Develi'de 'Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı' Konferansı - Son Dakika
Yerel

Develi'de 'Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı' Konferansı

Develi\'de \'Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı\' Konferansı

Develi Kaymakamlığı ve Develi Belediyesi tarafından YGS’ye girecek olan öğrencilere yönelik olarak ’Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı’ konferansı verildi.

07.03.2017 13:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Develi Kaymakamlığı ve Develi Belediyesi tarafından YGS'ye girecek olan öğrencilere yönelik olarak 'Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı' konferansı verildi.

Develi Kaymakamlığı ve Develi Belediyesi'nin sınava girecek öğrenciler için Hafıza Teknik ve Sınav Kaygısı adı altında Develi Kadın ve Gençlik Merkezinde Oğuz Saygın'ın sunduğu bir konferans düzenledi. Konferansa Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan ve yüzlerce öğrenci katıldı.

Oğuz Saygın öğrencilerin sorulara düşünmeden cevap vermemeleri gerektiğini öğrencilere yanıltıcı sorular sorarak örnekleriyle anlattı.

Develi Kaymakamı Murat Duru, "Develi Belediyesi ile beraber önümüzdeki hafta sınava girecek öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Hafıza Teknik ve Sınav Kaygısı adı altında ünlü konuşmacı Oğuz Saygın beyin sunduğu çok güzel bir program düzenledik. Bu programda öncelikle Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ise, "Sınava girecek öğrencilerimizin sınava hazır hale gelmesi ve sınavdan başarıyla çıkması için ünlü Sunucu Oğuz Saygın beyin konuşmacı olarak katıldığı Hafıza Teknik ve Sınav Kaygısı adı altında Develi Kadın ve Gençlik Merkezimizde bir program düzenledik. Çok güzel verimli bir proğram oldu. Bundan sonra Develi Belediyesi olarak öğrencilerimizin başarısı için üzerimize düşeni yapacağız, her şey Develi için" diye konuştu. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Develi'de 'Hafıza Tekniği ve Sınav Kaygısı' Konferansı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement