Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama - Son Dakika

Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama

09.03.2015 19:13
Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü nedeniyle bayan çalışanlarının gününü çiçeklerle kutladı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü nedeniyle bayan çalışanlarının gününü çiçeklerle kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, haftanın ilk iş gününde bayan çalışanlarıyla belediye toplantı salonunda bir araya geldi. Bayan çalışanlarının gününü çiçeklerle kutlayan Başkan Üzülmez, "Birçok övgü dolu sözler duymuşunuzdur. Aslında kadınlar dediğimizde bu kategoriye anneler, teyzeler, eşler, yengeler, ablalar giriyor yani var oluş sebeplerimiz aklımıza geliyor. Birbirini tamamlayan unsurlardır, bu nedenle iş hayatında, toplum hayatında kadın erkek eşittir. Fiziksel anlamda ise kadın bir anlamda korunmaya, daha çok değer görecek şekilde yaratılmıştır. Bunu bu bilinçle yapan erkekler, hem evinde hem işinde toplum hayatında koruyucu rolde olanlar başarıyı da mutluluğu da yakalar" dedi.

Kadına yönelik şiddetten dolayı kayıtlara giren kadın cinayetleri nedeniyle kadınlar günü bu yıl biraz buruk kutlandığını ifade eden Başkan Üzülmez, bu tür üzücü olayların Kartepe'de olmamasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Anne ile babasının uzun soluklu evliliklerinde birbirleriyle tartışmadığını belirten Başkan Üzülmez, böyle güzellikleri yaşayacağımız gelenekleri ananeleri örnek alınması dileğiyle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, daha sonra bayan çalışanlarının gününü tek tek kutlarken kendilerine çiçekle birlikte küçük hediyeler verdi. - KOCAELİ

Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama
Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama
Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama
Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Üzülmez'den Çiçekli Kutlama - Son Dakika


Advertisement