SON DAKİKA VALİLER KARARNAMESİ HABERLERİ

Son Dakika Valiler Kararnamesi Haberleri

15:13
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük Hatay Valisi Ercan Topaca, akaryakıt kaçakçılığını ekim ayından itibaren asgari seviyeye indirdiklerini ve bu konuyu şehrin gündeminden düşürdüklerini iddia etti.
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük
12:40
Bilecik'te 2014 Yılı Böyle Geçti Bilecik'te, 2014 yılında yaşanan önemli gelişmelerden bazıları, Türkiye ve il gündeminde yankı uyandırdı.
11:18
2014 Böyle Geçti (3) 2014 yılında yaşanan önemli olayları derlediğimiz almanakta bugün temmuz, ağustos ve eylül aylarına mercek tutuyoruz.
10:31
Edirne'de 2014 Böyle Geçti Türkiye’nin Avrupa sınırındaki serhat kenti Edirne’de 2014 yılını sevindirici ve üzücü pek çok olayla geçirdi.
Edirne'de 2014 Böyle Geçti
13:59
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
15:08
Üzülmez'in Makamı Boş Kalmıyor "Şimdi Kartepe Zamanı" sloganıyla Kartepe'ye farklı bir yönetim anlayışı kazandıran Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yoğun iş temposunda ziyarete gelen konukları ile de yakından ilgileniyor.
Üzülmez'in Makamı Boş Kalmıyor
14:12
Sporcular, Vali Yardımcılarını Ziyaret Etti Türkiye Voleybol Erkekler 3. Liginde mücadele eden Muş Lalezar Spor Kulübü Yönetici ve sporcuları, Vali Yardımcıları Zeliha Uyan ve Ercan Öter'i ziyaret etti.
Sporcular, Vali Yardımcılarını Ziyaret Etti
14:57
Kocaeli Emniyetinde Görev Değişiklikleri Kocaeli'nde bazı İlçe Emniyet Müdürlükleri ile şube müdürlüklerinde görev değişiklikleri gerçekleştirildi.
Kocaeli Emniyetinde Görev Değişiklikleri
13:58
Vali Al, Toprakale'de İncelemelerde Bulundu Son Valiler kararnamesi ile Osmaniye Valiliği'ne atanan Vali Kerem Al, Toprakkale ilçesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
Vali Al, Toprakale'de İncelemelerde Bulundu
10:32
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
10:07
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
09:53
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
15:54
Macaristan Başkonsolosundan Vali Güzeloğlu'na Ziyaret Macaristan Başkonsolosu Balazs Hendrich, göreve yeni atanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.
Macaristan Başkonsolosundan Vali Güzeloğlu'na Ziyaret
15:11
Kocaeli Valisi Güzeloğlu'dan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Kocaeli Valisi Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na iadey-i ziyarette bulundu.
Kocaeli Valisi Güzeloğlu'dan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret
14:21
Vali Güzeloğlu'dan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Kocaeli Valisi Güzeloğlu, Başkan Karaosmanoğlu'na iadeyi ziyarette bulundu.
Vali Güzeloğlu'dan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret
10:45
Başkan Yaşar, Tinercilerin Meskeni Eski Yurda Çözüm İstedi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, son valiler kararnamesi ile Ankara Valiliği görevine atanan Mehmet Kılıçlar'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
Başkan Yaşar, Tinercilerin Meskeni Eski Yurda Çözüm İstedi
10:33
Rektör Eruslu'dan Kırklareli Valisi Civelek'e Ziyaret Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu, Valiler Kararnamesi ile Kırklareli Valiliğine atanan Esengül Civelek'i ziyaret etti.
13:25
Kırklareli'nden Kısa Kısa Elektrik kesintisi.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
12:31
Vali Çiçek'ten Marmaris Belediyesi'ne Ziyaret Valiler Kararnamesi ile Muğla'ya atanan Amir Çiçek, Marmaris Kaymakamlığının ardından Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı da makamında ziyaret etti.
Vali Çiçek'ten Marmaris Belediyesi'ne Ziyaret
12:33
Yalova Valisi Cebiroğlu'ndan Kalıpçılar Vadisine Destek Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği yönetimi, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'nu ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
Yalova Valisi Cebiroğlu'ndan Kalıpçılar Vadisine Destek
11:41
Ceyhan'ın Yeni Kaymakamı Göreve Başladı Eylül ayındaki Valiler kararnamesi ile Adana Ceyhan ilçesine kaymakam olarak atanan Kocaeli Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy yeni görevine başladı.
Ceyhan'ın Yeni Kaymakamı Göreve Başladı
17:47
Vali Kara'dan Başkan Külcü'ye Ziyaret Çorum Valisi Ahmet Kara, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye iade-i ziyarette bulundu.
Vali Kara'dan Başkan Külcü'ye Ziyaret
21:58
Vali Necati Şentürk, Görevine Başladı Resmi Gazete'de yayıllanan valiler kararnamesi ile Kırşehir’e atanan Vali Necati Şentürk, görevine başladı.
Vali Necati Şentürk, Görevine Başladı
17:36
Kırklareli'nden Kısa Kısa Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.
17:14
Vali Türker'e Ziyaretler Devam Ediyor Son Valiler Kararnamesi ile Antalya’ya atanarak görevine başlayan Antalya Valisi Muammer Türker’e makamında “hoşgeldiniz” ziyaretleri devam ediyor.
Vali Türker'e Ziyaretler Devam Ediyor
15:03
Kırşehir Valisi Şentürk Göreve Başladı Kırşehir Valisi Necati Şentürk, "Vatana düşman olanın düşmanıyım. Bayrağa düşman olanın düşmanıyım ta ki ıslah oluncaya kadar. Islah olurlarsa onlarda bizim kardeşlerimizdir ama öyle değillerse bu devleti böldürmeyiz, parçalatmayız" dedi.
Kırşehir Valisi Şentürk Göreve Başladı
12:44
Kırşehir Valisi Şentürk, Göreve Başladı Valiler kararnamesiyle Kırşehir Valiliğine atanan Şentürk, kente gelerek göreve başladı.
12:08
Kırşehir Valisi Necati Şentürk Görevine Başladı Valiler Kararnamesi ile Kırşehir Valiliğine atanan Necati Şentürk görevine başladı.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk Görevine Başladı
18:06
Kırşehir Valisi Şentürk, Yarın Göreve Başlayacak Valiler Kararnamesi ile Kırşehir Valisi olarak atanan Necati Şentürk, yarın göreve başlayacak.
12:43
Vali Türker Görevine Başladı Valiler kararnamesiyle Antalya Valiliğine atanan Vali Muammer Türker, Türkiye’nin gözbebeği şehrinin Antalya olduğunu ve İstanbul’dan sonra en fazla tanın şehir olduğunu söyledi.
Vali Türker Görevine Başladı
15:16
Başkan Karaosmanoğlu'dan Vali Güzeloğlu'na Hoş Geldin Ziyareti Başkan Karaosmanoğlu Kocaeli Valiliği'ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu'nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
08:34
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'ten ziyaret.
17:53
Vali Civelek'ten, Başkan Kesimoğlu'na Ziyaret Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği’nden Kırklareli Valiliğine atanan Esengül Civelek, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.
Vali Civelek'ten, Başkan Kesimoğlu'na Ziyaret
14:42
Amasya Milli Eğitim Müdürü: Alınan Araç Eğitim Hizmetlerinde Kullanılıyor Amasya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, 2011 yılında dönemin valisi tarafından başlatılan '65 Bin Dev Öğrenci Projesi' kapsamında elde edilen 27 bin 600 liranın kamak aracı alımında kullanıldığı iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.
Amasya Milli Eğitim Müdürü: Alınan Araç Eğitim Hizmetlerinde Kullanılıyor
16:45
Vali Şahin, Askerler ve Polislerle Bayramlaştı Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kurban Bayramı nedeniyle Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile İl Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaretlerde bulunarak, askeri ve emniyet personelinin bayramını kutladı.
Vali Şahin, Askerler ve Polislerle Bayramlaştı
16:23
Kula'da Protokol Bayramlaştı Manisa’nın Kula ilçesinde ilçe protokolünün bayramlaşma programı Kula Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Kula'da Protokol Bayramlaştı
10:20
Tarihi Köprüler 5 Vali Eskitti, Işıklandırılamadı Edirne'de 1613 ve 1982 yıllarında yapılan tarihi Meriç ve Tunca köprülerinin ışıklandırılması, son 14 yılda 5 vali eskitmesine rağmen bir türlü yapılamadı.
Tarihi Köprüler 5 Vali Eskitti, Işıklandırılamadı
17:28
Vali Kerem Al'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Başladı Son Valiler Kararnamesi ile Osmaniye Valiliğine atanan ve göreve başlayan Vali Kerem Al'a Osmaniye'deki sivil toplum kuruluşları hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
13:13
Vali Yardımcısı Ünlüsoy'dan Veda Ziyareti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Adana Ceyhan Kaymakamı olarak atanan Kocaeli Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy’u ağırladı.
Vali Yardımcısı Ünlüsoy'dan Veda Ziyareti
10:58
Vali Civelek'e Ziyaretler Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği'nden Kırklareli Valiliği'ne atanan Esengül Civelek'e ziyaretler sürüyor.
15:46
Vali Şahin: Rahat Bir Bayram İçin Her Türlü Tedbirler Alındı İstanbul Valiliği'nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi.
Vali Şahin: Rahat Bir Bayram İçin Her Türlü Tedbirler Alındı
10:45
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek'e ziyaret.
10:10
Aa Muhabirlerinden Kırklareli Valisi Civelek'e Ziyaret Vali Civelek: "Cumhuriyet tarihinin ikinci kadın valisi olmanın onuru ve gururunu yaşıyorum"
16:10
Kocaeli Valisi Güzeloğlu, Görevine Başladı Valiler Kararnamesiyle Kocaeli Valiliği'ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu, görevine başladı.
Kocaeli Valisi Güzeloğlu, Görevine Başladı
16:09
Kocaeli'nin Yeni Valisi Göreve Başladı Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliği’ne atanan eski Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yeni görevine başladı.
Kocaeli'nin Yeni Valisi Göreve Başladı
15:29
Yeni Kocaeli Valisi İçin 200 Kişilik Karşılama Kuyruğu Vali Güzeloğlu Kocaeli Valiliği girişinde protokol mensuplarından oluşan yaklaşık 200 kişi karşıladı.
Yeni Kocaeli Valisi İçin 200 Kişilik Karşılama Kuyruğu
15:07
Mersin'in Yeni Valisi Özdemir Çakacak Yarın Göreve Başlıyor Valiler Kararnamesi ile Kırşehir’den Mersin’e atanan Vali Özdemir Çakacak, yarın sabah Valilik önünde düzenlenecek törenle görevine başlayacak.
Mersin'in Yeni Valisi Özdemir Çakacak Yarın Göreve Başlıyor
13:12
CHP Kula Yönetiminden Kaymakama Veda Ziyareti CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, CHP Kadın Kolları Başkanı Esen Çınar ve CHP Kula İlçe yönetimi, Kula Kaymakamı Hakan Hakyemez’e veda ziyaretinde bulundu.
CHP Kula Yönetiminden Kaymakama Veda Ziyareti
10:18
Belediye Başkanı Kışanak, Vali Aksoy'u Ziyaret Etti Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eş başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı ile merkez ilçe eş belediye başkanları şehre yeni atanan Vali Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
Belediye Başkanı Kışanak, Vali Aksoy'u Ziyaret Etti
09:36
Kışanak'tan Vali Aksoy'a Ziyaret Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak ve beraberindeki heyet Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.
Kışanak'tan Vali Aksoy'a Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:59. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VALİLER KARARNAMESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]