Anıtpark'ta Fd Rüzgarı Esti - Son Dakika

Anıtpark'ta Fd Rüzgarı Esti

17.06.2012 17:11
Anıtpark'ta Fd Rüzgarı Esti

Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezleri (TODAM) kursiyerlerinin bütün bir yıl boyunca ürettikleri el sanatları Anıtpark'ta kurulan kermeste sergilenirken kermesin sonunda düzenlenen Feridun Düzağaç konseri Anıtpark'ı dolduran...

Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezleri (TODAM) kursiyerlerinin bütün bir yıl boyunca ürettikleri el sanatları Anıtpark'ta kurulan kermeste sergilenirken kermesin sonunda düzenlenen Feridun Düzağaç konseri Anıtpark'ı dolduran müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezi ile Çankaya Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde belediye bünyesinde bulunan 20 TODAM'da 10 bin kursiyerin el emeği göz nuru eserlerinin sergilendiği kermesin sonunda sahne alan söz yazarı ve müzisyen Feridun Düzağaç en güzel şarkılarını şenlik havasında söyledi.

Ankara'nın kendisinde ayrı bir önemi olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşırken sahneye çıkan hayranlarını da kırmayarak onlarla birlikte şarkılarını seslendirdi.

Şair Özdemir Asaf'ın Lavinya şiiriyle ilk bestesini yapan Feridun Düzağaç, 9 albümünden birisi olan Orijinal Altyazılı albümünün çıkış parçası FD'yi söylediğinde coşku doruğa çıktı.

Anıtkabir'in ışıltısına karşı 'Alev Alev', 'Söz Ver', 'Lavinya' gibi popüler şarkılarını genç-yaşlı hayranlarıyla birlikte söyleyen Düzağaç'a verdiği konserden dolayı teşekkür eden ve kendisine çiçek veren Çankaya Belediye Başkanvekili Hüseyin Özcan, 'Sizin gibi gençlere, bizim gibi genç kalan nesile yüreğimize dokunmakla kalmayıp güzel bir konser verdiği için Feridun Düzağaç'a ve müzisyen arkadaşlarına teşekkür ediyorum' diye konuştu. - ANKARA

YORUMLAR
500
Çankaya Belediyesi'nden 8 Yılda 10 Kreş Çankaya Belediyesi'nden 8 Yılda 10 Kreş Çankaya'da Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı Çankaya'da Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Anıtpark'ta Fd Rüzgarı Esti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement