Son dakika Abdullah Atay haberleri, Abdullah Atay son dakika, son dakika Abdullah Atay

Son Dakika Abdullah Atay Haberleri

Son dakika Abdullah Atay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdullah atay haberleri anında burada.

 • 26.07.2017 21:28 Güncelleme 2 - İzmir'de Orman Yangını

  İzmir'in Bayındır ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

 • 26.07.2017 19:34 Urla'da Orman Yangını (2) Urla'da Orman Yangını (2)

  İzmir'in Bayındır ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına, 7 helikopter, 3 amfibi uçağı, 90 arazöz, 5 dozer ve 20 su tankeriyle müdahale ediliyor.

 • 26.07.2017 19:27 Güncelleme - İzmir'de Orman Yangını

  İzmir'in Bayındır ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına, 7 helikopter, 3 amfibi uçağı, 90 arazöz, 5 dozer ve 20 su tankeriyle müdahale ediliyor.

 • 26.07.2017 17:49 İzmir'deki Orman Yangını İzmir'deki Orman Yangını

  İzmir'in Bayındır ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına, 7 helikopter, 3 amfibi uçağı, 90 arazöz, 5 dozer ve 20 su tankeriyle müdahale ediliyor.

 • 19.08.2015 12:16 Yozgatlı Şehit Uzman Çavuş Mehmet Koçak'ın Şehadet Beratı Ailesine Verildi Yozgatlı Şehit Uzman Çavuş Mehmet Koçak'ın Şehadet Beratı Ailesine Verildi

  Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 25 Temmuz 2015 tarihinde PKK terör örgütü üyeleri tarafından düzenlenen saldırıda şehit edilen Yozgatlı Uzman Çavuş Mehmet Koçak’ın şehadet beratı ailesine verildi.

 • 19.08.2015 11:04 Şehit Koçak'ın Ailesine "Şehadet Belgesi"

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 26 Temmuz'da teröristlerce şehit edilen jandarma uzman çavuş Mehmet Koçak'ın (39) ailesine, "Şehadet Belgesi" verildi.

 • 13.08.2015 19:41 Jandarma Genel Komutanlığında Devir Teslim

  Jandarma Genel Komutanlığına atanan Orgeneral Galip Mendi, görevini törenle devraldı.

 • 12.08.2015 18:58 Komutanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti Komutanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanlığı Sarayı- Komutanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda ziyareti- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan- Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk- Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay Komutanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda ziyareti-Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda ziyaretinde bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul etti.

 • 12.08.2015 18:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan Veda Ziyaretlerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan Veda Ziyaretlerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hava Kuvvetleri Komutanı Orggeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ile veda ziyareti kapsamında bir araya geldi.

 • 12.08.2015 18:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan Veda Ziyaretlerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan Veda Ziyaretlerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan veda ziyaretlerini kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Org. Abdullah Atay ile veda ziyareti kapsamında bir araya geldi.

 • 12.08.2015 17:58 Hava ve Jandarma Komutanları Erdoğan'a Veda Etti Hava ve Jandarma Komutanları Erdoğan'a Veda Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Org. Abdullah Atay’ı Cumhurbaşkanlığı’nda kabul etti.

 • 12.08.2015 17:54 Hava ve Jandarma Komutanlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti Hava ve Jandarma Komutanlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay’ı kabul etti.

 • 12.08.2015 17:25 Komutanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Veda Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul etti.

 • 12.08.2015 09:28 Cihan Haber Ajansı Gündemi

  - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlarla bir araya gelecek.

 • 12.08.2015 09:01 Gündem / 12 Ağustos 2015

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Muhtarlar Toplantısı'nda konuşacak.

 • 12.08.2015 01:53 Gündem Özetine Ek

  - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Muhtarlar Toplantısı'nda konuşacak.

 • 11.08.2015 20:59 Davutoğlu, Abdullah Atay ve Akın Öztürk ile Görüştü Davutoğlu, Abdullah Atay ve Akın Öztürk ile Görüştü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Jandarma Genel Komutanı Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk ile veda ziyareti kapsamında görüştü.

 • 11.08.2015 20:13 Erdoğan, Özel'e 'Devlet Şeref Madalyası' Tevcih Etti Erdoğan, Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" Tevcih Etti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" tevcih töreni- Orgeneral Necdet Özel'e ait tanıtım filmi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Özel'e Devlet Şeref Madalyası Beratı'nı takdim etmesi Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" tevcih töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Biz 'Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi' derken milletçe bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım diye bunları söyledik ve Çözüm Süreci'yle de bu süreci taçlandıralım dedik.

 • 11.08.2015 19:55 Özel: 'Türk Silahlı Kuvvetleri Her Türlü Ayrımcılığın Dışındadır' Özel: "Türk Silahlı Kuvvetleri Her Türlü Ayrımcılığın Dışındadır"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orgeneral Necdet Özel'in konuşması- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz- Başbakan Ahmet Davutoğlu- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan- Adalet Bakanı Kenan İpek- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı- Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci- Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu- Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar- Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk- Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu- Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay- MİT Müsteşarı Hakan Fidan ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel için Devlet Şeref Madalyası Tevcih Töreni düzenlendi.

 • 11.08.2015 19:55 Özel: 'Tsk, Dünya Ordularının Gıptayla İzlediği Bir Ordu Olmayı Sürdürecektir' Özel: "Tsk, Dünya Ordularının Gıptayla İzlediği Bir Ordu Olmayı Sürdürecektir"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orgeneral Necdet Özel'in konuşması- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz- Başbakan Ahmet Davutoğlu- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan- Adalet Bakanı Kenan İpek- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı- Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci- Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu- Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar- Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk- Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu- Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay- MİT Müsteşarı Hakan Fidan Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" tevcih töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Biz 'Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi' derken milletçe bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım diye bunları söyledik ve Çözüm Süreci'yle de bu süreci taçlandıralım dedik.

 • 11.08.2015 19:27 Orgeneral Özel'e "Devlet Şeref Madalyası" Tevcih Töreni

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz 'Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi' derken milletçe bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım diye bunları söyledik ve Çözüm Süreci'yle de bu süreci taçlandıralım dedik.

 • 11.08.2015 16:48 Başbakan Davutoğlu'na Jandarma Genel Komutanı Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Öztürk'ten Veda...

  Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk, Çankaya Köşkü’nde Başbakan Ahmet Davutoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

 • 11.08.2015 16:41 Davutoğlu, Orgeneraller Atay ve Öztürk'ü Kabul Etti Davutoğlu, Orgeneraller Atay ve Öztürk'ü Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk'ü kabul etti.

 • 11.08.2015 16:10 Komutanlardan Davutoğlu'na Veda Ziyareti

  Jandarma Genel Komutanı Org. Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Akın Öztürk, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

 • 11.08.2015 15:46 Davutoğlu, Orgeneraller Atay ve Öztürk'ü Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk'ü kabul etti.

 • 11.08.2015 09:59 Gündeme Ek

  - Başbakan Ahmet Davutoğlu, veda ziyaretinde bulunacak Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk'ü, Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.

 • 10.08.2015 16:34 TBMM Başkanı Yılmaz'a Veda Ziyareti TBMM Başkanı Yılmaz'a Veda Ziyareti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın komutanları karşılaması TBMM Başkanı Yılmaz'a veda ziyareti- Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atay, TBMM Başkanı Yılmaz'a veda ziyaretinde bulundu Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'a veda ziyaretinde bulundu.

 • 10.08.2015 16:26 Meclis Başkanı Yılmaz, Veda Eden Komutanlarla Görüştü

  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, görev süreleri ay sonunda sona erecek olan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı, TBMM'deki makamında kabul etti.

 • 10.08.2015 16:07 TBMM Başkanı Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı...

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay’ı kabul etti.

 • 10.08.2015 15:15 TBMM Başkanı Yılmaz'a Veda Ziyareti

  Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'a veda ziyaretinde bulundu.

 • 10.08.2015 09:28 Cihan Haber Ajansı Gündemi

  Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koalisyon ön görüşme heyet başkanları CHP Sözcüsü Haluk Koç, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katılımıyla Başbakanlık Resmi Konut’ta bir araya gelecek.

 • 10.08.2015 09:03 Gündem / 10 Ağustos 2015

  1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul edecek.

 • 10.08.2015 00:00 Gündem Özeti / 10 Ağustos 2015

  1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul edecek.

 • 07.08.2015 12:34 Orgeneral Atay'dan Arınç'a Veda Ziyareti

  Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, 30 Ağustos'ta emekliye ayrılacak olması dolayısıyla Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a veda ziyaretinde bulundu.

 • 07.08.2015 11:26 Orgeneral Atay'dan Akdoğan'a Veda Ziyareti Orgeneral Atay'dan Akdoğan'a Veda Ziyareti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Binanın dış görüntüsü, - Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın görüntüsü, - Binanın dış görüntüsü, Orgeneral Atay'dan Akdoğan'a veda ziyareti Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, 30 Ağustos'ta emekliye ayrılacak olması dolayısıyla Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a veda ziyaretinde bulundu.

 • 07.08.2015 10:54 Orgeneral Atay'dan Akdoğan'a Veda Ziyareti

  Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, 30 Ağustos'ta emekliye ayrılacak olması dolayısıyla Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a veda ziyaretinde bulundu.

 • 06.08.2015 09:41 Doktoralı Genelkurmay Başkanı'nın Lakabı 'Seri Paşa' Doktoralı Genelkurmay Başkanı'nın Lakabı 'Seri Paşa'

  Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, seri karar verip uygulayabilme yeteneğinden dolayı "seri paşa" olarak biliniyor.

 • 05.08.2015 14:00 TSK'nın Yeni Komuta Kademesi

  Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın tarafından kamuoyuyla paylaşıldı.

 • 04.08.2015 23:41 Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar Oldu Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar Oldu

  Yüksek Askeri Şura'nın ikinci gününde, TSK'nın yeni komuta kademesi belirlendi. Kara Kuvvetleri Komutanı Hulusi Akar, yeni Genelkurmay Başkanı oldu.

 • 04.08.2015 11:55 Yüksek Askeri Şura

  Yüksek Askeri Şura'nın (YAŞ) ağustos ayı olağan toplantısında terfi, emeklilik ve rütbe bekleme süreleri ele alınıyor.

 • 04.08.2015 08:09 TSK'da Yeni Komuta Kademesi Belli Oldu TSK'da Yeni Komuta Kademesi Belli Oldu

  YAŞ'ın ilk gününde, TSK'nın komuta kademesi büyük ölçüde şekillendi. Genelkurmay Başkanı Özel'den sonra TSK'nın bir numarasına Akar, iki numarasına Çolak geliyor.

 • 03.08.2015 18:28 YAŞ'ın İlk Günü Sona Erdi, Yeni Komutanlar Belirlendi YAŞ'ın İlk Günü Sona Erdi, Yeni Komutanlar Belirlendi

  YAŞ'ın ilk günü bitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve Orgeneral Özel, 25 dakikalık üçlü özel bir görüşme yaparak yeni komuta kademesini belirledi.

 • 03.08.2015 17:03 Yüksek Askeri Şura'nın İlk Gün Toplantısı Sona Erdi

  Yüksek Askeri Şuranın (YAŞ) ilk gün çalışmaları tamamlandı.

 • 03.08.2015 16:48 Turkey's Supreme Military Council Convenes For Promotions And Retirements

  Turkey's Supreme Military Council (YAŞ) convened for its regular annual meeting on Aug. 3 to discuss appointments and retirements of high-ranking staff officers and generals in the Turkish Armed Forces, as well as for the removal of military personnel from the army. The two-day meeting, chaired by Prime.

 • 03.08.2015 15:41 Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Sürpriz Görüşme

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YAŞ üyelerine verdiği öğle yemeğinin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile görüştü.

 • 03.08.2015 14:15 Erdoğan YAŞ'ta Bir Geleneği Yıktı! İlk Gün Yemek Verdi Erdoğan YAŞ'ta Bir Geleneği Yıktı! İlk Gün Yemek Verdi

  Cumhurbaşkanları, YAŞ'ın genellikle son günü üyelere akşam yemeği veriyorlardı. Erdoğan'ın, toplantının ilk günü YAŞ üyelerine öğlen yemeği vermesi dikkat çekti.

 • 03.08.2015 13:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Askeri Şura Üyeleri ile Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Askeri Şura Üyeleri ile Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyeleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

 • 03.08.2015 13:09 Yüksek Askeri Şura, Başbakan Davutoğlu Başkanlığında Toplandı Yüksek Askeri Şura, Başbakan Davutoğlu Başkanlığında Toplandı

  Yüksek Askeri Şura (YAŞ), Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı YAŞ'ın ağustos ayı olağan toplantısı, Çakmak Salonu'nda saat 11.15'te başladı.

 • 03.08.2015 12:45 Yüksek Askeri Şura, Başbakan Davutoğlu Başkanlığında Toplandı Yüksek Askeri Şura, Başbakan Davutoğlu Başkanlığında Toplandı

  Yüksek Askeri Şura, Başbakan Davutoğlu başkanlığında toplandı Yüksek Askeri Şura (YAŞ), Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı YAŞ'ın ağustos ayı olağan toplantısı, Çakmak Salonu'nda saat 11.15'te başladı.

 • 03.08.2015 11:46 Anıtkabir'e Gelen Davutoğlu, Necdet Özel ile 30 Dakika Görüştü Anıtkabir'e Gelen Davutoğlu, Necdet Özel ile 30 Dakika Görüştü

  Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyeleri, bugün gerçekleştirecekleri toplantı öncesinde Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Anıtkabir’i ziyaret etti.

Advertisement