Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği - Son Dakika

Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği

Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği Telefoncuda unutulan çanta bomba paniğine sebep oldu Unuttuğu çantayı almaya gelen kişi: "Vatandaşlar kusura bakmasın, güzel gecelerini mahvettik" Sakarya'da telefoncuda unutulan çantanın vatandaşlar tarafından bomba zannedilmesiyle şehirde hareketli...

01.01.2023 - 21:55,  Güncelleme: 22:19

Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği

Telefoncuda unutulan çanta bomba paniğine sebep oldu

Unuttuğu çantayı almaya gelen kişi: "Vatandaşlar kusura bakmasın, güzel gecelerini mahvettik"

SAKARYA - Sakarya'da telefoncuda unutulan çantanın vatandaşlar tarafından bomba zannedilmesiyle şehirde hareketli dakikalar yaşandı. Polis ekiplerinin incelemesi sırasında çantanın sahibi gelince şüpheli bir durum olmadığı anlaşıldı.

Olay, Adapazarı ilçesinin en işlek bölgelerinden biri olan Çark Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, telefoncuda bulunan bir çanta vatandaşlarda bomba paniğine sebep oldu. Endişelenen vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Adrese ulaşan polis ekipleri, emniyeti sağlamak için caddeyi trafiğe kapattı. Yapılan incelemeler sırasında çantanın sahibi adrese geldi. Çantada şüpheli bir durum olmadığı anlaşılınca polis ekipleri çantayı sahibine teslim ederek bölgeden ayrıldı.

"Vatandaşlar kusura bakmasınlar, güzel gecelerini mahvetmiş olduk"

Şehir dışından gelen eşiyle beraber telefoncuya uğrayıp çantayı unuttuklarını ifade eden Fırat Demir, "Öncelikle kusura bakmayın, buradaki emniyet güçlerini de boşu boşuna uğraştırdık. Hepsi hakkını helal etsin. Eşimin çantası. Şehir dışından geldi. Telefoncuya da uğrayalım dedik ve orada çantayı unuttuk. Vatandaşlar da bomba zannedip ortaya çekmişler. Bütün vatandaşlar tekrardan kusura bakmasınlar. Güzel gecelerini mahvetmiş olduk. Fakat herhangi bir sıkıntı yok. Çanta, bizim çantamız. Rabbim en kötü günü böyle göstersin" diye konuştu.

Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika 3. Sayfa Şehrin göbeğinde şüpheli çanta paniği - Son Dakika


Advertisement