MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti - Son Dakika

MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti

17.04.2022 17:11
MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti.

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada, "Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Dr. Ferhat Gündoğdu, MHK üyeleri ile birlikte Başkanımız Sayın Servet Yardımcı'ya istifasını sunmuştur.

Sayın Dr. Ferhat Gündoğdu ve kurul üyelerine katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz. Ayrıca Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkan ve üyeleri belirlenerek en kısa sürede kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Bu arada Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkanının eski MHK Başkanı Sabri Çelik'in olması bekleniyor.


- İstanbul
YORUMLAR
500
Genel Sekreter Balamir Gündoğdu: 'Cumhuriyet Parkı'nın mülkiyeti Kocaeli Büyükşehir Belediyesine aittir' Genel Sekreter Balamir Gündoğdu: 'Cumhuriyet Parkı'nın mülkiyeti Kocaeli Büyükşehir Belediyesine aittir' Kocaelispor'da 2 ayrılık Kocaelispor'da 2 ayrılık Balıkesirspor, Andaç Güleryüz ile yeniden anlaştı Balıkesirspor, Andaç Güleryüz ile yeniden anlaştı
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeleri, görevinden istifa etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement