SON DAKİKA YİNG YANG HABERLERİ

Son Dakika Ying Yang Haberleri

 • 05 Kasım 2017 10:49 Prof. Dr. Sibel Silici: Prof. Dr. Sibel Silici: "Çin Propolise de El Atıyor" Prof. Dr. Sibel Silici: "Çin propolise de el atıyor"KAYSERİ - 25 yıldan bu yana propolisle ilgili yaptığı araştırmalarıyla tanınan Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.
 • 05 Kasım 2017 09:44 Prof. Dr. Sibel Silici: Prof. Dr. Sibel Silici: "Çin Propolise de El Atıyor" 25 yıldan bu yana arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünü olan propolisle ilgili yaptığı araştırmalarıyla tanınan Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Seyrani Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.
 • 02 Eylül 2016 12:05 Tayvan Heyetinden ATO'ya Ziyaret BOFT Genel Müdürü Hsiu-Ying Yang ise TAITRA ile ATO arasında mutabakat anlaşması olduğunu, bu anlaşmadan yola çıkarak iki ülke arasındaki ilişkileri özellikle makine sektöründe geliştirmek istediklerini belirtti
 • 27 Mart 2015 15:28 İncek Dünyası, Ankara'nın Havasını Değiştiriyor Sinpaş GYO’nun Ankara’ya değer katan ilk temalı konut projesi İncek Dünyası bünyesindeki İncek Life, İncek Blue ve İncek Green Ankaralıları yeşil ve mavi ile buluşturuyor.
 • 24 Nisan 2014 12:56 Altay'da Seçim Rüzgarı Altay'da Seçim Rüzgarı 100. yılını kutladığı sezonda Spor Toto 2. Lig’de sıkıntılı günler geçiren Altay, 8 Haziran’da yapılacak olan Olağan Genel Kurul öncesinde başkan adaylığını açıklayan ilk isim Murat Bora Dülger oldu.
 • 27 Şubat 2014 13:00 Özel Bir Sabit Disk! Özel Bir Sabit Disk! " "Günde sekiz saatlik bir işletim için tasarlanmış alışılagelmiş masaüstü sabit sürücülerden farklı olarak, WD Purple sürücüleri Hikvision ev ve küçük işletme sistem kurulumlarında çalışabilecek yapısal güvenilirliğe sahiptir ve böylece en çok ihtiyaç duyulduğu anda kritik video görüntülerine ulaşabilmeyi mümkün kılar," ifadelerini kullanan Hikvision Test Direktörü Ying Yang, "WD Purple sürücülerinin bir diğer avantajı da azami sekiz sürücüyü ve 32 adet HD kamerayı desteklemesidir ki bu sayede gelecekte sistem kapsama alanını genişletme esnekliği sağlamış olur
 • 26 Şubat 2014 17:41 WD® Güvenlik Kamerası Sınıfı Sabit Sürücü Serisini Sundu ""Günde sekiz saatlik bir işletim için tasarlanmış alışılagelmiş masaüstü sabit sürücülerden farklı olarak, WD Purple sürücüleri Hikvision ev ve küçük işletme sistem kurulumlarında çalışabilecek yapısal güvenilirliğe sahiptir ve böylece en çok ihtiyaç duyulduğu anda kritik video görüntülerine ulaşabilmeyi mümkün kılar," ifadelerini kullanan Hikvision Test Direktörü Ying Yang, "WD Purple sürücülerinin bir diğer avantajı da azami sekiz sürücüyü ve 32 adet HD kamerayı desteklemesidir ki bu sayede gelecekte sistem kapsama alanını genişletme esnekliği sağlamış olur
 • 14 Ocak 2013 06:04 Başoğlu Örümcek Adam'ın Düşmanı Oldu! Başoğlu Örümcek Adam'ın Düşmanı Oldu! Murat Başoğlu 46 dergisi için, Örümcek Adam'ın baş düşmanı 'Venom' kılığına bürünerek Mehmet Turgut'a poz verdi.
 • 13 Aralık 2012 14:09 Piyanonun Ying Yang'ı Labèque'ler İle Kentin Karmaşasında Piyanonun Ying Yang'ı Labèque'ler İle Kentin Karmaşasında BİFO Ocak ayında piyano dünyasında enerjik ve uyumlu birliktelikleriyle bilinen, kariyerlerinin zirvesindeki piyano ikilisi Katia ve Marielle Labèque kardeşleri ağırlıyor.
 • 11 Aralık 2012 13:47 Piyanonun Ying Yang'ı BİFO'da Piyanonun Ying Yang'ı BİFO'da Katie ve Marielle Labeque kardeşler, BİFO'nun konuğu olarak 17 Ocak Perşembe akşamı ilk kez İstanbul'da konser verecek.
 • 18 Temmuz 2012 11:30 Feminen Özelliklerinizi Ortaya Çıkarın! Feminen Özelliklerinizi Ortaya Çıkarın! Feminen ve dişil özelliklerini kullanabilen kadınlar, erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. Peki feminen nasıl olunur?
 • 13 Temmuz 2011 04:27 He Liu Filmi He Liu Filmi He Liu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. He Liu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
 • 09 Temmuz 2011 08:15 Delik Filmi Delik Filmi Delik filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Delik filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.