Son dakika Yıldıray Oğur haberleri, Yıldıray Oğur son dakika, son dakika Yıldıray Oğur

Son Dakika Yıldıray Oğur Haberleri

Son dakika Yıldıray Oğur haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yıldıray oğur haberleri anında burada.

 • 29.05.2020 13:42 Vicdansızlığın fotoğrafı 59 yaşında Vicdansızlığın fotoğrafı 59 yaşında

  27 Mayıs darbesinin üzerinden 60 yıl geçtiği halde, vicdan sahiplerinin içini kanatmaya devam ediyor.

 • 21.05.2020 00:10 Babacan'dan, Bahçeli'nin Babacan'dan, Bahçeli'nin "FETÖ organizasyonu" sözlerine sert cevap: Ülkeye hangi faydası dokunuyor?

  DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Bahçeli'nin yeni partilerle ilgili "FETÖ organizasyonu" suçlamasına sert karşılık verdi. Babacan "Bahçeli, Türkiye'yi sıkıntılı durumdan çıkarmak için ne yapıyor, onu anlatsın. Ülkeye hangi faydası dokunuyor? Ben bunu çok merak ediyorum. Yoksa ona çamur at, buna çamur çok kolay işler" dedi.

 • 18.02.2020 10:55 Abdullah Gül: Siyasal islam, tüm dünyada çöktü Abdullah Gül: Siyasal islam, tüm dünyada çöktü

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti'yle birlikte dindar insanların devlet yönetiminde sergilediği başarıdan bahsetti ancak şu anlamda tüm dünyada siyasal islamın çöktüğünü dile getirdi.

 • 18.02.2020 10:47 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: Gezi Parkı olayları ile büyük gurur duyuyorum 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: Gezi Parkı olayları ile büyük gurur duyuyorum

  Silivre'de görülecek olan Gezi Parkı Davası'nda kararın bugün çıkması beklenirken, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, "Gezi Parkı olayları ile büyük gurur duyuyorum" açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

 • 18.02.2020 00:41 Abdullah Gül, Abdullah Gül, "Babacan'ın kuracağı partide yer alacak" iddialarına yanıt verdi

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, siyasi kulislerde çok konuşulan cumhurbaşkanlığı adayı olacağı ve Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacağı iddialarına yanıt verdi. Gül, Babacan'ın partisinde yer alacağı iddialarıyla ilgili, "Gündelik siyasetin içinde değilim ama Ali Bey'i destekliyorum" dedi.

 • 12.12.2019 20:12 "Balyoz'da kumpas" davası dosyası, mütalaa için savcılığa gönderildi

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu ile 5 sanığın yargılandığı davanın dosyası, müalaasını hazırlaması için savcılığa gönderildi.

 • 12.12.2019 19:07 Mehmet Baransu'nun eski eşi tanık olarak dinlendi Mehmet Baransu'nun eski eşi tanık olarak dinlendi

  "Devletin güvenliğine ilişkin gizli belgeleri" temin edip yayınladıkları iddiasıyla Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 13.11.2019 19:31 Abdullah Gül'ün, Ali Babacan'ın kuracağı partide yer almayacağı iddia edildi Abdullah Gül'ün, Ali Babacan'ın kuracağı partide yer almayacağı iddia edildi

  Kulislerde Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacağı konuşulan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Babacan'ın oluşumunda yer almayacağı sadece dışarıdan destek vereceği ileri sürüldü.

 • 08.11.2019 00:42 Ünlü ekonomi profesörü Daron Acemoğlu, Ali Babacan'ın yeni parti teklifini reddetti Ünlü ekonomi profesörü Daron Acemoğlu, Ali Babacan'ın yeni parti teklifini reddetti

  AK Parti'den istifa ederek yeni parti kuracağını açıklayan Ali Babacan, dünyanın en iyi 10 ekonomi profesörü arasına giren Prof. Dr. Daron Acemoğlu'nu yeni partinin yönetim kadrosunda dahil etmek istedi ancak bu teklifi kabul edilmedi.

 • 24.10.2019 23:25 "İki eski bakan Ali Babacan'ın kuracağı partiye katılacak" iddiasına yanıt: Bu iddialar doğru değil

  AK Parti'den istifa ederek parti kuracağını açıklayan Ali Babacan'ın partisinde yer alacağı iddia edilen iki eski bakan Nimet Baş ile Selma Aliye Kavaf'ın çevresinden yalanlama geldi.

 • 21.10.2019 23:01 Abdullah Gül harekete geçti! İki eski bakan için yeni parti iddiası Abdullah Gül harekete geçti! İki eski bakan için yeni parti iddiası

  Parti kurma hazırlıklarına başlayan eski bakan Ali Babacan'a, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den destek geldi. Gül, yeni partide yer almaları için kendisine yakın eski bakanlar Nimet Baş ve Aliye İslam Kavafoğlu ile temas sağladığı iddia edildi.

 • 01.10.2019 18:28 SP lideri Temel Karamollaoğlu yarın Ali Babacan ile görüşecek SP lideri Temel Karamollaoğlu yarın Ali Babacan ile görüşecek

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın AK Parti'den istifa ederek yeni parti kuracağını ilan eden Ali Babacan ile görüşecek.

 • 10.09.2019 10:30 Ali Babacan'dan Ali Babacan'dan "kayyum" açıklaması: Seçilmişleri sadece bağımsız yargı görevden alabilir

  Yeni parti hazırlıklarına devam eden Ali Babacan, HDP'li üç büyükşehir belediyesine kayyum atanmasıyla ilgili olarak, "Seçilmiş bir insanı görevinden alabilecek bir gücün sadece ve sadece hukuktan güç alan bağımsız yargıda olması lazım" dedi.

 • 10.09.2019 09:45 Ali Babacan sene sonuna kadar yeni parti kurmak istediklerini açıkladı Ali Babacan sene sonuna kadar yeni parti kurmak istediklerini açıkladı

  Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan yıl sonuna kadar yeni bir siyasi parti kurmayı hedeflediklerini açıkladı

 • 10.09.2019 07:49 Yeni parti hazırlığındaki Ali Babacan'dan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu açıklaması Yeni parti hazırlığındaki Ali Babacan'dan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu açıklaması

  AK Parti'den istifasının ardından yeni parti kuracağını resmen ilan eden Ali Babacan, Abdullah Gül'ün parti çalışmalarına destek verdiğini, Ahmet Davutoğlu ile yakın dost olduklarını ancak izledikleri yöntem ve üslubun oldukça farklı olduğunu ifade etti.

 • 10.09.2019 07:32 Ali Babacan yeni parti için net konuştu: 2020'ye kalmadan partiyi kuracağız Ali Babacan yeni parti için net konuştu: 2020'ye kalmadan partiyi kuracağız

  AK Parti'den istifa eden ve yeni bir parti kuracağı yönünde iddialarla gündemden düşmeyen Ali Babacan, "2020'ye kalmadan partiyi kuracağız" dedi.

 • 29.08.2019 17:45 Baransu'nun yargılamasına devam edildi Baransu'nun yargılamasına devam edildi

  'Balyoz Planı' davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Mehmet Baransu ve tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 29.08.2019 17:38 "Balyoz'da kumpas" davasında ara karar

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davada, Baransu'nun eski eşi Esra Konur'un...

 • 29.08.2019 17:36 "balyoz'da kumpas davası"nda tanıklar hakkında zorla getirme kararı

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davaya devam edildi.

 • 29.08.2019 17:32 "balyoz'da kumpas davası"nda tanıklar hakkında zorla getirme kararı

  BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davaya devam edildi.

 • 29.08.2019 17:31 Baransu'nun yargılamasına devam edildi Baransu'nun yargılamasına devam edildi

  'Balyoz Planı' davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Mehmet Baransu ve tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 27.08.2019 13:34 "Balyoz'da kumpas" davası

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam ediliyor.

 • 12.07.2019 18:27 Baransu'nun tutukluluk halinin devamına karar verildi

  'Balyoz Planı' davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Mehmet Baransu ve tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 12.07.2019 18:25 Baransu'nun tutukluluk halinin devamına karar verildi Baransu'nun tutukluluk halinin devamına karar verildi

  'Balyoz Planı' davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Mehmet Baransu ve tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 12.07.2019 18:10 BALYOZDA KUMPAS DAVASI'NDA MEHMET BARANSU'NUN ESKİ EŞİ TANIK OLARAK DİNLENECEK

  BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 12.07.2019 18:10 Balyozda Kumpas Davası'nda Mehmet Baransu'nun eski eşi tanık olarak dinlenecek

  BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 12.07.2019 17:59 "Balyoz'da kumpas" davasında ara karar

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 21.04.2019 09:18 Oğur: Oğur: "Hukuk Olmazsa, Özgürlük de Olmaz"

  Araştırmacı Yazar Yıldıray Oğur, hukuk olmazsa özgürlüğün de olmayacağını söyledi.

 • 25.03.2019 13:53 Erdoğan'ın Patentini Aldığı Sözün, İki Gazetecinin Olduğu Ortaya Çıktı Erdoğan'ın Patentini Aldığı Sözün, İki Gazetecinin Olduğu Ortaya Çıktı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın patentini aldığı "Dünya beşten büyüktür" sözünün, gazeteci kardeşler Yıldıray Oğur ile Turgay Oğur'a ait olduğu ortaya çıktı.

 • 04.02.2019 14:50 Balyozda Kumpas" Davası: Baransu Sağlık Problemleri Gerekçesiyle Duruşmaya Katılmadı

  Özden ATİK / İstanbul, DHA - BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 04.02.2019 00:01 Gündem Özeti / 4 Şubat 2019

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabine toplantısına başkanlık edecek.

 • 09.12.2018 21:10 Mazlumder İnsan Hakları Gecesi

  İnsan Hakları ve Mazlumlar için Dayanışma Derneği (MAZLUMDER) tarafından verilen İnsan Hakları Ödülleri sahiplerini buldu.

 • 27.10.2018 17:18 Van'dan Sesleniş Van'dan Sesleniş" Paneli Düzenlendi

  Vanlı Gazeteci Yazar Abdulbaki Karaca tarafından organize edilen “Van’dan Sesleniş” paneli düzenlendi.

 • 27.10.2018 17:03 Gazeteciler Gazeteciler "Van'dan Sesleniş" Paneline Katıldı

  Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, Star Gazetesi Yazarı Selahattin Eş Çakırgil, Karar Gazetesi Yazarı Yıldıray Oğur, Van'da düzenlenen "Van'dan Sesleniş" paneline katıldı.

 • 04.05.2018 18:12 Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu

  BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 04.05.2018 18:11 Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu

  Haber Özden ATİK İstanbul, DHABeraat kararıyla sonuçlanan Balyoz Planı davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 04.05.2018 18:01 Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu

  BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 04.05.2018 17:56 Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu

  Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHABeraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.

 • 04.05.2018 17:37 Balyoz'da Kumpas" Davasında Ara Karar

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin, tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davaya bakan mahkeme heyeti,...

 • 04.05.2018 09:01 Gündem / 4 Mayıs 2018

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Nusretiye Camisi ve Mısır Çarşısı'nın açılış törenleri ile Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi'nde "İstanbul Gençlik Festivali"ne katılacak.

 • 04.05.2018 00:04 Gündem Özeti / 4 Mayıs 2018

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Duma Dış İlişkiler Komite Başkanı Leonid Slutski'yi kabul edecek.

 • 02.05.2018 16:37 Balyoz'da Kumpas" Davası

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davada, sanık Baransu savunmasını yapıyor.

 • 11.12.2017 18:26 Fetö'nün Medya Yapılanmasının "Darbe Çağrışımı" Davası

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla yargılanan Mehmet Altan, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davaya ilişkin açıklanan mütalaanın detayları ortaya çıktı.

 • 04.12.2017 19:21 Dha İstanbul Bülteni - 4

  1- BALYOZ KUMPASI DAVASI: BARANSU BU CELSE DE SAVUNMA YAPMADIHaber: Ümit TÜRK İstanbul/DHA "Balyoz davasında kumpas" iddialarıyla ilgili haklarında dava açılan Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan ve Yıldıray Oğur'un yargılandıkları davanın 6'ncı celsesi görüldü.

 • 04.12.2017 16:56 Mehmet Baransu'nun Tahliye Talebi Reddedildi Mehmet Baransu'nun Tahliye Talebi Reddedildi

  Taraf Gazetesi çalışanları hakkında açılan "Balyoz'da kumpas" davasında, tutuklu sanık Mehmet Baransu'nun tahliye talebi reddedildi.

 • 04.12.2017 16:50 Mehmet Baransu'nun Tahliye Talebi Reddedildi

  Taraf Gazetesi çalışanları hakkında açılan Balyoz’da kumpas davasında, tutuklu sanık Mehmet Baransu’nun tahliye talebi reddedildi.

 • 04.12.2017 16:39 Balyoz Kumpası Davası: Baransu Bu Celse de Savunma Yapmadı

  "Balyoz davasında kumpas" iddialarıyla ilgili haklarında dava açılan Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan ve Yıldıray Oğur'un yargılandıkları davanın 6'ncı celsesi görüldü.

 • 04.12.2017 16:38 Balyoz'da Kumpas" Davası

  Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davada, Baransu'ya savunmasını...

 • 04.12.2017 16:22 Dha İstanbul- Balyoz Kumpası Davası: Baransu Bu Celse de Savunma Yapmadı

  Haber: Ümit TÜRK İstanbul/DHA "Balyoz davasında kumpas" iddialarıyla ilgili haklarında dava açılan Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan ve Yıldıray Oğur'un yargılandıkları davanın 6'ncı celsesi görüldü.

 • 14.03.2017 13:48 Grafikli - İstanbul'da Fetö'ye İlişkin Açılan Davalar

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından örgüte yönelik açılan dava sayısı 269'a yükseldi.