Gündem olan olay! Şampiyonluk kutlamasında takım arkadaşını yumrukladı - Son Dakika

Gündem olan olay! Şampiyonluk kutlamasında takım arkadaşını yumrukladı

26.05.2022 23:01

UEFA Konferans Ligi'nde şampiyon olan Roma'da futbolcular Felix Afena-Gyan ile Gianluca Mancini arasında yaşananlar sosyal medyanın gündemine oturdu. İtalyan ekibinde Mancini, şampiyonluğun ardından kutlamalarda kendisine sarılan takım arkadaşı Gyan'a tokat atıp ardından yumruk salladı. Görüntülerin günde olmasından sonra açıklama yapan Gyan, Mancini'nin kendisine şaka yaptığını açıkladı.

İlk kez düzenlenen UEFA Konferans Ligi'nde Feyenoord'u finalde 1-0 yenen Roma, şampiyonluğa ulaştı. Maç sonrası büyük bir coşku yaşayan İtalyan ekibinde Mancini ile Gyan arasında yaşananlar gündeme oturdu.

Dünya, Roma'yı konuşuyor! Kutlamalarda takım arkadaşına sarılan futbolcunun başına gelmeyen kalmadı

TAKIM ARKADAŞINA YUMRUK SALLADI

Felix Afena-Gyan takım arkadaşı Gianluca Mancini'ye sarılarak şampiyonluk sevincini yaşamak isterken beklemediği bir tepki aldı. Mancini, Gyan'ı önce tokatlarken ardından futbolcuya yumruk salladı.

Dünya, Roma'yı konuşuyor! Kutlamalarda takım arkadaşına sarılan futbolcunun başına gelmeyen kalmadı

"CİDDİ DEĞİLDİ"

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından açıklamalarda bulunan Felix Afena-Gyan, "Ciddi değildi ama ciddiye alanlar olmuş sosyal medyada. Aynı anda hem şakalaşıyoruz, hem de kavga ediyoruz. Mancini böyledir. Bu normal aramızda, ciddi bir şey yok." ifadelerini kullandı.

Dünya, Roma'yı konuşuyor! Kutlamalarda takım arkadaşına sarılan futbolcunun başına gelmeyen kalmadı
YORUMLAR
500
UEFA Başkanı, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'nin güçlü bir aday olduğunu açıkladı UEFA Başkanı, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'nin güçlü bir aday olduğunu açıkladı Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi Khaby Lame: 'TikTok kralı' İtalya'nın vatandaşlık yasalarını değiştirebilir mi? Khaby Lame: 'TikTok kralı' İtalya'nın vatandaşlık yasalarını değiştirebilir mi?

Son Dakika Spor Gündem olan olay! Şampiyonluk kutlamasında takım arkadaşını yumrukladı - Son Dakika


Advertisement