Son dakika Akif Beki haberleri, Akif Beki son dakika, son dakika Akif Beki

Son Dakika Akif Beki Haberleri

Son dakika Akif Beki haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son akif beki haberleri anında burada.

 • 10.10.2020 11:17 Kılıçdaroğlu, Kılıçdaroğlu, "Erdoğan para için eğiliyor" sözlerine açıklık getirdi: Öyle bir ruh hali var

  "Erdoğan Katar Emiri önünde para için eğiliyor" şeklindeki sözleriyle ilgili yeni bir açıklama yapan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Öyle bir ruh hali var. Fotoğraftaki ruh hali bir vatandaş olarak beni rahatsız etti" dedi.

 • 09.10.2020 22:49 Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye erken seçim çağrısı: Ülkeyi seviyorsan Türkiye'yi seçime götür Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye erken seçim çağrısı: Ülkeyi seviyorsan Türkiye'yi seçime götür

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenerek, "Ülkeyi seviyorsan 'yeter artık' de ve Türkiye'yi seçime götür" açıklamasını yaptı.

 • 04.05.2020 08:20 Basın özgürlüğü farklı seslerle konuşuldu

  Maltepe Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan Dünya Basın Özgürlüğü Günü özel yayınında, usta gazeteciler buluştu.

 • 07.04.2020 21:56 İmamoğlu, Erdoğan'ın suç duyurusunda bulunduğu Fatih Portakal'a destek verdi İmamoğlu, Erdoğan'ın suç duyurusunda bulunduğu Fatih Portakal'a destek verdi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gazeteci Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulunmasıyla ilgili, "Bir gazetecinin bunu eleştirmesi, daha iyi beklentilerini dile getirmesi kadar özgürce bir tutum olamaz" ifadelerini kullandı.

 • 22.01.2020 16:26 FETÖ'nün FETÖ'nün "VIP dinleme" davasında karar açıklandı (2)

  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı olan birçok kişiyi usulsüz dinledikleri gerekçesiyle 211 sanığın yargılandığı "VIP dinleme" davasında karar verildi.

 • 04.01.2020 18:25 TUSKON Davası'nın tutuklu sanığı Ömer Faruk Kavurmacı, cezaevinden mektup yazdı TUSKON Davası'nın tutuklu sanığı Ömer Faruk Kavurmacı, cezaevinden mektup yazdı

  TUSKON Davası'nın tutuklu sanığı Ömer Faruk Kavurmacı, cezaevinden mektup gönderdi. Hukuki tablosu ağır sanıklar tahliye edilirken tek tutuklu olduğunu söyleyen Kavurmacı, "TUSKON'dan ilk istifa eden kişiyim. Çocuklarını FETÖ okullarından almış, Bank Asya'ya destek çağrısına uymamış birisiyim" dedi.

 • 22.09.2019 21:48 Neslican Tay paylaşımıyla tepki çeken Rektör Tarhan'dan o sözlerine açıklama geldi Neslican Tay paylaşımıyla tepki çeken Rektör Tarhan'dan o sözlerine açıklama geldi

  Türkiye'nin konuştuğu Neslican Tay'ın ölümünün ardından sosyal medya hesabından yayımladığı "Neslican kızımız seküler dünyasallaşma rüzgârına kapılmasaydı, dinlerin teselli gücünden faydalansaydı hastalığı düşman gibi görmezdi" mesajla tepki çeken Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan o sözlerine açıklık getirdi.

 • 29.08.2019 19:18 "Çözüm; onurlu geri dönüş ve entegrasyon"

  Mudanya Kitap Fuarı'nın "Suriyelilere nasıl bir gelecek?

 • 30.07.2019 09:02 Davutoğlu, Demirtaş hakkında konuştu: Ben istifa ettikten sonra tutuklandı Davutoğlu, Demirtaş hakkında konuştu: Ben istifa ettikten sonra tutuklandı

  Yeni parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş hakkında "Ben istifa ettikten sonra tutuklandı. Bu yasal bir süreç, yapabileceğim bir şey yok" dedi.

 • 20.07.2019 15:50 CHP'li Bekaroğlu'ndan Davutoğlu'na tepki: Sizin döneminizde muhaliflere yapılanlar ne olacak? CHP'li Bekaroğlu'ndan Davutoğlu'na tepki: Sizin döneminizde muhaliflere yapılanlar ne olacak?

  CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kendisiyle program yapan üç gazetecinin programlarına son verilmesinin ardından yaptığı açıklamayı eleştirdi.

 • 19.07.2019 18:23 Davutoğlu ile röportaj yapan gazetecilerin programı yayından kaldırıldı Davutoğlu ile röportaj yapan gazetecilerin programı yayından kaldırıldı

  Eski Türkiye Başbakanı Ahmet Davutoğlu ile röportaj yapan gazeteciler Akif Beki, İsmail Saymaz ve Yavuz Oğan Sputnik TR radyodaki programlarının yayından kaldırıldığını duyurdu. Davutoğlu, bu durumdan büyük üzüntü duyduğunu belirterek "Susmayacağız." dedi.

 • 19.07.2019 07:30 MHP'den Davutoğlu'na sert tepki: Maksadını gizleme şeytanlığına kaçmaktadır MHP'den Davutoğlu'na sert tepki: Maksadını gizleme şeytanlığına kaçmaktadır

  Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun "MHP adeta AK Parti tabanına hortum bağlamış" sözlerine tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın "Davutoğlu asıl maksadını gizleme şeytanlığına kaçmaktadır" dedi.

 • 18.07.2019 17:53 Davutoğlu: Erdoğan bana başbakan ol ama başbakan gibi davranma dedi Davutoğlu: Erdoğan bana başbakan ol ama başbakan gibi davranma dedi

  Eski Türkiye Başbakanı Ahmet Davutoğlu gazetecilerin sorularını canlı yayında cevapladı. Davutoğlu Başbakanlığı döneminde kendisine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AKP MKYK'sının "Sen başbakan gibi görün ama başbakan olma. Başbakanmış gibi yap ama yetki kullanma." dediğini söyledi.

 • 18.07.2019 14:37 Davutoğlu'ndan AK Parti'ye 7 maddelik öneri Davutoğlu'ndan AK Parti'ye 7 maddelik öneri

  Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı sistemini eleştirerek AK Parti'ye 7 maddelik öneride bulundu.

 • 18.07.2019 13:02 "FETÖ'nün siyasi ayağı siz misiniz?" sorusuna Davutoğlu yanıt verdi

  Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu Perinçek'in kendisine yönelik sarf ettiği "FETÖ'nün siyasi ayağı Davutoğlu, Abdullah Gül ve Babacan'dır" iddiasına yanıt vererek, "Benim bu yapıya karşı mesafemi ve duruşumu herkes bilir" dedi.

 • 18.07.2019 11:36 Ahmet Davutoğlu: Başka yol kalmazsa parti kurulur Ahmet Davutoğlu: Başka yol kalmazsa parti kurulur

  Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni bir parti mi kuruyorsunuz?" sorusuna "Yaptığım gezilerin ardından başka yol bırakılmazsa geriye parti kurma seçeneği kalır" diye cevap verdi.

 • 18.07.2019 11:13 Davutoğlu iradesi dışında başbakanlıktan istifa ettiğini açıkladı Davutoğlu iradesi dışında başbakanlıktan istifa ettiğini açıkladı

  Eski başbakan Ahmet Davutoğlu, iradesi dışında istifa ettiğini belirterek,"Sayın Cumhurbaşkanı benden başbakan gibi görünmemi ama hiçbir şeye karışmamamı istedi. Bu da beni istifaya götürdü" dedi.

 • 21.06.2018 16:24 Akif Beki'den Ezber Bozan Suruç Yazısı Akif Beki'den Ezber Bozan Suruç Yazısı

  Ünlü köşe yazarı Akif Beki, 4 kişinin hayatını kaybettiği Suruç olayı ile ilgili ezber bozan bir yazı kaleme aldı ve "Elin Af Örgütü kadar olamadık" dedi.

 • 05.08.2017 16:34 Gökçek'ten Akif Beki'ye Sosyal Medyadan Cevap

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, köşe yazarı Akif Beki’nin kendisini yazar Hüseyin Gülerce’ye destek verdiği gerekçesiyle eleştirmesine cevap vererek, "Türkiye, eski Türkiye değil kalemşorlar.

 • 09.05.2017 23:57 21. Aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a Verildi 21. Aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a Verildi

  AYDIN Doğan Vakfı tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen 'Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl ressam Profesör Neş'e Erdok layık görüldü.

 • 25.02.2017 11:30 Grafikli - Fetö'nün Vıp Dinleme Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamlarının da aralarında bulunduğu birçok kişiyi usulsüz dinledikleri gerekçesiyle eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanları Ramazan Akyürek ve Ömer Altıparmak, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de arasında bulunduğu...

 • 21.02.2017 14:24 FETÖ'nün 'VIP Dinleme' Davasına Rahmi ve Ali Koç da Müdahil Oldu FETÖ'nün 'VIP Dinleme' Davasına Rahmi ve Ali Koç da Müdahil Oldu

  Aralarında iş adamı, siyasetçi, gazetecilerin de bulunduğu binlerci kişinin FETÖ tarafından dinlenmesiyle ilgili açılan davada Rahmi ve Ali Koç da müdahil oldu.

 • 21.02.2017 11:58 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanları Ramazan Akyürek ve Ömer Altıparmak, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de arasında bulunduğu 45'i tutuklu 185 kişinin...

 • 06.02.2017 15:25 Erol Kaya, Medya Temsilcileriyle Buluştu Erol Kaya, Medya Temsilcileriyle Buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, 15 Temmuz'dan bugüne Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) karşı mücadelenin kesintisiz bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, "Şu ana kadar bize 63 belediye başkanıyla ilgili ihbar ve şikayet yapıldı.

 • 25.11.2016 13:07 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla, eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davada bazı müştekiler ifade verdi.

 • 01.11.2016 12:40 Usulsüz Dinleme" Davası

  "Usulsüz dinleme" iddialarına ilişkin eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak'ın da arasında bulunduğu 17'si polis, 18 kişi hakkında açılan davanın, Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesindeki 145 sanıklı "VIP dinleme" davasıyla birleştirilmesi talebinde bulunuldu.

 • 23.09.2016 21:46 Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de arasında bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davada tutuklu 31 sanığın tutukluluğunun devamına karar verildi.

 • 22.09.2016 19:24 Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davanın bugünkü celsesi sona erdi.

 • 21.09.2016 18:57 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davanın bugünkü celsesi sona erdi.

 • 20.09.2016 20:05 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla, eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davanın bugünkü celsesi sona erdi.

 • 19.09.2016 21:21 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davanın bugünkü celsesinde, iddianamenin okunmasının ardından duruşma yarına ertelendi.

 • 19.09.2016 13:42 Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 145 kişinin yargılandığı davanın bugünkü celsesi başladı.

 • 18.09.2016 09:39 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davasına Yarın Devam Edilecek

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla, aralarında eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 143 kişinin yargılanmasına yarın devam edilecek.

 • 04.08.2016 22:28 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

  Beyoğlu Belediyesi tarafından Taksim Meydanı'na kurulan "15 Temmuz Demokrasi Kürsüsü"nde, tarihçi-yazar Prof. Dr. Erhan Afyoncu ile gazeteciler Murat Yetkin ve Akif Beki vatandaşlara hitap etti.

 • 04.08.2016 22:00 Gazeteci ve Yazarlar Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlara Bir Araya Geldi

  Beyoğlu Belediyesi tarafından kurulan Demokrasi Kürsüsü’nün bu akşamki konuşmacıları, Gazeteci Murat Yetkin, Akif Beki, Tarihçi Erhan Afyoncu ve İKSV Genel Müdürü Gürgün Taner oldu.

 • 14.07.2016 17:02 Zara ile Akif Beki Boşandı

  Türk halk müziği sanatçısı Zara ile gazeteci Akif Beki boşandı.

 • 14.07.2016 17:02 Zara ve Akif Beki, 4 Yıllık Evliliklerini Noktaladı Zara ve Akif Beki, 4 Yıllık Evliliklerini Noktaladı

  4 yıl önce sürpriz bir kararla nikah masasına oturan sanatçı Zara ve gazeteci Akif Beki, tek celsede boşandı.

 • 13.07.2016 19:48 Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla, aralarında eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski Emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de bulunduğu 143 kişinin yargılanmasına devam edildi.

 • 22.06.2016 09:28 Erdoğan, Bülent Ersoy'u iftara Davet Ederek Mesaj mı Verdi Erdoğan, Bülent Ersoy'u iftara Davet Ederek Mesaj mı Verdi

  Akif Beki, Bülent Ersoy'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftarına katılmasıyla ilgili kaleme aldığı yazıda "Erdoğan, iftar sofrasında çeşitliliği kucakladı" ifadelerine yer verdi.

 • 13.06.2016 18:35 Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı 402 kişiyi usülsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün arasında bulunduğu 138 kişi hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

 • 14.05.2016 14:08 Orhan Gencebay: Erdoğan, Telif Hakları Talimatını Verdi Orhan Gencebay: Erdoğan, Telif Hakları Talimatını Verdi

  Sanatçı Orhan Gencebay, katıldığı TV programında gözlerinin önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telif haklarıyla ilgili Bakan'a talimat verdiğini söyledi.

 • 14.05.2016 10:53 Orhan Gencebay: Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi Orhan Gencebay: Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi

  Sanatçı Orhan Gencebay, gözlerinin önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telif haklarıyla ilgili Bakan'a talimat verdiğini canlı yayında açıkladı.

 • 05.05.2016 01:41 20. Aydın Doğan Ödülü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı-Afad'a Verildi 20. Aydın Doğan Ödülü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı-Afad'a Verildi

  * Ülkemizde insani değerleri yüceltme amacıyla verilen 'Aydın Doğan Ödülü'ne, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı(AFAD) layık görüldü.

 • 05.05.2016 01:28 20. Aydın Doğan Ödülü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı-Afad'a Verildi 20. Aydın Doğan Ödülü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı-Afad'a Verildi

  * Ülkemizde insani değerleri yüceltme amacıyla verilen 'Aydın Doğan Ödülü'ne, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı(AFAD) layık görüldü.

 • 20.04.2016 14:13 Ankara Merkezli "Usulsüz Dinleme" Davası

  Siyasetçiler, gazeteciler, yargı mensupları ve iş adamlarının aralarında olduğu 48 kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla 50 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.

 • 07.04.2016 02:26 Sabahkahvesi: Bugün Başlarken Bilmeniz Gerekenler – 07.04.2016 Sabahkahvesi: Bugün Başlarken Bilmeniz Gerekenler – 07.04.2016

  Küçük şeylere gereğinden çok önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir.

 • 13.02.2016 08:18 Muhsin Kızılkaya: Mermileri Bitmiyordu, Demek ki 3 Yıl Stok Yapmışlar Muhsin Kızılkaya: Mermileri Bitmiyordu, Demek ki 3 Yıl Stok Yapmışlar

  Başbakan'ın başdanışmanı Muhsin Kızılkaya, Şırnak Cizre'deki çatışmalara ilişkin, "Bazı yerlerde güvenlik güçlerinin mermisi bitiyor onların ki bitmiyor." dedi.

 • 05.02.2016 15:32 Suat Kılıç, Münafıkları Anlatan Sureyi Paylaştı Suat Kılıç, Münafıkları Anlatan Sureyi Paylaştı

  Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Twitter'dan Münafıkûn suresinin mealinin yer aldığı bir link paylaştı.

 • 19.01.2016 10:51 Davutoğlu: Hakkari ve Şırnak İl Merkezleri Yüksekova ve Cizre'ye Taşınacak

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari ve Şırnak şehir merkezlerinin Yüksekova ve Cizre'ye taşınacağını açıkladı.

 • 12.01.2016 10:13 Ankara Merkezli "Usulsüz Dinleme" Operasyonu

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü "usulsüz dinleme" soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonun Ankara merkezli 20 ilde başlatıldığı bildirildi.