Ersöz "Haramzadelere Geçit Yok" - Son Dakika
Spor

Ersöz "Haramzadelere Geçit Yok"

Ersöz "Haramzadelere Geçit Yok"

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ersöz, Malatyaspor konusunun Samsunspor için bir emsal olduğunu söyledi.

10.07.2014 23:01  Güncelleme: 08:34

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ersöz, Malatyaspor konusunun Samsunspor için bir emsal olduğunu belirterek, Samsunspor üzerinden haksız kazanç sağlayanların peşini bırakmayacağını söyledi.

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ersöz ve Erol Aslan, basın mensupları ile iftarda bir araya geldi.

İftar sonrası konuşan Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ersöz, "Samsunspor yönetimini gayretlerini takip ediyorum. Bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. İnşallah arzu ettiğimiz transferleri yerine getirirler. Tabi bunlar kaynak meselesidir. Dilerim Samsun halkı ve Samsunspor sevdalıları da Samsun'un mevcut yönetimine destek verirler. Bize düşen bir görev olursa bizde elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.

"HARAMZADELERE GEÇİT YOK"

Malatyaspor'da 'Dernekler Kanununa Muhalefet, Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma' iddiasıyla ilgili olarak açılan kamu davasının Samsunspor için de emsal teşkil ettiğinin altını çizen Ersöz, "Samsunluların çimentosu olmaya karar verdim. Benim hiçbir hesabım yok. Cenabı Allah'tan istediğim bu takımın çimentosu olmak. Önce barışı sağlamaktır. Malatyaspor'un konusu emsaldir. Samsunspor'un bir kuruşunu yiyen haramzadelerin de gırtlağına düğümleyeceğim. Haramzadelere geçit yok. Burada negatiflik bir şey varsa bunu ortaya çıkartmak hepimizin borcudur. Bunu yönetimdeki arkadaşlara da ilettim. Geriye dönük hesaplaşmak zorundayız. Bu konuda Samsun ve Samsunsporluların vicdanının rahatlatılması gerekiyor. Bu da bize düşen görevdir. Ben bir sefere çıktım, gayretimi gösteriyorum zafer de Allah'tan. Samsun'a ve Samsunsporlulara çimento olacağım" diye konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Ersöz 'Haramzadelere Geçit Yok' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement