi Arabistan Büyükelçiliği Veliaht Prensle İlgili Haberleri Yalanladı Suudi Arabistan’ın Ankara Büyükelçiliği, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Kahire ziyaretinde Türkiye’yi terör örgütleriyle bir tutup ’şer üçgeni’ içerisinde gösterdiği haberlerini yalanladı.
 • 11 Mayıs 2016 15:54 Başbakanlık'ta Pdy ile Mücadele Toplantısı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Paralel Devlet Yapılanması (PDY) ile mücadeleye ilişkin, "PDY sadece hükümet ve AK Parti için değil, devlet için bir tehdittir, demokrasi ve hukuk sistemi açısından büyük bir tehlikedir.
 • 11 Mayıs 2016 15:32 Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Pdy'nin PKK'dan, Deaş'tan Hiçbir Farkı Yoktur" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Paralel Devlet Yapılanması (PDY) örgütünün Türkiye nezdinde PKK ve DEAŞ’tan hiçbir farkı olmadığını belirterek, örgüte karşı mücadelenin artarak devam edeceğini, ancak örgütün devlet içindeki gizli gücünün tamamen tasfiye edilmediğini söyledi.
 • 14 Mart 2014 13:55 Izmir'de Sağlık Çalışanları Yürüdü Türk Sağlık Sen Izmir şubeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarının özlük haklarının iyileştirilmesi için Basmane semtinden Konak Meydanı'na kadar yürüdü.
 • 14 Mart 2014 10:20 Türk Sağlıksen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması Türk Sağlıksen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Nevşehir Devlet Hastanesi Poliklinikler önünde, Yönetim Kurulu Üyeleri, temsilciler ve sendika üyesi sağlık çalışanlarının katılımıyla basın açıklaması yaptı.
 • 13 Mart 2014 17:51 Türk Sağlık-Sen Manisa Şubesi Eylem Düzenledi Türk Sağlık-Sen Manisa Şubesi Eylem Düzenledi Türk Sağlık-Sen Manisa Şubesi üyeleri, sağlıkta yaşanan sıkıntılar sebebiyle eylem yaptı.
 • 13 Mart 2014 17:12 14 Mart Tıp Bayramı Türk Sağlık Sen Yalova Temsilciliği, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.
 • 13 Mart 2014 16:23 Gaziantep'te Sağlık Çalışanlarından 14 Mart Protestosu Gaziantep'te Türk Sağlık-Sen üyeleri, Tıp Bayramını sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet ve yaşadıkları sıkıntıdan dolayı kutlamayacaklarını söyledi.
 • 13 Mart 2014 15:55 Tıp Bayramı Buruk Kutlandı Türk Sağlık-Sen Ardahan Il Temsilcisi Ramazan Sancar Tıp Bayramı'nı kutladı.
 • 13 Mart 2014 15:54 Çorum'da Sağlıkçılar Eylem Yaptı Çorum'da Tıp Bayramı münasebetiyle bir araya gelen sağlıkçılar hükümetin bazı politikalarını protesto etti.
 • 13 Mart 2014 15:15 Türk Sağlık-Sen Tıp Bayramını Kutlamayacak Türk Sağlık-Sen Tıp Bayramını Kutlamayacak Türk Sağlık-Sen Niğde Şubesi Başkanı Adnan Özer ve sendika üyeleri Cumhuriyet meydanında torba yasasını protesto etti.
 • 13 Mart 2014 13:44 Gaziantep'te Türk Sağlık-Sen Torba Yasaları Protesto Etti Gaziantep'te Türk Sağlık-Sen Torba Yasaları Protesto Etti Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi üyeleri, 25 Aralık Devlet Hastanesinde toplanarak torba yasaları protesto etti.
 • 10 Ekim 2013 16:53 Tuğrul Türkeş'in Sözleri Meclis'i Karıştırdı Tuğrul Türkeş'in Sözleri Meclis'i Karıştırdı MHP'li Tuğrul Türkeş'in "Meclis'e giren oluşumlar terörle olan bağlarını kesmelidir" sözleri BDP'li vekillerin tepkisin çekti.
 • 26 Nisan 2013 15:09 MHP'li Şandır'dan 'Kandil' Tepkisi MHP'li Şandır'dan 'Kandil' Tepkisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, "PKK dün Türk devletine meydan okudu v e hakaret etti."
 • 26 Eylül 2012 16:01 MHP Grup Başkanvekili Vural: Teröre Karşı Milli Duruş Oluşturulamıyor MHP Grup Başkanvekili Vural: Teröre Karşı Milli Duruş Oluşturulamıyor MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Türk siyasetini terör teslim almış gibi gözüküyor."
 • 21 Ocak 2011 16:32 Azerbaycan'daki Tutuklamalara Tepki Azerbaycan'daki Tutuklu Müslümanlarla Dayanışma Komitesi Üyesi Bir Grup, İstanbul'da, Azerbaycan İslam Partisi Başkanı Dr