Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2017'nin İlk Oyununu Sahneledi - Son Dakika
Yerel

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2017'nin İlk Oyununu Sahneledi

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2017\'nin İlk Oyununu Sahneledi

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, “Dokuz Canlı” adlı oyunlu 2017 yılında ilk kez seyirciyle buluştu.

06.02.2017 16:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, "Dokuz Canlı" adlı oyunlu 2017 yılında ilk kez seyirciyle buluştu.

Erdemli Belediyesi tarafından ilçede ilk defa kurulan ve geçtiğimiz yıl çıkardığı oyunlarla Erdemli'nin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunan Belediye Şehir Tiyatrosu, bu yılın ilk sahnesini "Dokuz Canlı" isimli komedi oyunuyla aldı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören tiyatro oyunundan sonra konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, sanatsever vatandaşlara teşekkür etti. Tollu, Erdemli'yi kültür ve sanat şehri haline dönüştürdüklerini, bu iş için emek harcayan tiyatro ekibinin gayretlerinden ve izleyen vatandaşların gösterdikleri ilgiden duyduğu memnuniyet duyduğunu ifade etti. Erdemli Şehir Tiyatrosu ekibi oyuncuları ve oyunu izlemeye gelen vatandaşlara teşekkür eden Tollu, "Bizi izlemeye devam edin" dedi.

Kendilerine verdiği her türlü destek için Başkan Tollu'ya teşekkürlerini sunan Erdemli Belediyesi Tiyatro Eğitmeni Deniz Sandalcı ise gece gündüz çalışarak çok emek harcadıklarını söyledi. Ancak gösterilen ilgiyi görünce kendilerinde yorgunluktan eser kalmadığını ifade eden Sandalcı, salonu tıka basa dolduran izleyicilere teşekkür ederek, "Siz bu tiyatroya sahip çıktıkça bizler yeni oyunlar sergilemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Yetkililer, Dokuz Canlı komedi oyununun her cuma saat 19.00'da Erdemli Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahneleneceğini belirtti. - MERSİN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2017'nin İlk Oyununu Sahneledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement