SON DAKİKA ÜMMET KANDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ümmet Kandoğan Haberleri

  • 06 Haziran 2016 18:24 27 Nisan E-muhtırası"Na İlişkin Soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, "27 Nisan e-muhtırası"na ilişkin soruşturması kapsamında "bilgi sahibi" sıfatıyla ifadesine başvurulan eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, "Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde AK Parti tarafından Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen Abdullah Gül'ün eşinin türbanlı olması sebebiyle, Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu üzerinde, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensubu olan emekli ve muvazzaf askerler tarafından baskılar yapılmıştır" beyanında bulundu.
  • 19 Nisan 2016 12:58 27 Nisan E-muhtırası"Na İlişkin Soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, "27 Nisan e-muhtırası"na ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan'ın ifadesinin alınması için Bursa Nilüfer Cumhuriyet Başsavcılığına talimat yazıldı.
  • 30 Mart 2016 10:31 Genelkurmay'dan Savcılığa: E-Muhtıra Öncesi Toplantı Yapılmadı Genelkurmay'dan Savcılığa: E-Muhtıra Öncesi Toplantı Yapılmadı TSK, Büyükanıt'ın 'ben yazdım' dediği 27 Nisan e-muhtırası öncesinde Genelkurmay'da toplantı yapılıp yapılmadığını soran Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yanıt verdi.
  • 30 Ekim 2012 18:33 Meclis Darbe Komisyonu, Baykal ve Kandoğan'ı Dinledi Meclis Darbe Komisyonu, Baykal ve Kandoğan'ı Dinledi TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve eski DYP'li milletvekili Ümmet Kandoğan'ı dinledi.
  • 30 Ekim 2012 17:46 TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Eski DYP Milletvekili Ümmet Kandoğan, "27 Nisan muhtırasına karşı AKP ertesi günü o bildiriyi yayımlamasaydı, Türkiye, 28 Şubat'tan daha karanlık bir noktaya giderdi" dedi.
  • 30 Ekim 2012 16:00 Darbe Komisyonu, Ekşi ve Kandoğan'ı Dinledi Darbe Komisyonu, Ekşi ve Kandoğan'ı Dinledi TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Alt Komisyonu, eski gazeteci ve milletvekili Oktay Ekşi ile eski milletvekili Ümmet Kandoğan'ı dinledi.
  • 07 Şubat 2012 11:45 Ümmet Kandoğan: Cumhuriyet Mitinglerini Finanse Edenler Araştırılmalı (Özel) Ümmet Kandoğan: Cumhuriyet Mitinglerini Finanse Edenler Araştırılmalı (Özel) Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm baskılara rağmen TBMM Genel Kurulu'na giren eski DYP Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, Cumhuriyet mitinglerini kimin finanse ettiğinin araştırılması gerektiğini söyledi.