Ktü'den Rektör Coşkun'a Ziyaret - Son Dakika

Ktü'den Rektör Coşkun'a Ziyaret

20.11.2013 08:54
Ktü'den Rektör Coşkun'a Ziyaret

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof.Dr.Süleyman Baykal, rektör yardımcıları; Prof.Dr.Necati Tüysüz, Prof.Dr.Yusuf Şevki Hakyemez ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Emin Aşıkkutlu rektörümüz Prof.Dr.Selçuk Coşkun'u makamında ziyaret...

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, rektör yardımcıları; Prof. Dr. Necati Tüysüz, Prof. Dr. Yusuf Şevki Hakyemez ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu rektörümüz Prof. Dr. Selçuk Coşkun'u makamında ziyaret etti.

Rektör Coşkun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi rektörü ve rektör yardımcıları uzun süre rektör Coşkun ve rektör yardımcıları Prof. Dr. Necmettin Tozlu, Prof. Dr. Sezgin Akbulut ile sohbet etti. Samimi geçen sohbetin ardından Bayburt Üniversitesi yeni kampüs alanını dolaşan rektör ve rektör yardımcıları, Bayburt Üniversitesi ile iletişim halinde olduklarını belirterek, ilerleyen zamanlarda da üniversiteye her konuda destek olacaklarını dile getirdiler.

Ziyaret, rektör Coşkun'un Karadeniz Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal'a Bayburt yöresine has çini tabak hediye etmesiyle son buldu. - BAYBURT

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ktü'den Rektör Coşkun'a Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement