SON DAKİKA ZEKAİ KAFAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Zekai Kafaoğlu Haberleri

 • 08 Kasım 2018 14:32 İş Dünyası Kavgacı Başkan İstemiyor İş Dünyası Kavgacı Başkan İstemiyor Balıkesir'deki Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası Başkanları'nın açıklamalarının ardından MÜSİAD ve BAGİAD başkanları da Zekai Kafaoğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilmesi ile birlikte kentte huzur ortamının sağlandığını ve yatırımcı sayısında gözle görülür bir artış olduğunu söylediler
 • 07 Kasım 2018 17:32 Başkanlığının Birinci Yılını Bandırma'da Doldurdu Başkanlığının Birinci Yılını Bandırma'da Doldurdu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde borsa ve odalara ziyaretlerde bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, başkan seçilmesinin birinci yıldönümünde olumlu mesajlar verdi.
 • 07 Kasım 2018 15:47 Kafaoğlu, Bandırma Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
 • 06 Kasım 2018 16:46 Balıkesir İş Dünyası Başkan Kafaoğlu'nun 1 Yılını Değerlendirdi Balıkesir İş Dünyası Başkan Kafaoğlu'nun 1 Yılını Değerlendirdi Balıkesir iş dünyasının çatı kuruluşları olan Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası Başkanları 7 Kasım itibariyle görev süresinde ilk bir yılı geride bırakan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun çalışmalarını değerlendirdi.
 • 06 Kasım 2018 16:04 İş Dünyası Başkan Zekai Kafaoğlu'nun 1'Nci Yılını Değerlendirdi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde bir yılını dolduran Başkan Zekai Kafaoğlu'nun icraatlarını ve gelecek vizyonunu iş dünyasına sorduk. Geçmiş ile ilgili düşünceleri neler ve gelecekten ne bekliyorlar.
 • 06 Kasım 2018 13:50 Balıkesir'de Trafik Nefes Alacak Balıkesir'de Trafik Nefes Alacak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 06 Kasım 2018 10:54 Balıkesir'de Trafik Nefes Alacak Balıkesir'de Trafik Nefes Alacak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 04 Kasım 2018 19:37 Sevgi, Barış Dilini Kullanarak Balıkesir'i Birleştirdik" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, sevgi ve barış dilini kullanarak kenti birleştirdiklerini, kendilerini beğenmeyenleri kucaklayarak, nasıl birlikte olacaklarını gösterdiklerini söyledi.
 • 02 Kasım 2018 19:33 Veremeyeceğimiz Tek Bir Kuruşun Hesabı Yoktur" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, kendisine ve ailesine yönelik eleştirilere ilişkin, "Bu müfteriler ve kiralık kalemler ile yargı önünde elbette hesaplaşacağız. Veremeyeceğimiz tek bir kuruşun hesabı yoktur.
 • 02 Kasım 2018 17:18 Başkan Kafaoğlu'ndan İddialara Cevap Başkan Kafaoğlu'ndan İddialara Cevap Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, hakkında bazı iddialara cevap verdi.
 • 01 Kasım 2018 14:22 Gündemleri Balıkesir-Çanakkale Yolu Oldu Gündemleri Balıkesir-Çanakkale Yolu Oldu Balıkesir’de bakanların da katılım sağladığı Yarış Ortaokulu’nun açılışında bir araya gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Balıkesir-Çanakkale karayolu üzerinde yapımı süren Küçükkuyu rampalarındaki çalışmalar ile ilgili...
 • 27 Ekim 2018 16:13 Zekai Kafaoğlu: Türk Milletinin Azmi 2023 Hedeflerine Ulaşmada En Büyük Güvencemizdir Zekai Kafaoğlu: Türk Milletinin Azmi 2023 Hedeflerine Ulaşmada En Büyük Güvencemizdir Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı olarak açıklamada "Türk Milletimizin azmi Cumhuriyetimizin 100'üncü yıldönümünü kutlayacağımız 2023 hedeflerine ulaşma konusundaki en büyük güvencemizdir" dedi.
 • 26 Ekim 2018 09:56 Başkan Kafaoğlu Sahada Başkan Kafaoğlu Sahada Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu saha çalışmalarına devam ediyor.
 • 25 Ekim 2018 19:49 Başkan Kafaoğlu Dijital Şehircilik Zirvesine Katıldı Başkan Kafaoğlu Dijital Şehircilik Zirvesine Katıldı İstanbul Lütfi Kırdar Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen Dijital Şehircilik Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Akıllı Kent Balıkesir Projesi hakkında açıklamalarda bulundu.
 • 24 Ekim 2018 12:56 Başkan Kafaoğlu Gömeç'te Ziyaretlerde Bulundu Başkan Kafaoğlu Gömeç'te Ziyaretlerde Bulundu Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gömeç ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 24 Ekim 2018 09:19 Atatürk Anıtı'nın Yapımına Hız Verildi Atatürk Anıtı'nın Yapımına Hız Verildi Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun 'anıt yerine yapılacak' sözünün ardından çalışmaları yürüten şirket, anıtın yapımına hız verdi
 • 23 Ekim 2018 14:56 Başkan Kafaoğlu Çalışmaları Yerinde Denetliyor Başkan Kafaoğlu Çalışmaları Yerinde Denetliyor Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yaklaşan kış mevsimi öncesinde asfalt ve inşaat sezonunun sonuna geliniyor olması nedeniyle yapılan çalışmaları denetlemeye çıktı.
 • 16 Ekim 2018 09:27 Başkan Kafaoğlu: Başkan Kafaoğlu: "Nakliye Ekonominin Can Damarı" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile birlikte kısa adı Balıkesir Taşıyıcılar Kooperatifi’ni (BAŞÖTKOP) ziyaret etti.
 • 15 Ekim 2018 16:48 Nakliye Ekonominin Can Damarı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, beraberinde AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile birlikte kısa adı BAŞÖTKOOP olan Balıkesir Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti.
 • 08 Ekim 2018 16:52 Başkan Zekai Kafaoğlu Başkan Zekai Kafaoğlu "Balıkesir'in Taşı Toprağı Altı" Toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanı sıra ev sahibi konumundaki Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, il ve ilçe belediye başkanlarıyla meclis üyeleri katıldı
 • 08 Ekim 2018 13:50 Başkan Zekai Kafaoğlu: Balıkesir'in Taşı Toprağı Altın Başkan Zekai Kafaoğlu: Balıkesir'in Taşı Toprağı Altın Balıkesir'de düzenlenen toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanı sıra ev sahibi konumundaki Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, il ve ilçe belediye başkanlarıyla meclis üyeleri katıldı
 • 08 Ekim 2018 12:09 AK Parti'den Birlik Beraber Mesajı AK Parti'den Birlik Beraber Mesajı AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, sosyal medyada Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile arasında sorun olduğunu iddia eden asılsız haberler için yazılı bir açıklama yaptı.
 • 06 Ekim 2018 16:35 Başkan Kafaoğlu Şehit Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Başkan Kafaoğlu Şehit Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu BATMAN'DA PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan EYP'nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Bigadiç'li Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer'in ailesini ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Dinçer ailesinin acılarını paylaştı.
 • 06 Ekim 2018 16:25 Başkan Kafaoğlu'ndan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Başkan Kafaoğlu'ndan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Batman’da PKK’lı teröristlerce yola tuzaklanan EYP’nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Bigadiç’li Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer’in ailesini ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Dinçer ailesinin acılarını paylaştı.
 • 06 Ekim 2018 16:19 Denetlemeler Artarak Devam Edecek Denetlemeler Artarak Devam Edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun Zabıta ekiplerine market ve işyerlerinin denetimi için talimat vermesiyleZabıta Daire Başkanlığına bağlı zabıta ekipleriyle Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü yetkilisiyle birlikte marketlere etiket ve fahiş fiyat denetimi yaptı
 • 05 Ekim 2018 14:36 Büyükşehir Zabıtadan Marketlere Etiket Baskını Büyükşehir Zabıtadan Marketlere Etiket Baskını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu zabıta müdürlüğüne market ve iş yerlerinin denetimi için talimat verdi
 • 05 Ekim 2018 13:59 Büyükşehir Zabıtadan Marketlere Etiket Baskını Büyükşehir Zabıtadan Marketlere Etiket Baskını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu zabıta müdürlüğüne market ve işyerlerinin denetimi için talimat verdi
 • 04 Ekim 2018 19:12 Van Gürpınar Yağlı Güreşleri Doğu ile Batıyı Birleştirdi Gürpınar Yağlı Güreşleri doğu ile batıyı birleştirdiVAN, (DHA)- VAN Gürpınar'da bu yıl ilk kez düzenlenen yağlı güreş festivaline katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, "Türkiye'nin batısı ile doğusu arasında kardeşlik köprüsü kurmak için 16 başpehlivanımız ile...
 • 04 Ekim 2018 18:40 Gürpınar Yağlı Güreşleri Doğu ile Batıyı Birleştirdi VAN Gürpınar'da bu yıl ilk kez düzenlenen yağlı güreş festivaline katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, "Türkiye'nin batısı ile doğusu arasında kardeşlik köprüsü kurmak için 16 başpehlivanımız ile Van'dayız" dedi.
 • 04 Ekim 2018 16:41 Gürpınar Yağlı Güreşleri Doğu ile Batıyı Birleştirdi Gürpınar Yağlı Güreşleri Doğu ile Batıyı Birleştirdi VAN Gürpınar'da bu yıl ilk kez düzenlenen yağlı güreş festivaline katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, "Türkiye'nin batısı ile doğusu arasında kardeşlik köprüsü kurmak için 16 başpehlivanımız ile Van'dayız" dedi.
 • 02 Ekim 2018 12:02 Almanya'da Balıkesir Coşkusu Almanya'da Balıkesir Coşkusu Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman ile birlikte Almanya Balıkesirli Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği Balıkesir 6 Eylül Kurtuluş Günü etkinliğine katıldı.
 • 02 Ekim 2018 11:55 Balıkesir'in 21'inci İlçesi Almanya Balıkesir'in 21'inci İlçesi Almanya BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Almanya Balıkesirli Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği Balıkesir 6 Eylül Kurtuluş Günü etkinliğine katıldı.
 • 01 Ekim 2018 10:00 Başkan Kafaoğlu: Başkan Kafaoğlu: "Vatandaşa Hizmetkar Olmayacaklar, Belediye Başkanlığına Soyunmasın" Başkan Kafaoğlu: "Vatandaşa hizmetkar olmayacaklar, Belediye Başkanlığına soyunmasın" Başkan Kafaoğlu, yatırımları inceledi, başkan adaylarına göndermede bulundu Adliye ile Paşalanı'nı birleştirecek köprüde kazıklar çakıldıBALIKESİR - Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu,...
 • 30 Eylül 2018 14:37 Almanya'da Balıkesir Rüzgarı Duisburg kentinde faaliyet gösteren BAL-DER'in 13'üncü kez düzenlediği 6 Eylül Balıkesir'in Kurtuluş Günü Programı'na Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman, Prof
 • 30 Eylül 2018 13:19 Almanya'da Balıkesir Rüzgarı Almanya'da Balıkesir Rüzgarı Duisburg kentinde faaliyet gösteren BAL-DER'in 13'üncü kez düzenlediği 6 Eylül Balıkesir'in Kurtuluş Günü Programı'na Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman, Prof
 • 27 Eylül 2018 13:41 Hedefimiz, Türkiye'nin Plakası Gibi 10 Numaralı İli Olmak" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, cumhuriyetin 100. yılı kapsamında hedeflerinin "Türkiye'nin plakası gibi 10 numara ili olmak" olduğunu söyledi.
 • 27 Eylül 2018 13:17 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu 5 Yıl Daha İstedi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu 5 Yıl Daha İstedi BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Zekai Kafaoğlu, İzmir'de medya temsilcileriyle bir araya geldi, 10 aylık görev süresinde yaptıkları hizmetleri, gelecekteki projelerini anlattı.
 • 27 Eylül 2018 10:26 Adliye Kavşağının Yüzde 95'i Tamamlandı Adliye Kavşağının Yüzde 95'i Tamamlandı Adliye kavşağının yüzde 95'i tamamlandı Başkan Kafaoğlu: "Trafik ciddi şekilde rahatlayacak" "Hedefimiz Balıkesir'de huzurlu bir trafik"BALIKESİR - Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yapımı devam eden Adliye Kavşağının bitiş aşamasına geldiğini ve çalışmalar...
 • 27 Eylül 2018 09:32 Adliye Kavşağının Yüzde 95'i Tamamlandı Adliye Kavşağının Yüzde 95'i Tamamlandı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yapımı devam eden Adliye Kavşağının bitiş aşamasına geldiğini ve çalışmalar tamamlandığında trafiğin ciddi şekilde rahatlatacağını söyledi.
 • 26 Eylül 2018 17:16 Ayvalık'ta Engürü Sitesi'nden Başkan Kafaoğlu'na Teşekkür Plaketi Ayvalık'ta Engürü Sitesi'nden Başkan Kafaoğlu'na Teşekkür Plaketi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilen ilçe girişindeki yolun açılışında, Engürü Sitesi Başkanı Gürsel Uslu ile yönetimi tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na plaket vererek teşekkür etti.
 • 26 Eylül 2018 15:52 Ayvalık Girişi Duble Yol Haline Geldi Ayvalık Girişi Duble Yol Haline Geldi Ayvalık girişi duble yol haline geldiBALIKESİR - Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu; Çanakkale ile İzmir'i birbirine bağlayan E-87 karayolunun Ayvalık girişi sapağında tamamlanan yolun açılışını gerçekleştirdi.
 • 26 Eylül 2018 15:05 Ayvalık Girişi Duble Yol Haline Geldi Ayvalık Girişi Duble Yol Haline Geldi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu; Çanakkale ile İzmir’i birbirine bağlayan E-87 karayolunun Ayvalık girişi sapağında tamamlanan yolun açılışını gerçekleştirdi.
 • 25 Eylül 2018 17:18 Kafaoğlu'ndan Manyas Ziyareti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Manyas ilçesini ziyaret etti.
 • 25 Eylül 2018 16:01 Başkan Kafaoğlu Çocuklara İp Çevirdi Başkan Kafaoğlu Çocuklara İp Çevirdi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Manyas’a gelerek, ziyaretler de bulundu.
 • 24 Eylül 2018 14:56 Başkan Kafaoğlu: Güreşi Yurdun Her Köşesinde Yaşatmak İçin Çalışıyoruz Başkan Kafaoğlu: Güreşi Yurdun Her Köşesinde Yaşatmak İçin Çalışıyoruz  Toplantı öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Başkanı Zekai Kafaoğlu Yunusemre Belediye Başkanı Dr
 • 22 Eylül 2018 15:49 Başkan Kafaoğlu'ndan 'Atatürk Heykeli' Açıklaması Başkan Kafaoğlu'ndan 'Atatürk Heykeli' Açıklaması BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Çamlık Tepesi'nde bulunan ve 1980'den sonra yapılan yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki heykelin yıprandığı için kaldırıldığını yerine eskisinin iki katı büyüklüğünde ve Balıkesir'in her yerinden görülebilecek yükseklikte Atatürk...
 • 20 Eylül 2018 23:45 Başkan Kafaoğlu'ndan Ayvalık'a Yol Müjdesi Başkan Kafaoğlu'ndan Ayvalık'a Yol Müjdesi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Çanakkale ile İzmir’i birbirine bağlayan E-87 karayolunun Ayvalık girişi sapağında süren yol çalışmalarının tamamlanarak ve yolun önümüzdeki hafta hizmete açılacağının müjdesini verdi.
 • 20 Eylül 2018 17:22 Balıkesir'e 3. Millet Parkı Balıkesir'e 3. Millet Parkı Balıkesir'e 3. Millet Parkı Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu: "Savaştepe Millet Parkı'nı kendi imkanlarımızla yapıyoruz"BALIKESİR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Millet Bahçeleri projelerini açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 3'ncü...
 • 20 Eylül 2018 13:57 Balıkesir'e 3. Millet Parkı Balıkesir'e 3. Millet Parkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Millet Bahçeleri projelerini açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 3’ncü Millet Parkı’nın temelini İvrindi ve Havran’dan sonra Savaştepe’de attı.
 • 20 Eylül 2018 12:47 3'ncü Millet Parkı'nın Temeli Savaştepe'de Atıldı 3'ncü Millet Parkı'nın Temeli Savaştepe'de Atıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Millet Bahçeleri projelerini açıklamasının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 3'ncü Millet Parkı'nın temelini İvrindi ve Havran'dan sonra dün Savaştepe'de attı.