Tekden Denizlispor'da Transferler Devam Ediyor - Son Dakika
Spor

Tekden Denizlispor'da Transferler Devam Ediyor

Tekden Denizlispor\'da Transferler Devam Ediyor

Tekden Denizlispor’da yönetim geçen yıl takımın kalesini koruyan Kazım Sarı ve altyapıdan Alperen Babacan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

10.07.2014 16:08

Tekden Denizlispor'da yönetim geçen yıl takımın kalesini koruyan Kazım Sarı ve altyapıdan Alperen Babacan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

PTT 1. Lig takımı Tekden Denizlispor'da yönetim, transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 1 hafta içinde ana kadroyu oluşturmak isteyen ve bu yönde çalışmalarına devam eden yönetim, son olarak 2 futbolcuyla daha anlaşma sağladı. Geçen yıl takımın kalesini koruyan Kazım Sarı ile bir yıllık sözleşme imzalayan yönetim, ayrıca alt yapıdan yetişen ve stoper mevkiisinde görev alan 17 yaşındaki Alperen Babacan ile de profesyonel sözleşme imzaladı. Yıllardır altyapısında forma giydiği takımda profesyonel olarak forma giyecek olmaktan mutlu olduğunu belirten Alperen, "Yıllardır bu formaya altyapıda hizmet ediyordum. Her oyuncunun hayali profesyonel olmaktır. Altyapıda çalıştığım hocalarıma teşekkür ediyorum. Tekden Denizlispor formasını layıkıyla taşımaktan onur duyacağım. Elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Kaleci Kazım ise "Tekrar Tekden Denizlispor formasını terleteceğim için çok mutluyum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Her iki taraf için hayırlı olsun" açıklamasını yaptı. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tekden Denizlispor'da Transferler Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement