Son dakika Yılmaz Bayat haberleri, Yılmaz Bayat son dakika, son dakika Yılmaz Bayat

Son Dakika Yılmaz Bayat Haberleri

Son dakika Yılmaz Bayat haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yılmaz bayat haberleri anında burada.


 • 12.01.2023 12 Oca 12:52 Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayat: 'Nüfusun Yüzde 32'si Sosyal Yardım Alarak Geçiniyor. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayat: "Nüfusun Yüzde 32'si Sosyal Yardım Alarak Geçiniyor.

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Kütahya’da; “Şu anda nüfusun yüzde 32’si sosyal yardım alarak geçiniyor. Bu son derece kötü bir şey. İşin en garip tarafı, bakanlar ne kadar çok sosyal yardım yaptıklarıyla övünüyorlar. Bu övünülecek bir şey değil. Tam tersi ‘ya biz ne kadar çok insanı bakıma muhtaç hale getirmişiz’ kabilinden düşünmeleri gerekirken bununla övünür hale geliyorlar" dedi.

 • 06.01.2023 06 Oca 16:07 İmamoğlu: 'İstanbul'un Halis Yönetimine El Koymak Adına Her Türlü Kumpası Yapmaya Kalkanlara Söylüyorum; Bu Millet, Milletimiz, Bunu Sana Yaptırmaz' İmamoğlu: "İstanbul'un Halis Yönetimine El Koymak Adına Her Türlü Kumpası Yapmaya Kalkanlara Söylüyorum; Bu Millet, Milletimiz, Bunu Sana Yaptırmaz"

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yapılan Dudullu-Bostancı metro hattı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı törenle hizmete açıldı. Törende konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'İstanbul'un halis yönetimine el koymak adına her türlü kumpası yapmaya kalkanlara' seslenmek istediğini belirterek, “Bu millet, milletimiz, bunu sana yaptırmaz. Yap-tır-maz. Milletimizin cevabını hatırlamak isteyenler; 31 Mart, 6 Mayıs ve 23 Haziran arasındaki süreci hatırlasın. İşte benim bahsettiğim, ‘Gök kubbeyi başınıza yıkmanın’ tasviri budur. Onu başka yere çekmeye çalışanlar, bunu anlasınlar. Anladığınızı da düşünüyorum. Artık şunu öğrenecekler: Milletin seçtiğini, ancak millet değiştirir. Kıymetli Genel Başkanlarımın huzurunda haykırıyorum ‘İstanbul için adalet, Türkiye için adalet’ diyorum” dedi.

 • 16.11.2022 16 Kas 14:43 Saadet Partisi Başkanlık Divanı belirlendi Saadet Partisi Başkanlık Divanı belirlendi

  Saadet Partisi Başkanlık Divanı belirlendi.

 • 17.09.2022 17 Eyl 16:22 Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayat: 'Güçlü Bir Türkiye Kurmak Zorundayız' Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayat: "Güçlü Bir Türkiye Kurmak Zorundayız"

  Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Hür Düşünce Hareketi’nin Genel Kurulu’nda; “Tarihte olduğumuz gibi öncü niteliğimizi, öncü gücümüzü ortaya koymamız lazım. Bizim gibi birçok ülke var bu durumdan kurtulmak isteyen. Zaten İstiklal Savaşı’nı yaparak da biz birçok ülkeye önderlik etmedik mi? Onlara yol göstermedik mi? Dolayısıyla bizim yeni bir görevimiz daha başlıyor. Güçlü bir Türkiye kurmak zorundayız” dedi.

 • 17.09.2022 17 Eyl 16:07 Hür Düşünce Hareketi 1. Olağan Genel Kurulu Hür Düşünce Hareketi 1. Olağan Genel Kurulu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının açıklanmasıyla ilgili, "Önce 6 lider olarak biz neyi nasıl yapacağımızı bütün ayrıntılarıyla görüşüp karara bağlamak zorundayız. Sonra milletin önüne çıkmak zorundayız.

 • 17.09.2022 17 Eyl 15:42 Hür Düşünce Hareketi Genel Başkanı Aksoy: 'Altı Partinin Açıklayacağı Adayı 13. Cumhurbaşkanı Seçeceğiz' Hür Düşünce Hareketi Genel Başkanı Aksoy: "Altı Partinin Açıklayacağı Adayı 13. Cumhurbaşkanı Seçeceğiz"

  Hür Düşünce Hareketi Genel Başkanı Süleyman Aksoy, “İnşallah altı siyasi partimizin açıklayacağı Cumhurbaşkanımızı 13. Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’de seçeceğiz ve Türkiye’de ertesi gün yeni bir gün doğacak. Bu yeni gün, Atatürk’ün bize emanet ettiği Türkiye olacak. Bu yeni gün, karanlıkların bir Türkiye’si olmayacak” dedi.

 • 18.07.2022 18 Tem 13:55 Saadet Partisi'nden Yılmaz Büyükerşen'e Ziyaret Saadet Partisi'nden Yılmaz Büyükerşen'e Ziyaret

  Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

 • 02.07.2022 02 Tem 09:53 Konak Belediye Başkanı Batur: 'Avrupa Şeref Bayrağı'nı Gururla Taşıyacağız' Konak Belediye Başkanı Batur: "Avrupa Şeref Bayrağı'nı Gururla Taşıyacağız"

  Avrupa Konseyi’nin Avrupa Şeref Bayrağı ödülünü alan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Bu güzel ödül bizi kamçıladı, çok daha fazla çalışmamız, çok daha güzel şeyler yapmamız lazım” dedi. Ödülü Başkan Batur’a sunan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Onursal Üyesi Valeriou Ghiletchi ise “Şeref Bayrağı’nı takdim etmek benim için bir zevktir. Yaşasın Konak! Yaşasın Birleşik Avrupamız” diye konuştu.

 • 13.12.2021 13 Ara 11:38 Çöp yerine kumbaraya atılan ekmekler 'can dostlar'ı doyuruyor Çöp yerine kumbaraya atılan ekmekler "can dostlar"ı doyuruyor

  Zeytinburnu'nda çeşitli noktalara yerleştirilen "Bayat Ekmek Kumbarası"nda toplanan ekmekler, sahipsiz sevimli dostlar için mamaya, besi hayvanları için de yeme dönüştürülüyor.

 • 05.07.2021 05 Tem 14:24 Başbağlar şehitleri anıldı Başbağlar şehitleri anıldı

  - Başbağlar şehitleri anıldı Erzincan'ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 tarihinde meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden 33 vatandaş, düzenlenen törenle anıldı.

 • 20.11.2019 20 Kas 16:12 Saadet Partisinin yeni Başkanlık Divanı üyeleri belirlendi Saadet Partisinin yeni Başkanlık Divanı üyeleri belirlendi

  Saadet Partisinin yeni Başkanlık Divanı üyeleri belli oldu.

 • 31.03.2019 31 Mar 21:56 Oyuncu Güven Hokna'nın Aldığı Oy Oranı Sevenlerini Şaşırttı! Oyuncu Güven Hokna'nın Aldığı Oy Oranı Sevenlerini Şaşırttı!

  Demokratik Sol Parti tarafından İstanbul Üsküdar'da belediye başkan adayı olarak gösterilen ünlü oyuncu Güven Hokna, aldığı oy oranıyla sevenlerini üzdü. Hokna, sandıkların yüzde 65'inin açıldığı an itibariyle yüzde 0,94 oy aldı.

 • 31.03.2019 31 Mar 20:55 Meral Akşener'in Sandığından Binali Yıldırım Çıktı Meral Akşener'in Sandığından Binali Yıldırım Çıktı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in oy kullandığı sandıktan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için en çok oyu AK Parti Adayı Binali Yıldırım aldı.

 • 10.02.2019 10 Şub 19:23 Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı

  SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.

 • 10.02.2019 10 Şub 19:18 Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Necdet Gökçınar olduğunu açıkladı.

 • 10.02.2019 10 Şub 18:51 Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı

  SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.

 • 10.02.2019 10 Şub 18:45 Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı Karamollaoğlu Partisinin Aday Tanıtım Programına Katıldı

  İSTANBUL DHASaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Necdet Gökçınar olduğunu açıkladı.

 • 10.02.2019 10 Şub 16:36 SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Necdet Gökçınar olduğunu açıkladı.

 • 24.12.2018 24 Ara 15:39 Edirne'den Kısa Kısa Edirne'den Kısa Kısa

  CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başbakanı İsmet İnönü'nün vefatının 45. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Advertisement