SON DAKİKA VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Son Dakika Veysi Kaynak Haberleri

 • 10 Şubat 2018 20:05 Ünal. Ünal. "Biz 200 Yılı Kaybettik, Bir 200 Yılı Daha Kaybedemeyiz" ""Bu vatana en büyük ihanet olacaktır"Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak da Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin değerlendirmede bulundu
 • 10 Şubat 2018 17:54 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması ""Bu vatana en büyük ihanet olacaktır"Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak da Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin değerlendirmede bulundu
 • 12 Eylül 2017 16:49 Şehirde Ne Varsa Kırsala da Aynısını Yapıyorlar" Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, kırsal bölgedeki Yusufhacılı Mahallesi'ndeki sosyal tesisin açılışında yaptığı konuşmada, köy statüsünden mahalleye dönüşen bölgelerin eksiklerinin bir bir giderildiğini söyledi
 • 20 Temmuz 2017 12:55 Hakan Çavuşoğlu Görevi, Kaynak'tan Devraldı Çavuşoğlu, Başbakanlıkta düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Veysi Kaynak'tan devraldı
 • 20 Temmuz 2017 12:51 Kaynak, Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Kaynak, Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı görevini Hakan Çavuşoğlu'na devretti.
 • 20 Temmuz 2017 12:22 Hakan Çavuşoğlu Görevi Devraldı Hakan Çavuşoğlu Görevi Devraldı Başbakan Yardımcılığına getirilen Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
 • 20 Temmuz 2017 12:13 Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı görevini Hakan Çavuşoğlu'na devretti Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: "(FETÖ'nün, ABD'nin terör raporunda yer alması) Bizim kanaatimiz bu konuda bellidir.
 • 20 Temmuz 2017 11:50 Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı görevini Hakan Çavuşoğlu’na devretti.
 • 20 Temmuz 2017 11:42 Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı -1 Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı -1 Başbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldıBaşbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
 • 20 Temmuz 2017 11:42 Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı 2 Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı 2 Başbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı 2(Tür: Ankara)
 • 20 Temmuz 2017 11:29 Dha Ankara-    Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı Başbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
 • 20 Temmuz 2017 00:05 Gündem Özeti / 20 Temmuz 2017 Gündem Özeti / 20 Temmuz 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRETME SİYASET1- Bakanlıklarda devir teslim törenleriBaşbakan Yardımcılığına getirilen Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devralacak.
 • 19 Temmuz 2017 18:26 Yeni Kabinemiz Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı Olsun Yeni Kabinemiz Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı Olsun" AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, "Yeni kabinemiz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın" dedi.
 • 19 Temmuz 2017 18:23 Veysi Kaynak: "Yeni Kabinemiz Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı Olsun" AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, “Yeni kabinemiz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın” dedi.
 • 19 Temmuz 2017 17:10 Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
 • 19 Temmuz 2017 17:09 Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak üzüntüsüBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
 • 19 Temmuz 2017 16:40 Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
 • 19 Temmuz 2017 14:43 Yeni Kabinede 6 İsim Çizik Yedi Yeni Kabinede 6 İsim Çizik Yedi Eski kabinede olup da yeni kabinede olmayan Başbakan Yardımcılarından Tuğrul Türkeş ve Veysi Kaynak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı yeni kabinede yer almadı
 • 18 Temmuz 2017 19:43 İstanbul'daki Şiddetli Yağış Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İstanbul'daki şiddetli yağışın ardından, İstanbul AFAD, Büyükşehir Belediyesi, itfaiye, Yol Bakım Onarım Dairesi, ilçe belediyeleri ve İSKİ ekiplerince 7 bin 882 personel, bin 616 araç, 514 motopomp, 447 dalgıç pompa ve 505 jeneratör ile müdahale ve...
 • 14 Temmuz 2017 22:09 Beşeri Afetler ve 15 Temmuz Beşeri Afetler ve 15 Temmuz" Paneli Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Şunu asla unutmayalım; Bu örgüt habis bir örgüttür, bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt sadece devlet düzenimize değil, inancımıza da zarar veren bir örgüttür.
 • 14 Temmuz 2017 20:03 Başbakan Yardımcısı Kaynak: Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Şimdi Türk Yargısı Önünde Adalete Hesap Veriyorlar Ama Küstahlıklarını... Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Şimdi Türk yargısı önünde adalete hesap veriyorlar ama küstahlıklarını izliyorsunuz değil mi?" "Yaptıkları iş çok doğru bir işmiş gibi, ülkesini işgal etmiş bir düşman ülkenin Devlet Başkanına karşı suikastte bulunurken ele geçirilmiş gibi o alçakça yazdıkları tişörtteki yazıları biliyorsunuz değil mi?" "Şunu asla unutmayalım bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt aslında sadece devlet düzenimize değil inancımıza da zarar veren bir örgüttür" "Düşünebiliyor musunuz kendisini kainat imamı olarak anlatan bir sapık, kabul ettiren bir sapık ve kendisine Allah tarafından haşa halen rüya yoluyla vahiy geldiğini iddia eden bir sapık" "Hangi insani değerde hangi İslami değerde birine soru verip ötekinin hakkını gasp etmek vardır?" "Bunların islamla da dinle de asla hiçbir ilişkisi yoktur ve bir sapık din anlayışı toplumumuza, milletlimize empoze etmeye çalışmışlardır"ANKARA - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, yargılanan sanık askerlerden Astsubay Gökhan Güçlü'nün, üzerinde kahraman anlamına gelen 'hero' yazılı tişörtle duruşmaya gelmesine ilişkin "Şimdi Türk yargısı önünde adalete hesap veriyorlar ama küstahlıklarını izliyorsunuz değil mi? Yaptıkları iş çok doğru bir işmiş gibi, ülkesini işgal etmiş bir düşman ülkenin Devlet Başkanına karşı suikastte bulunurken ele geçirilmiş gibi o alçakça yazdıkları tişörtteki yazıları biliyorsunuz değil mi? Şunu asla unutmayalım bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt aslında sadece devlet düzenimize değil inancımıza da zarar veren bir örgüttür" dedi
 • 14 Temmuz 2017 19:55 Beşeri Afetler ve 15 Temmuz" Paneli Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Şunu asla unutmayalım; Bu örgüt habis bir örgüttür, bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt sadece devlet düzenimize değil, inancımıza da zarar veren bir örgüttür.
 • 14 Temmuz 2017 19:46 Afad'dan Gümüşhane'de 'O Kahraman Benim' Kampanyası Afad'dan Gümüşhane'de 'O Kahraman Benim' Kampanyası Afet ve acil durum yönetim sistemi içerisinde AFAD gönüllüsü olarak vatandaşların da yer alması için Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak tarafından başlatılan 'O Kahraman Benim' kampanyasıyla 18-65 yaş arasında herkes gönüllü olabilecek
 • 14 Temmuz 2017 19:35 Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan Fetö Değerlendirmesi Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, yargılanan sanık askerlerden Astsubay Gökhan Güçlü’nün üzerinde kahraman anlamına gelen ’hero’ yazılı tişörtle duruşmaya gelmesine ilişkin, “Şimdi Türk yargısı önünde adalete hesap veriyorlar ama küstahlıklarını izliyorsunuz değil mi?
 • 13 Temmuz 2017 23:20 Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Coşkusu Başladı Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Coşkusu Başladı Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından organize edilen programa, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve vatandaşlar katıldı
 • 13 Temmuz 2017 23:13 Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Coşkusu Başladı Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Coşkusu Başladı Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından organize edilen programa, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve vatandaşlar katıldı
 • 11 Temmuz 2017 19:34 Başbakan Yardımcısı Kaynak, 15 Temmuz Şehitlerinin Mezarlarını Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Kaynak, 15 Temmuz Şehitlerinin Mezarlarını Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitlikleri ziyaret ederek, karanfil bıraktı.
 • 11 Temmuz 2017 17:45 Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş'ta Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitlikleri ziyaret ederek, karanfil bıraktı.
 • 11 Temmuz 2017 17:02 Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
 • 11 Temmuz 2017 16:41 Kahramanmaraş Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir Kahramanmaraş Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
 • 11 Temmuz 2017 16:17 Dha Yurt Bülteni-12 1)VEYSİ KAYNAK: BU MİLLET TOP MERMİSİNE GÖĞSÜNÜ SİPER ETMEYİ BİLMİŞTİRBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
 • 11 Temmuz 2017 16:06 Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "Terörle Mücadelemiz Sürecek" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "Terörle mücadelemiz sürecek" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı Kaynak: "Bu milletin karşısında, bu milletin iradesinin karşısında hiçbir...
 • 11 Temmuz 2017 15:40 Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
 • 11 Temmuz 2017 14:37 Milletin Iradesi Karşısında Hiçbir Şeyin Barınması Mümkün Değil Milletin Iradesi Karşısında Hiçbir Şeyin Barınması Mümkün Değil" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Bu milletin karşısında, bu milletin iradesinin karşısında hiçbir şeyin barınması mümkün değil" dedi.
 • 11 Temmuz 2017 13:48 Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "15 Temmuzların bir daha tekrarlanmaması için bu habis yapıyla mücadele en son ferdi kalıncaya kadar sürdürülecektir.
 • 10 Temmuz 2017 21:47 Kaynak: Kaynak: "Milli Gelirimize Göre Kıyasladığınızda Açık Ara Türkiye, Dünyanın En Cömert Ülkesidir" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, CHP'nin "adalet yürüyüşü"ne değinerek, "O yürüyüşe eşlik eden kızlarımıza, gençlerimize o zulümleri reva gören rektör ve avaneleri gözümün önüne geldi.
 • 10 Temmuz 2017 20:28 Bezmialem Vakıf Üniversitesi Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Bezmialem Vakıf Üniversitesi Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, CHP'nin "adalet yürüyüşü"ne değinerek, "O yürüyüşe eşlik eden kızlarımıza, gençlerimize o zulümleri reva gören rektör ve avaneleri gözümün önüne geldi.
 • 09 Temmuz 2017 18:09 Başbakan Yardımcısı Kaynak - Yemen'e Insani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı Başbakan Yardımcısı Kaynak - Yemen'e Insani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Fosfor, varil bombasından kaçarak topraklarımıza sığınan insanlara, kızının, evladının istismara uğramasında korkarak topraklarımıza sığınanlara karşı maalesef Türkiye'de bazı çevrelerce bir büyük provokasyon yapılmaktadır.
 • 09 Temmuz 2017 18:03 Yemen'e Yardım Gemisi Yola Çıktı Yemen'e Yardım Gemisi Yola Çıktı Yemen'e yardım gemisi yola çıktı AFAD ve Türk Kızılayınca Yemen'e gönderilen insani yardım malzemelerini taşıyan "Blue Fury" adlı gemi, İskenderun Limanı'ndan uğurlandı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "Yemen'de büyük bir kuraklığın neden olduğu bir kıtlık var.
 • 09 Temmuz 2017 17:48 Başbakan Yardımcısı Kaynak: Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Dünyanın Neresinde Bir Mazlum, Bir Muhtaç Varsa, Neresinde Bir Insan... Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, uğurlama töreninde yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı, AFAD ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) dünyada insani ve kalkınma yardımlarını en iyi yapan kuruluşlar olarak öne çıktığını belirtti
 • 09 Temmuz 2017 17:08 Yemen'e İnsani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı Yemen'e İnsani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Fosfor, varil bombasından kaçarak topraklarımıza sığınan insanlara, kızının, evladının istismara uğramasında korkarak topraklarımıza sığınanlara karşı maalesef Türkiye'de bazı çevrelerce bir büyük provokasyon yapılmaktadır.
 • 09 Temmuz 2017 16:53 Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Türkiye Sınırları Her Birimizin Namusudur ve O Sınırları Asla... Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Türkiye sınırları her birimizin namusudur ve o sınırları asla çiğnetmeyiz.
 • 09 Temmuz 2017 16:41 Başbakan Yardımcısı Kaynak: Türkiye Hak Edene Cezasını Verir Başbakan Yardımcısı Kaynak: Türkiye Hak Edene Cezasını Verir Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Afrin bölgesinden Türkiye'ye taciz atışları yapıldığını belirterek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki o maşayı kullananlar bilmelidirler ki Türkiye asla bunlara müsamaha ile bakamaz. Türkiye, hak edene cezasını verir.
 • 09 Temmuz 2017 16:36 Kaynak: Kaynak: "G20 Zirvesinde Gelinen Nokta Erdoğan'ın 6 Yıldan Beri Söylediği Noktadır" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Afrin bölgesinden Türkiye’ye taciz atışları yapıldığını belirterek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki o maşayı kullananlar bilmelidirler ki Türkiye asla bunlara müsamaha ile bakamaz. Türkiye, hak edene cezasını verir.
 • 09 Temmuz 2017 16:08 Yemen'e İnsani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, uğurlama töreninde yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı, AFAD ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) dünyada insani ve kalkınma yardımlarını en iyi yapan kuruluşlar olarak öne çıktığını belirtti
 • 09 Temmuz 2017 15:30 Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Suriye'nin terör örgütü PYD'nin bulunduğu Afrin'den Türkiye'ye yönelik taciz atışlarına tepki göstererek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki maşayı kullananlar bilmelidirler ki Türkiye asla bunlara müsamaha ile bakamaz. Türkiye, hak edene cezasını verir.
 • 09 Temmuz 2017 14:49 Kahramanmaraş Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir Kahramanmaraş Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir Veysi Kaynak'tan 'Afrin' tepkisi: Türkiye, hak edene cezasını verirBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Suriye'nin terör örgütü PYD'nin bulunduğu Afrin'den Türkiye'ye yönelik taciz atışlarına tepki göstererek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki maşayı kullananlar bilmelidirler ki...
 • 09 Temmuz 2017 14:32 Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Suriye'nin terör örgütü PYD'nin bulunduğu Afrin'den Türkiye'ye yönelik taciz atışlarına tepki göstererek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki maşayı kullananlar bilmelidirler ki Türkiye asla bunlara müsamaha ile bakamaz. Türkiye, hak edene cezasını verir.
 • 09 Temmuz 2017 14:31 Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması KAHRAMANMARAŞ (AA) - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Türkiye sınırları her birimizin namusudur ve o sınırları asla çiğnetmeyiz.
 • 08 Temmuz 2017 22:46 Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş Yatırımlarının Değerlendirilmesi Toplantısı'na Katıldı Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş Yatırımlarının Değerlendirilmesi Toplantısı'na Katıldı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş Yatırımlarının Değerlendirilmesi Toplantısı'na katıldı.