Gareth Bale, Tottenham Unutumadı - Son Dakika

Gareth Bale, Tottenham Unutumadı

19.09.2014 16:25
Gareth Bale, Tottenham Unutumadı

Real Madridli Gareth Bale: "Bir gün Tottemham taraftarıyla yeniden bulaşabilirim"

İspanya'nın önde gelen kulüplerinden Real Madrid'in yıldız futbolcularından Gareth Bale, eski kulübü Tottenham Hotspur'a dönebileceğini söyledi.

İngiliz basınına konuşan Galli futbolcu, Tottenham Hotspur taraftarlarını unutamadığını belirterek, "Gerçekten de inanılmazlardı. Kötü zamanlarımda bile beni desteklediler. Bu nedenle kulüpte geçirdiğim günleri unutamıyorum. Harikaydılar" ifadesini kullandı.

Tottenham'ın kalbinde her zaman ayrı bir yeri olacağını vurgulayan Bale, "Umarım taraftarlar kulüp değiştirmeme rağmen beni hala seviyordur. Real Madrid'in ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anlayarak kararıma saygı duyuyordur" temennisinde bulundu.

Real Madrid'te oynamayı hayatta bir kez gelecek bir fırsat olarak niteleyen 25 yaşındaki futbolcu, buna rağmen İspanyol kulübüne imza atmadan önce çok fazla düşündüğünü de vurguladı.

Tottenham taraftarını çok sevdiğini söyleyen Bale, "Bir gün onlarla yeniden buluşabilirim, hiç belli olmaz" diye konuştu. - Ankara

YORUMLAR
500
Dev final nefes kesti! Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon Real Madrid Dev final nefes kesti! Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon Real Madrid Dünya, Şampiyonlar Ligi finalindeki kararı tartışıyor! İşte Real Madrid'in golünün sayılmama nedeni Dünya, Şampiyonlar Ligi finalindeki kararı tartışıyor! İşte Real Madrid'in golünün sayılmama nedeni Liverpool - Real Madrid: Şampiyonlar Ligi finali Liverpool - Real Madrid: Şampiyonlar Ligi finali
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Gareth Bale, Tottenham Unutumadı - Son Dakika


Advertisement