Son dakika Yeniakçapınar haberleri, Yeniakçapınar son dakika, son dakika Yeniakçapınar

Son Dakika Yeniakçapınar Haberleri

Son dakika Yeniakçapınar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yeniakçapınar haberleri anında burada.

  • 03.11.2015 19:22 Gönen'deki Cinayet Gönen'deki Cinayet

    GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenaze görüntüleri- Detaylar Gönen'deki cinayet- Hayatını kaybeden 3 kişinin cenazeleri defnedildi Gönen ilçesinde, bir kişi tarafından silahla vurularak öldürülen eşi, kayınvalidesi ve kayınbiraderinin cenazeleri toprağa verildi.

  • 03.11.2015 19:16 Eşi ile Birlikte 3 Kişiyi Öldüren Emekli Öğretmen, Cezaevine Konulmasından 20 Dakika Sonra İntihar... Eşi ile Birlikte 3 Kişiyi Öldüren Emekli Öğretmen, Cezaevine Konulmasından 20 Dakika Sonra İntihar...

    Son HEDEFİ EŞİNİN KUZENİYMİŞ Balıkesir'in Gönen İlçesi'nde, evi terk eden eşi Fatma Şenses, kayınvalidesi Fatma Yılmaz ve kayınbiraderi İsmail Yılmaz'ı tabancayla öldürdükten sonra Bandırma M Tipi Cezaevi'nde intihar eden Salih Şenses'in, polise verdiği ifadesinde, Gönen'de 3 cinayet işledikten sonra eşinin dayısının oğlu Kubilay A.'yı da öldürmek için işyerine gittiği ve bir süre beklemesine rağmen gelmeyince Bandırma'ya kaçtığını söylediği öğrenildi.

  • 03.11.2015 18:08 Gönen'deki Cinayet

    Gönen ilçesinde, bir kişi tarafından silahla vurularak öldürülen eşi, kayınvalidesi ve kayınbiraderinin cenazeleri toprağa verildi.