SON DAKİKA VAMP HABERLERİ

Son Dakika Vamp Haberleri

 • 14 Ocak 2019 12:42 Doğu Karadeniz Yabancı İstilacı Böcek Türlerinin Tehdidi Altında Doğu Karadeniz Yabancı İstilacı Böcek Türlerinin Tehdidi Altında Doğu Karadeniz yabancı istilacı böcek türlerinin tehdidi altında KTÜ Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.
 • 07 Ocak 2019 21:35 Ünlü Oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan Sevişme Sahnesi İtirafı! Ünlü Oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan Sevişme Sahnesi İtirafı! Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'da Kerem Bursin'in dizideki sevgilisi rolünü canlandıran Nilperi Şahinkaya, sevişme sahnesiyle ilgili konuşarak, "Babama diziyi izlememesini söyledim." dedi.
 • 23 Kasım 2018 11:05 Öğretmenlerimiz, Necmettin'in Görevini Yarım Bırakmasın" Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye gelirken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilen 24 yaşındaki sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın ailesi, evlatlarının şehadetinin ardından gelen ikinci 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü buruk karşılıyor.
 • 16 Kasım 2018 15:17 Kendini Vampir Sanan Kadın, Erkek Arkadaşını Göğsünden Bıçakladı Kendini Vampir Sanan Kadın, Erkek Arkadaşını Göğsünden Bıçakladı 22 yaşındaki Rus kadın, filmdeki karakterden etkilenerek kendini vampir sandı ve erkek arkadaşını gece yarısı uyandırarak göğsünden bıçakladı.
 • 09 Kasım 2018 15:34 Milli Atlet Esma Aydemir, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda Yarışacak Milli Atlet Esma Aydemir, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda Yarışacak Milli atlet Esma Aydemir, memleketi Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde öğrencilerle bir araya gelerek spor hayatındaki başarıları paylaştı.
 • 05 Kasım 2018 12:15 Hande Doğandemir Kimdir? Hande Doğandemir Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Hande Doğandemir Kimdir? Hande Doğandemir Kaç Yaşındadır, Nerelidir? "Arkadaşız" dediği yakışıklı erkek arkadaşıyla takside öpüşürken görüntülenen Hande Doğandemir kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
 • 31 Ekim 2018 22:22 İstiklal Caddesi'ni Cadılar Bastı DÜNYADA birçok ülkede kutlanan Cadılar Bayramı, son yıllarda Türkiye'de de kutlanmaya başlandı.
 • 31 Ekim 2018 22:16 İstiklal Caddesi'ni 'Cadılar' Bastı İstiklal Caddesi'ni 'Cadılar' Bastı Dünyada birçok ülkede kutlanan Cadılar Bayramı, son yıllarda Türkiye'de de kutlanmaya başlandı.
 • 31 Ekim 2018 21:33 İstiklal Caddesi'ni 'Cadılar' Bastı Dünyada birçok ülkede kutlanan Cadılar Bayramı, son yıllarda Türkiye'de de kutlanmaya başlandı.
 • 31 Ekim 2018 21:31 İstiklal Caddesi'ni Cadılar Bastı İstiklal Caddesi'ni Cadılar Bastı DÜNYADA birçok ülkede kutlanan Cadılar Bayramı, son yıllarda Türkiye'de de kutlanmaya başlandı.
 • 24 Ekim 2018 18:24 Astsubay Adayları Yemin Etti - Bursa Astsubay Adayları Yemin Etti - Bursa Bursa'daki Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanlığında, 2018-2019 eğitim öğretim yılında intibak eğitim safhasını tamamlayan bin astsubay adayı öğrenci ant içti.
 • 24 Ekim 2018 18:16 Teröristlerin Korkulu Rüyası Astsubaylar Mezun Oldu Teröristlerin Korkulu Rüyası Astsubaylar Mezun Oldu Teröristlerin korkulu rüyası astsubaylar mezun oldu Bursa'da bin astsubay ant içerek mezun oldu İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy: "40 yıldır başımıza musallat etmeye çalıştıkları PKK terör örgütü dağlarda girdikleri inlerinden başlarını çıkaramaz haline geldi"BURSA - Bursa Işıklar...
 • 24 Ekim 2018 17:44 Teröristlerin Korkulu Rüyası Astsubaylar Mezun Oldu Teröristlerin Korkulu Rüyası Astsubaylar Mezun Oldu Bursa Işıklar Jandarma Meslek Yüksek Okulunu başarıyla bitiren bin astsubay adayı ant içti.
 • 24 Ekim 2018 16:39 Bursa'da Astsubay Adayları Yemin Etti Bursa'daki Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanlığında, 2018-2019 eğitim öğretim yılında intibak eğitim safhasını tamamlayan bin astsubay adayı öğrenci ant içti.
 • 21 Ekim 2018 16:58 Vampir & Köylü Oynadık - Arkadaşlık Bozan Oyun Yeni bir vampir & köylü oyunu ile beraberiz. Her zaman olduğu gibi gerilim had safhada.
 • 17 Ekim 2018 01:55 Aslında Yaşamayanlar Kim? İlk Türk vampirleri kimlerdir 'Kimleri ısırmışlardır' Nerelerde gömülüdürler?
 • 14 Ekim 2018 18:16 5. Yüzyıldan Kalma 'Vampir Çocuk' Mezarı Bulundu 2009'da da Venedik'te ağzına tuğla yerleştirilmiş halde gömülen bir kadının iskeleti bulunmuş, bu kadın da "Venedik Vampiri" olarak anılmaya başlamıştı
 • 05 Ekim 2018 16:16 Türkü Turan, Yaşamayanlar'da Önce Avcı, Şimdi Vampir Oldu! Türkü Turan, Yaşamayanlar'da Önce Avcı, Şimdi Vampir Oldu! Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in paylaştığı 'Yaşamayanlar' dizisinde Türkü Turan izleyici karşısına önce korkusuz avcı Zehra olarak çıkarken, dördüncü bölümden itibaren vampirlerin dünyasına katılarak herkesi şaşırttı.
 • 02 Ekim 2018 17:07 Vampir & Köylü Oynadık - Vampir Kim? - Siz de Tahmin Edin Yeni bir Vampir & Köylü ile beraberiz. Ama bu seferki farklı, çünkü vampirin kim olduğunu başta size göstermiyoruz.
 • 30 Eylül 2018 15:23 MHP Lideri Bahçeli: MHP Lideri Bahçeli: "Ekonomide Bahar Havası Çok Uzak Olmayacaktır" MHP Lideri Bahçeli: "Ekonomide bahar havası çok uzak olmayacaktır" MHP'nin yerel seçim stratejisi kampı sona erdiANKARA - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gerek yeni Ekonomik Program, gerekse de hükümetin aldığı diğer önlemler kalıcı, kararlı ve kapsayıcı şekilde uygulandığı müddetçe iyileşme...
 • 30 Eylül 2018 14:13 MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Ekonomide Bahar Havası Çok Uzak Olmayacaktır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gerek yeni Ekonomik Program, gerekse de hükümetin aldığı diğer önlemler kalıcı, kararlı ve kapsayıcı şekilde uygulandığı müddetçe iyileşme ve beklenen bahar havası çok uzak olmayacaktır.
 • 25 Eylül 2018 08:20 Yaşamayanlar'da Asıl Savaş Şimdi Başlıyor! Yaşamayanlar'da Asıl Savaş Şimdi Başlıyor! Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in başrollerini paylaştığı 'Yaşamayanlar'ın beşinci bölümünde Vampirlerin Kızılkuyu'yu yerle bir etmesi tüm dengeleri alt üst edecek
 • 24 Eylül 2018 13:08 Kalan: Kalan: "Asıl Sorun Fırsatçı Faiz Lobisidir" MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, artan faiz oranlarına tepki göstererek, “Asıl sorun fırsatçı faiz lobisidir’ dedi.
 • 11 Eylül 2018 14:07 İyi Parti Trabzon Milletvekili Örs, TBMM'ye İyi Parti Trabzon Milletvekili Örs, TBMM'ye "Vampir Kelebek" ile İlgili Soru Önergesi Verdi İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, halk arasında “Vampir Kelebek” diye adlandırılan böcek ile ilgili, Tarım ve Orman Bakanı tarafından cevaplandırılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına soru önergesi verdi.
 • 10 Eylül 2018 19:11 Murat Ovüç, Kadın Takipçisinin Vampirle Olan Aşkını Yorumluyor #yaşamayanlar Murat Ovüç, Kadın Takipçisinin Vampirle Olan Aşkını Yorumluyor #yaşamayanlar.
 • 09 Eylül 2018 10:28 Vampir' Kelebeğinin Biyolojik Silah Olabileceği İddiası Vampir' Kelebeğinin Biyolojik Silah Olabileceği İddiası Doğu Karadeniz Bölgesi’nde ilk kez 2008 yılında görülen ve tarım arazilerini olumsuz etkilen ‘Vampir’ kelebeğinin dışarıdan bölgeye biyolojik silah olarak gönderebileceği iddia edildi.
 • 09 Eylül 2018 09:22 Beylikdüzü'nde Ziynet Sali Rüzgarı Esti Beylikdüzü'nde Ziynet Sali Rüzgarı Esti 5. Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında düzenlenen konserde sahne alan Ziynet Sali, en sevilen parçalarını hayranları için seslendirdi.
 • 06 Eylül 2018 15:06 Doğu Karadeniz'de Yalancı Kelebekle Mücadele Doğu Karadeniz bölgesinde, "vampir kelebek" ya da "yalancı kelebek" olarak bilinen zararlı böcek türünün çaya zarar verip vermediğine ilişkin çalışmaların sürdüğü bildirildi.
 • 05 Eylül 2018 13:33 'Yaşamayanlar' Dizisinin Etkileyici Gala Gecesi Gerçekleşti! 'Yaşamayanlar' Dizisinin Etkileyici Gala Gecesi Gerçekleşti! Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in paylaştığı Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce Kirkova gibi başarılı oyuncuların yer aldığı BluTV'nin merakla beklenen vampir dizisinin ön gösteriminin yapıldığı gecede "Yaşamayanlar" dizisi oyuncuları "Vampirler" ve "Vampir Avcıları" ekibi olarak tam kadro kırmızı halıda yönetmen Alphan Eşeli ile birlikte poz verdi
 • 05 Eylül 2018 13:32 Serenay Sarıkaya ve Elçin Sangu, 'Yaşamayanlar'ın Galasına Şıklığıyla Damga Vurdu Serenay Sarıkaya ve Elçin Sangu, 'Yaşamayanlar'ın Galasına Şıklığıyla Damga Vurdu Başrollerini Kerem Bursin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in paylaştığı 'Yaşamayanlar'ın galası dün akşam yapıldı. Galaya, Elçin Sangu ve Serenay Sarıkaya kıyafetleriyle damga vurdu.
 • 04 Eylül 2018 09:46 Karadeniz'de, Bitkilerin Özünü Emdikleri İçin 'Vampir' Olarak Adlandırılan Kelebekler, Evleri İstila Etti Karadeniz'de, Bitkilerin Özünü Emdikleri İçin 'Vampir' Olarak Adlandırılan Kelebekler, Evleri İstila Etti KELEBEKLER, ÇARPTIĞI İNSANIN CANINI ACITIYOR Yeşil bitkilerin tümüne konarak özünü emen ve bitkiyi kurutan 'Ricania Simulans' isimli kelebek türüne Rize halkı bitkinin özünü emdiği için 'Vampir Kelebek' ismini vermişti
 • 03 Eylül 2018 16:26 'Yaşamayanlar'ın Avcılar'ı Vampirlere Meydan Okudu! 'Yaşamayanlar'ın Avcılar'ı Vampirlere Meydan Okudu! BluTV'nin merakla beklenen dizisi 'Yaşamayanlar'ın başlamasına günler kaldı. Heyecan giderek artarken dizinin Avcılar ekibi, Vampirler'e rap yaparak meydan okudu.
 • 03 Eylül 2018 10:00 Sevimli Vampir Rüdiger Ve Yakın Arkadaşı Anton'un Maceraları Devam Ediyor! Karanlıktan korkan sevimli vampir Rüdiger ile vampirlerle ilgili öyküleri elinden düşürmeyen Anton'un sıra dışı dostluğunu anlatan Küçük Vampir dizisi, renkli ve heyecanlı iki yeni macerayla devam ediyor.
 • 02 Eylül 2018 14:44 Türkiye'nin İlk Vampir Kızı Elçin Sangu, Paylaşımıyla Hayranlarını Büyüledi Türkiye'nin İlk Vampir Kızı Elçin Sangu, Paylaşımıyla Hayranlarını Büyüledi Kiralık Aşk dizisiyle milyonların sevgisini kazanan güzel oyuncu Elçin Sangu, yine paylaşımıyla hayranlarını büyüledi. Sangu'nun gönderisine takipçileri ise binlerce beğeni bıraktı.
 • 30 Ağustos 2018 16:42 Vampir & Köylü Oynadık | Masum Köylüler İsyan Ediyor! Yeni bir vampir - köylü oyunu ile karşınızdayız. Bakalım arkadaşlarımız vampirin kim olduğunu bulabilecek mi? Tabii çoğu zaman da olan masum köylülere olacak.
 • 28 Ağustos 2018 16:12 5. Barış ve Sevgi Buluşmaları, 30 Ağustos Korteji ile Başlıyor Alkan, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Emin Nedret İşli, Olgay Söyler, OsmantanErkır, Erol Üyepazarcı, Sevin Okyay, Murat Meriç, Galip Dursun, Işın Beril Tetik, Demokan Atasoy ve Lütfi Seymen gibi isimlerin konuk olacağı Sahaf Söyleşileri'nde; 'Yeni Medya-Eski Edebiyat, Tarih, Barış ve Türkiye'de Sol, Edebiyat ve Sinema, Semavi Eyice ve Kütüphanesi, Anadolu İnanç Tarihinde Destan Geleneği, Bir KoleksiyonerlikHikayesi, Türkiye'de Polisiye Roman, Müzikli Türkiye Tarihi, Vampirler, Kadıköy Sahaflığı ve Sahaf Argosu' başlıkları altında keyifli sohbetler gerçekleştirilecek
 • 18 Ağustos 2018 12:49 Doğu Karadeniz'i Esir Alan Böcek, Vatandaşların Korkulu Rüyası Oldu Evleri de istila etmeye başlayan 'Vampir' olarak da bilinen böcek türü, vatandaşların kabusu oldu
 • 18 Ağustos 2018 11:46 Doğu Karadeniz'i Esir Alan Böcek, Vatandaşların Korkulu Rüyası Oldu Doğu Karadeniz'i Esir Alan Böcek, Vatandaşların Korkulu Rüyası Oldu Evleri de istila etmeye başlayan 'Vampir' olarak da bilinen böcek türü, vatandaşların kabusu oldu
 • 17 Ağustos 2018 16:27 5'inci Barış ve Sevgi Buluşmaları, 30 Ağustos Korteji ile Başlıyor Alkan, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Emin Nedret İşli, Olgay Söyler, OsmantanErkır, Erol Üyepazarcı, Sevin Okyay, Murat Meriç, Galip Dursun, Işın Beril Tetik, Demokan Atasoy ve Buket Uzuner gibi isimlerin konuk olacağı Sahaf Söyleşileri'nde; 'Yeni Medya-Eski Edebiyat, Tarih, Barış ve Türkiye'de Sol, Edebiyat ve Sinema, Semavi Eyice ve Kütüphanesi, Anadolu İnanç Tarihinde Destan Geleneği, Bir Koleksiyonerlik Hikayesi, Türkiye'de Polisiye Roman, Müzikli Türkiye Tarihi, Vampirler, Edebiyat ve Barış' başlıkları altında keyifli sohbetler gerçekleştirilecek
 • 10 Ağustos 2018 17:03 Vampir & Köylü Oynadık | Süper Eğlenceli Oyun Yeni bir vampir & köylü oyunu ile beraberiz. Bakalım vampirler mi yakalanacak yoksa masum köylülerin başı mı yanacak?
 • 29 Temmuz 2018 16:16 Doğu Karadeniz'de 'Vampir Kelebek' İstilası Sürüyor Doğu Karadeniz'de 'Vampir Kelebek' İstilası Sürüyor "YAŞADIKLARI RAKIM GİDEREK YÜKSELİYOR" Vampir kelebeklerin yaşam alanlarının giderek genişlediğini, sahil kesimlerden hızla üst taraflara doğru çıktığını ve sayılarının giderek arttığını kaydeden Paliç, "Gittikçe artıyor ve hatta rakım yükseliyor
 • 27 Temmuz 2018 17:07 Vampir - Köylü Oynadık | Süper Eğlenceli Oyun Yeni bir vampir - köylü oyunu ile karşınızdayız. Bakalım arkadaşlarımız vampirin kim olduğunu bulabilecek mi veya olan masum köylülere mi olacak?
 • 18 Temmuz 2018 22:09 Ünlü Oyuncu Kerem Bursin Yeni Dizisi İçin Vampir Oldu Ünlü Oyuncu Kerem Bursin Yeni Dizisi İçin Vampir Oldu İnternetten yayınlanacak olan yeni dizisi için kamera karşısına geçen ünlü oyuncu Kerem Bursin, sosyal medya hesabından vampir fotoğrafı paylaştı.
 • 18 Temmuz 2018 00:18 17 Temmuz 2018 Haberleri Lig Ekiplerinden Elazığspor Kapanma Kararı Aldı  Piknik Dönüşü Feci Kaza! Römorklu Traktör Devrildi: 4 Ölü, 22 Yaralı  Ünlü Şarkıcı Hatice Sörf Tahtalı Videosuyla Sosyal Medyada Bomba Etkisi Yarattı  Türkiye Sınırına Askeri Uçak Düştü! Uçağın Hangi Ülkeye Ait Olduğu Henüz Belirlenemedi  Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy Eşiyle Birlikte Kendini Sokaklara Vurdu!  Tarihi Zirvede 'Seçimde Kara bulut Yok' Diyen Trump Çark Edip Seçime Rus Müdahalesini Kabul Etti  Şener Şen'in Yeğeni Aslı Süme Efeoğlu Adnan Oktar Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alındı  Beşiktaş, Üçüncü Hazırlık Maçında İngiliz Ekibi Reading İle 2-2 Berabere Kaldı  PKK'lı Teröristlerle Çatışma Çıktı, Bölgeye Takviye Birlikler Sevk Edildi  Buse Terim'den Takipçilerini Duygulandıran Paylaşım!  Uyanık Karı Koca, Çarşafa Gizleyerek Bir Günde 22 Teneke Zeytinyağı Çaldı! O Anlar Kamerada  Torba Yasaya Bedelli Askerlik Dışında Sürpriz 3 Yasa Teklifi Daha Eklendi  Zanlı, Annesini Öldürüp Çırılçıplak Sokağa Fırladı, Kendisini Durduran Polisi Bıçaklayınca Bacağından Vuruldu  Bedelli İçin Araba İlanları Patladı: Bedelli Askerlik İçin Satılık  Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi  Kobra Tarafından Isırılan Aref İlk Kez Konuştu: Vücudumun Bazı Bölgelerini Hissetmiyorum  Adnan Oktar'ın Kediciklerine Silah Eğitimi Aldırdığı Ortaya Çıktı  CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 'Kimse Atatürk'ün Şu Sözünü Unutmasın' Dedi, Sözü Kendisi Unuttu  Ailesinin Siyasi Görüşüne Sinirlenen Alkollü Adam İntihara Kalkıştı: Eşimden CHP'li Diye Boşandım  CHP ve MHP'den Bedelli Askerlik ile İlgili İlk Açıklama: Gereken Katkıyı Vereceğiz  Benzine 11 Kuruşluk İndirim Geldi Ancak Fiyatlara Yansımadı  Ünlü Sunucu Burcu Esmersoy'un Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı  FED Başkanı'nın Faiz Artırımı Kararı Sonrası Dolar Düşüşe Geçti  Bedellide 25 Gün Olarak Belirlenen Askerlik Süresi 28 Gün Olarak Değiştirildi  FETÖ'nün TSK Yapılanmasındaki 51 Sanığa Müebbet Hapis Cezası İstendi  ABD Başkanı Trump'tan Kritik NATO Açıklaması: Zayıftı Şimdi Daha Güçlü  Polis, İntihara Kalkışan Adamı İçki Verme Bahanesiyle Yakaladı  Rus Doktorun Hemşire Kıyafetiyle Verdiği Pozlar Meslektaşlarını Kızdırdı  25 Gün Askere Gidecekler İş Yerinden Tazminat Alabilecek mi?  Denizi Olmayan Kentte, Gelini Kayıkla Alan Damadı Gören Vatandaşlar Şakınlığını Gizleyemedi  Gomis İçin Galatasaray ve Al Hilal Transfer Görüşmelerine Başladı  Anahtarı Evde Unutunca Çocuğunu Çatıdan Balkona Sarkıttı  Türkiye'nin İlk Vampir Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı  Kobra Yılanının Isırdığı Aref'in Menajeri: Kısmi Felç Gözüküyor  Arsene Wenger, Arsenal'da Geçirdiği 22 Yıl İçin Bin Pişman  İnce 'Apoletlerini Sökeceğim' Demişti! Erdoğan, Eşini Yargıtay Üyesi Olarak Atadı  Bakan Albayrak: Vergi Borcu Yapılandırması Orta Vadeli Programımızda Yer Almıyor  Beşiktaş, Avrupa Ligindeki Deplasman Maçlarına Taraftar Götürmeyecek  Edis, Yanına Gelen Annesini Engelleyen Güvenlikçiye, Espirili Çıkış Yaptı: Annem O, Her An Benimle 
 • 17 Temmuz 2018 16:33 Türkiye'nin İlk Vampir Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı Türkiye'nin İlk Vampir Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından biri olan BluTv, Türkiye'nin ilk vampir dizisi 'Yaşayamayanlar'ın tanıtım videosunu yayınladı.
 • 17 Temmuz 2018 14:16 Bu Sezon Tesettür Giyimde Floral Rüzgarlar Esecek! Bu Sezon Tesettür Giyimde Floral Rüzgarlar Esecek! 2018 ilkbahar yaz sezonunun tesettür giyim moda trendleri belli oldu.
 • 20 Haziran 2018 15:20 Doğu Karadeniz'i Esir Alan Böcek Yeniden Ortaya Çıktı Doğu Karadeniz'i Esir Alan Böcek Yeniden Ortaya Çıktı  'Vampir' olarak da bilinen böcek, tarım alanları başta olmak üzere suyunu emdiği diğer bitkiler ve yeşil örtünün kurumasına neden oluyor
 • 19 Haziran 2018 17:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkede Yasak Olan Tek Şey Terör Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkede Yasak Olan Tek Şey Terör CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Van'da yaptığı konuşmada, ülkede yasak olan tek şeyin terör olduğunu belirterek, "Biz kimsenin, ne pahasına olursa olsun, Türkiye'yi yeniden terör batağına sürüklemesine izin vermeyeceğiz.
 • 19 Haziran 2018 17:16 Şimdi Münbiç'te Derslerini Veriyoruz Şimdi Münbiç'te Derslerini Veriyoruz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dün Suriye halkına zulüm ederek kendilere terör koridoru oluşturanlara Fırat Kalkanı ve Afrin'de derslerini vermiştik, şimdi Münbiç'te veriyoruz" dedi.
 • 19 Haziran 2018 16:19 AK Parti'nin Van Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van'ı tüm kurumları seferber ederek yeniden ayağa kaldırdıklarını, sadece depreme 16 milyar lira harcadıklarını belirterek, "Terör örgütünün yanaşmaları ne yaptı?