Son dakika Sevgi Özçelik haberleri, Sevgi Özçelik son dakika, son dakika Sevgi Özçelik

Son Dakika Sevgi Özçelik Haberleri

Son dakika Sevgi Özçelik haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sevgi özçelik haberleri anında burada.

 • 02.08.2020 11:49 Nemrut, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor Nemrut, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

  Doğu ve batı medeniyetlerinin kesişme noktasında bulunan, anıt mezarı, dev heykellerinin yanı sıra 2 bin 150 metre rakımıyla dünyada "güneşin doğuşunun ve batışının en güzel izlendiği yer" olarak da bilinen Nemrut Dağı, her yıl binlerce turist ağırlıyor.

 • 02.08.2020 11:13 Son dakika haber... Nemrut, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor Son dakika haber... Nemrut, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

  Son dakika haberine göre Doğu ve batı medeniyetlerinin kesişme noktasında bulunan, anıt mezarı, dev heykellerinin yanı sıra 2 bin 150 metre rakımıyla dünyada "güneşin doğuşunun ve batışının en güzel izlendiği yer" olarak da bilinen Nemrut Dağı, her yıl binlerce turisti ağırlıyor.

 • 17.06.2020 17:07 Antalya'da maske ve fiziki mesafe kuralı hiçe sayılıyor Antalya'da maske ve fiziki mesafe kuralı hiçe sayılıyor

  Antalya'da Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve sahil bandında yürüyüş yapanların büyük kısmı fiziki mesafe ve maske takma kuralını hiçe sayıyor.

 • 17.06.2020 16:50 Antalya'da maske ve fiziki mesafe kuralı hiçe sayılıyor Antalya'da maske ve fiziki mesafe kuralı hiçe sayılıyor

  Antalya'da maske ve fiziki mesafe kuralı hiçe sayılıyorAntalya'da Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve sahil bandında yürüyüş yapanların büyük kısmı fiziki mesafe ve maske takma kuralını hiçe sayıyor.

 • 17.06.2020 16:29 Son dakika haberleri: Antalya'da maske ve fiziki mesafe unutuldu

  Son dakika haberi... ANTALYA Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve sahil bandında yürüyüş yapanların büyük kısmı fiziki mesafe ve maske kuralına uymuyor.

 • 27.09.2014 14:44 Van'da "Diyaneti Tartışıyoruz" Toplantısı Yapıldı

  Helsinki Yurttaşlar Derneği’nin (HYD) yürüttüğü Sosyo-Ekonomik Politikalar Bağlamında Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) çalışması kapsamında “Diyanet’i Tartışıyoruz” başlıklı toplantı yapıldı.