Son dakika Tanasak Patimapragorn haberleri, Tanasak Patimapragorn son dakika, son dakika Tanasak Patimapragorn

Son Dakika Tanasak Patimapragorn Haberleri

Son dakika Tanasak Patimapragorn haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tanasak patimapragorn haberleri anında burada.

 • 04.08.2015 17:36 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Malezya'da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Malezya'da

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ASEAN Dönem Başkanı Malezya'nın özel davetlisi olarak Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliğinin (ASEAN) 48. Dışişleri Bakanları Toplantısına katılmak üzere Malezya'da bulunuyor.

 • 27.05.2015 14:38 Güneydoğu Asya'daki Göçmen Trajedisi

  Güneydoğu Asya'da insan kaçakçılarının terk ettiği teknelerde mahsur kalan göçmenlerle ilgili yapılacak toplantıya iki gün kala Tayland, katılımcılara "sorumluluğu paylaşmaları" çağrısında bulundu.

 • 25.05.2015 23:30 Ölüm Yolcularına Tayland, Malezya ve Endonezya Sahip Çıktı

  Enis AKSU / Bangkok DHA Tayland Deniz Kuvvetleri günden güne artan ve dünyanın sessiz kaldığı botlarda mahsur kalan göçmenler için adım attı ve büyük gemilerden oluşan kurtarma gemileri ekibi oluşturdu.

 • 18.05.2015 12:37 Güney Asya'daki Göçmen Trajedisi

  KUALA Malezya'nın, Güney Asya'da denizde çok sayıda göçmenin mahsur kalmasıyla yaşanan trajedi üzerine Myanmar'a Arakanlı Müslümanlar (Rohingyalar) konusunda sert bir uyarıda bulunmayı planladığı bildirildi.

 • 17.03.2015 08:39 Çavuşoğlu - Patimapragorn Heyetlerarası Görüşme Çavuşoğlu - Patimapragorn Heyetlerarası Görüşme

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tayland Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı General Tanasak Patimapragorn ile heyetlerarası görüşme yaptı.