Derinkuyu'da İmza Günü Düzenlendi - Son Dakika

Derinkuyu'da İmza Günü Düzenlendi

16.04.2015 18:05
Derinkuyu'da İmza Günü Düzenlendi

Gazeteci-yazar Osman Aytekin, mezun olduğu Derinkuyu Namık Kemal İlköğretim Okulu'ndaki öğrenciler için kitabını imzaladı.

Gazeteci-yazar Osman Aytekin, mezun olduğu Derinkuyu Namık Kemal İlköğretim Okulu'ndaki öğrenciler için kitabını imzaladı.

Namık Kemal İlkokulu tarafından düzenlenen imza gününe katılan Aytekin, öğrencilerle söyleşi yaptı ve "İslam'ın Doğuşu" isimli kitabını imzaladı.

Öğrencilere çizgi roman ve yazarlık serüveniyle ilgili anılarını anlatan Aytekin, "44 yıl sonra okuduğum okulumda öğrencilerle buluşmak güzeldi. Öğrenciler severek isterlerse istedikleri yere gelebilme fırsatını bulurlar. Önemli olan çok okumak ve topluma faydalı fertler olabilmektir. Arzu eden, ilgi duyan yazar olabilir. Ben de bu okulda okudum ve 8. kitabım yayınlandı. Çok mutluyum" dedi.

YORUMLAR
500
Aşure tarifi! Aşure nasıl yapılır? Aşure içinde neler var? Aşure gününün anlamı ve önemi nedir? 2020 Aşure ne zaman? Aşure tarifi! Aşure nasıl yapılır? Aşure içinde neler var? Aşure gününün anlamı ve önemi nedir? 2020 Aşure ne zaman? Bakan Kasapoğlu, yüzücülere madalyalarını verdi Bakan Kasapoğlu, yüzücülere madalyalarını verdi Bakan Kasapoğlu: İslam dünyasının birlikteliği, tüm dünyaya örnek teşkil edecek Bakan Kasapoğlu: İslam dünyasının birlikteliği, tüm dünyaya örnek teşkil edecek
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Derinkuyu'da İmza Günü Düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement