Son dakika Ali İsmail Korkmaz haberleri, Ali İsmail Korkmaz son dakika, son dakika Ali İsmail Korkmaz

Son Dakika Ali İsmail Korkmaz Haberleri

Son dakika Ali İsmail Korkmaz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ali ismail korkmaz haberleri anında burada.


 • 14.06.2022 14 Haz 12:58 Ali İsmail Korkmaz Vakfı'ndan Gözaltına Alınan Öğrencilere Destek: 'Ali İsmail'in Adını Unutturmamak İçin Çaba Gösteren Herkesin Yanındayız' Ali İsmail Korkmaz Vakfı'ndan Gözaltına Alınan Öğrencilere Destek: "Ali İsmail'in Adını Unutturmamak İçin Çaba Gösteren Herkesin Yanındayız"

  Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Anadolu Üniversitesi mezuniyet töreninde “Ali İsmail’i Unutmadık” yazılı pankartı açmak isteyen öğrencilerin gözaltına alınmasını eleştirdi. Vakıf açıklamasında, “Ali İsmail’in adını unutturmamak için çaba gösteren herkesin yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz. Tüm gençlerin düşlerindeki özgür dünyayı destekliyoruz” denildi.

 • 13.06.2022 13 Haz 16:21 Meral Danış Beştaş: Gazeteciler Meslek Dolayısıyla Gözaltında Meral Danış Beştaş: Gazeteciler Meslek Dolayısıyla Gözaltında

  HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, “Hukuku tamamen siyasetin intikam aracı haline getirdiler ve muhalif avına çıkmış durumdalar. Son bir haftada Diyarbakır’da 21 gazeteci gözaltına alındı ve gözaltı süreçleri hala devam ediyor. Gizlilik kararları ile birlikte ilk dönem avukatlarıyla görüştürülmediler şimdi de gözaltı süreleri 16 Haziran’a kadar uzatılmış durumda. Gazeteciler yaptıkları meslek dolayısıyla hakikatleri yazdıkları için özgür basın mensupları gözaltındalar” dedi.

 • 13.06.2022 13 Haz 15:51 Ali İsmail Korkmaz Davasında Bilirkişilik Yapan Serkan Uğurluoğlu 6 Ay Meslekten Men Edildi Ali İsmail Korkmaz Davasında Bilirkişilik Yapan Serkan Uğurluoğlu 6 Ay Meslekten Men Edildi

  Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Onur Kurulu, Ali İsmail Korkmaz’ın faillerinin yargılandığı davada bilirkişi sıfatıyla gerçeğe aykırı rapor sunan elektrik- elektronik mühendisi Serkan Uğurluoğlu’nun altı ay meslekten menedildiğini duyurdu.

 • 12.06.2022 12 Haz 10:43 Mezuniyet törenine damga vuran görüntü! Ali İsmail Korkmaz pankartı açmak isteyince gözaltına alındılar Mezuniyet törenine damga vuran görüntü! Ali İsmail Korkmaz pankartı açmak isteyince gözaltına alındılar

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ndeki mezuniyet töreninde Gezi Parkı olayları sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz için pankart açmak isteyen iki öğrenci gözaltına alındı.

 • 05.06.2022 05 Haz 15:27 'hafıza, Hakikat, Hesaplaşma Konferansı'nda Konuşan Eski AİHM Yargıcı Türmen: 'Toplumsal Barışı Sağlamak İstiyorsak Adaleti Cezasızlık Yerine... 'hafıza, Hakikat, Hesaplaşma Konferansı'nda Konuşan Eski AİHM Yargıcı Türmen: "Toplumsal Barışı Sağlamak İstiyorsak Adaleti Cezasızlık Yerine...

  HDP’nin de içinde olduğu ‘üçüncü ittifak’, Ankara’da ‘Geleceğin Türkiye’si İçin Hafıza- Hakikat-Hesaplaşma Konferansı’ düzenledi. Konferansta konuşan eski Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) yargıcı Rıza Türmen, “Biz, geçmişimizi inkar yerine hakikati koyamadığımız, cezasızlık yerine adaleti koyamadığımız sürece toplumsal barışı da sağlayamayız. Eğer bir toplumsal barışı sağlamak istiyorsak mutlaka adaleti cezasızlık yerine koymamız lazım. Mutlaka hakikati ortaya çıkarabilmemiz lazım” dedi.

 • 02.06.2022 02 Haz 18:15 Ali İsmail Korkmaz Öldürüldüğü Sokakta Anıldı. Anne Emel Korkmaz: 'Ali İsmailler Hep Var Olacak Oğlum' Ali İsmail Korkmaz Öldürüldüğü Sokakta Anıldı. Anne Emel Korkmaz: "Ali İsmailler Hep Var Olacak Oğlum"

  Eskişehir’de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz, Gezi direnişinin 9’uncu yılında darp edildiği sokakta karanfillerle anıldı. Çocuğunun fotoğrafına karanfil bırakırken gözyaşlarını tutamayan anne Emel Korkmaz, "Ali İsmail sen ölmedin oğlum. Kokun uzaklaştı benden sadece. Senin kokun uzaklaştı. Senin gibi yüzlerce çocuk yetişiyor. Yüzlerce Ali İsmail var ve Ali İsmailler hep var olacak oğlum. Seni çok seviyorum Ali" dedi.

 • 31.05.2022 31 May 23:02 İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti

  İzmir'deki Gezi eylemlerinin 9'uncu yıl dönümü anmasında, slogan atıp Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nden yürümek isteyen gruba polis müdahale etti. Yaka paça gözaltına alınan 5 kişi, anmayı düzenleyen İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri'nin araya girmesi ile serbest bırakıldı. Anma, Gündoğdu meydanında yapılan kitlesel basın açıklamasının ardından Praksis müzik grubunun konseri ile son buldu.

 • 28.05.2022 28 May 14:44 Ağbaba: 'Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur' Ağbaba: "Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bartın’da; “Ekonomik krizi önlemek için milletin ne yaşadığını millet duymasın diye sosyal medyayla ilgili kanun teklifi verdiler. 40 maddelik bu düzenlemenin her bir maddesi ayrı bir sansürdür. Bu yasa açık bir dikta teklifidir. Diktatörlüğün basın kanunu, sansür kanunudur” açıklamasını yaptı.

 • 20.05.2022 20 May 14:47 Mezitli Belediyesi'nden 19 Mayıs Kutlaması Mezitli Belediyesi'nden 19 Mayıs Kutlaması

  Mezitli Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ünlü modacı Barbaros Şansal'ı gençlerle buluşturdu. Barbaros Şansal’ın kendi hazırladığı anlatımlı kartografiden oluşan ‘Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi’nin Türkiye’deki ilk gösterisi yapıldı.

 • 13.05.2022 13 May 11:51 Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı

  Muğla’da 12 yıl önce polis kurşunuyla yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Şerzan Kurt, Muğla Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından Sınırsızlık Meydanı’nda anıldı.

 • 07.05.2022 07 May 01:07 İmamoğlu: 'Bu Vatanın Sorumluluk Sahibi Her Ferdi Kutuplaşma Değil, Barışma Adına Mesajları Vermekte Cesur Davranmalı. İntikamı Değil, Helalleşmeyi... İmamoğlu: "Bu Vatanın Sorumluluk Sahibi Her Ferdi Kutuplaşma Değil, Barışma Adına Mesajları Vermekte Cesur Davranmalı. İntikamı Değil, Helalleşmeyi...

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu; Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ı anma etkinliğinde; “Denizlerin, Yusufların, Hüseyinlerin nezdinde 68 kuşağı hiç ölmedi, ölmeyecek. Bu vatanın sorumluluk sahibi her ferdi kutuplaşma değil, barışma adına mesajları vermekte cesur davranmalı. Kutuplaşmadan beslenenlerin karşısında durup, karşı görüşten de olsa her insana daha sıkı sarılmalı. Hepimizin bu ülkenin iyiliğini istediğimizi asla unutmadan fikirlerimizi yarıştırabilmeliyiz. İntikamı değil, helalleşmeyi mutlaka öne çıkartmalıyız. Ülkemizi daha huzurlu yarınlara taşıyacak olan budur” dedi.

 • 27.04.2022 27 Nis 17:39 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç'un, "Vatandaşlarımıza soralım: HDP bu toprakların partisi mi değil mi" ifadelerine karşılık, "Gelin dolaşalım memleketi ve soralım: HDP, özgür bir parti mi? HDP, Kandil'den izin almadan adım atan bir parti mi?

 • 27.04.2022 27 Nis 15:29 Eskişehir'de Gezi Davası Protestosunda Polisle Arbede Yaşandı Eskişehir'de Gezi Davası Protestosunda Polisle Arbede Yaşandı

  Eskişehir’de birçok demokratik kitle kuruluşunun ve siyasi partinin katılımıyla “Geziyi savunuyoruz. Zulme boyun eğmeyeceğiz” konulu basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya katılanlar daha sonra Eskişehir’de gezi parkı eylemlerinde hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın anıtının önünde saygı duruşunda bulunmak için sloganlarla yürüyüşe geçti. Yürüyüş sırasında, "Hükümet istifa, Direne direne kazanacağız" sloganları atıldı. Bu sırada cadde üzerinden yürünmemesi için kendilerini uyaran polis ile halk arasında arbede yaşandı.

 • 27.04.2022 27 Nis 14:50 Muğla'da Gezi Parkı Davası Kararlarına Protesto: 'Gezi Halktır, Halk Yargılanamaz' Muğla'da Gezi Parkı Davası Kararlarına Protesto: "Gezi Halktır, Halk Yargılanamaz"

  Muğla’da yurttaşlar, Gezi Parkı Davası’nda verilen mahkûmiyet kararlarını protesto etti. Emek ve Demokrasi Güçleri adına konuşan Haluk Özsoy, “Gezi'de kaybettiklerimiz canlarımızın hatıraları önünde bir kez daha haykırıyoruz. Gezi halktır, halk yargılanamaz. Muğla’da da AKP’nin talan politikalarına karşı her bir karış toprağımızı, korumak için Gezi’deki aynı kararlılıkla direniyoruz” dedi.

 • 26.04.2022 26 Nis 21:39 Gezi Davası'nda Verilen Cezalar Taksim'de Protesto Edildi Gezi Davası'nda Verilen Cezalar Taksim'de Protesto Edildi

  Gezi Davası’nda verilen cezalar, Taksim Dayanışması’nın çağrısıyla Taksim’de protesto edildi. Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Esin Köymen, “Tek adam rejiminin ihtiyaçlarına göre karar veren mahkemelerin hukuksuz, tanıksız, kanıtsız, keyfi ve tutarsız kararlar aldığı bir rejimde, demokrasinin, kuvvetler ayrılığının ve en temel anayasal haklanın yok sayıldığı bir ülke haline geldik. Sadece Gezi Parkı’na değil, Kazdağları’ndan Cerattepe’ye, Kuzey Ormanları’ndan Salda Gölü’ne kadar yeşile, doğaya sahip çıkan gençlerin ve çevre örgütlerinin düşman görüldüğü bir ülke haline geldik” dedi.

 • 26.04.2022 26 Nis 20:01 İzmir Emek Demokrasi Güçleri: 'Gezi Onurumuzdur, Arkadaşlarımızın Yanındayız' İzmir Emek Demokrasi Güçleri: "Gezi Onurumuzdur, Arkadaşlarımızın Yanındayız"

  İzmir'de sendikalar, odalar, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin yer aldığı İzmir Emek Demokrasi Güçleri, Gezi Davası'nda verilen mahkûmiyet kararlarını protesto etti. Yüzlerce kişi, "Her yer Gezi, her yer direniş", "Ya hep beraber ya hiçbirimiz" sloganları attı ve "Gezi onurumuzdur. Bu onuru paylaştığımız arkadaşlarımızın yanındayız" açıklamasını yaptı.

 • 21.04.2022 21 Nis 15:21 Taksim Dayanışması: 'Gezi Parkı'na Sahip Çıkmanın Cezası Ağırlaştırılmış Müebbete Dönüştürülmüş Durumda' Taksim Dayanışması: "Gezi Parkı'na Sahip Çıkmanın Cezası Ağırlaştırılmış Müebbete Dönüştürülmüş Durumda"

  Taksim Dayanışması, iş insanı Osman Kavala'nın tek tutuklu sanık olarak yargılandığı Gezi Davası’nın yarın yapılacak karar duruşması öncesinde, "Gezi Parkı'na sahip çıkmanın cezası ağırlaştırılmış müebbete dönüştürülmüş durumda. Gezi bahanesiyle yapılmakta olan bütün bu hukuk dışı davalara son verilmesini talep ediyoruz" açıklamasını yaptı.

 • 20.03.2022 20 Mar 16:36 Hatay'da 3. 'Barış Koşusu' yapıldı Hatay'da 3. "Barış Koşusu" yapıldı

  Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından organize edilen, Defne Belediyesi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle 3. "Hatay Barış Koşusu" düzenlendi.

 • 16.01.2022 16 Oca 11:40 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  AK Parti'nin "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi"ni içeren 6771 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun teklifi 21 Ocak 2017'de yasalaştı.

 • 09.12.2021 09 Ara 08:14 TİP Milletvekili Ahmet Şık: Soylu ile A Haber Bitti, şimdi hakikatleri konuşacağız TİP Milletvekili Ahmet Şık: Soylu ile A Haber Bitti, şimdi hakikatleri konuşacağız

  TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, İşçileri Bakanı Süleyman Soylu'nun söylemlerine ilişkin yaptığı konuşmada sert açıklamalarda bulundu.

 • 04.12.2021 04 Ara 11:34 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

  ANADOLU Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 21'inci Uluslararası Eskişehir Film Festivali başladı.

 • 03.12.2021 03 Ara 21:32 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

  ANADOLU Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 21'inci Uluslararası Eskişehir Film Festivali başladı.

 • 02.12.2021 02 Ara 23:20 Muharrem İnce'nin Abdullah Gül sözleri ses getirdi: Anlaştıklarını duyuyorum Muharrem İnce'nin Abdullah Gül sözleri ses getirdi: Anlaştıklarını duyuyorum

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili çok konuşulacak sözlere yer verdi. Abdullah Gül'ün Millet İttifakını birleştireceğini dile getiren İnce, "Kılıçdaroğlu vaatlerde bulundu ama adayım demedi. Akşener, 'Ben başbakan adayıyım' dedi. Ben en çok oy alacak kişinin aday olmasını isterim. Adaylık için Abdullah Gül üzerinde anlaşacaklarını duyuyorum" dedi.

 • 17.11.2021 17 Kas 00:14 Kılıçdaroğlu helalleşme listesini paylaştı: İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz, Roboski ile helalleşeceğiz Kılıçdaroğlu helalleşme listesini paylaştı: İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz, Roboski ile helalleşeceğiz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, helalleşme yolculuğuna çıkacağını duyurmasının ardından başlayan tartışmalara grup toplantısındaki konuşmasında cevap verdi. Helalleşeceği kesimlerin listesinin açıklayan Kılıçdaroğlu, "Hangi strateji çocuklarımızın geleceğinden daha önemli? Helalleşeceğiz dostlarım. 28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz. İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz. Roboski ile helalleşeceğiz. Sivas, Kahramanmaraş mağdurları ile helalleşeceğiz" dedi.

 • 16.11.2021 16 Kas 16:33 Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladı Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladı

  Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'helalleşme' listesini açıklayarak, "Hangi strateji çocuklarımızın geleceğinden daha önemli? Helalleşeceğiz dostlarım. 28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz.

 • 16.11.2021 16 Kas 15:50 Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3) Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), 3600 ek gösterge ve asgari ücret konusundaki açıklamalarını sıralayarak, "Sen onu benim külahıma anlat. Saraya anlatabiliyor musun? Anlatamıyorsun.

 • 16.11.2021 16 Kas 14:42 Kemal Kılıçdaroğlu: Geliyor gelmekte olan Kemal Kılıçdaroğlu: Geliyor gelmekte olan

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Kılıçdaroğlu, "Ne kadar yolsuzluk varsa ilk alkışlayan Sayın Devlet Bahçeli'dir" dedi.

 • 19.08.2021 19 Ağu 16:07 Kılıçdaroğlu'ndan Emel Korkmaz'a 'Geçmiş olsun' telefonu Kılıçdaroğlu'ndan Emel Korkmaz'a "Geçmiş olsun" telefonu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, anjiyo olan Ali İsmail Korkmaz Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emel Korkmaz'ı arayarak "Geçmiş olsun" dileklerini iletti.

 • 02.06.2021 02 Haz 20:52 Ali İsmail Korkmaz, saldırıya uğradığı sokakta anıldı Ali İsmail Korkmaz, saldırıya uğradığı sokakta anıldı

  ESKİŞEHİR'de, 2 Haziran 2013'te Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp, tedavi gördüğü hastanede 38 gün sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), dövüldüğü sokakta anıldı.

 • 29.03.2021 29 Mar 19:01 Son dakika haberi! Ali İsmail Korkmaz davası kararını protesto eden 34 sanık yeniden yargılanacak Son dakika haberi! Ali İsmail Korkmaz davası kararını protesto eden 34 sanık yeniden yargılanacak

  Son dakika haberleri: ESKİŞEHİR'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında Ali İsmail Korkmaz'ın dövülerek öldürülmesiyle ilgili Kayseri'de görülen dava sonrası protesto eylemi düzenlediği iddia edilen 34 sanığa verilen ceza, Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi tarafından bozuldu.

 • 17.01.2021 17 Oca 10:43 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Gazeteci yazar Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993'te, Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan ile 4 koruması ve şoförü 24 Ocak 2001'de, Agos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Hrant Dink 19 Ocak 2007'de, suikast sonucu hayatını kaybetti.

 • 15.11.2020 15 Kas 09:35 İstanbul olası bir büyük deprem için alarm veriyor: Deprem toplanma alanlarında AVM'ler, gökdelenler yükseliyor İstanbul olası bir büyük deprem için alarm veriyor: Deprem toplanma alanlarında AVM'ler, gökdelenler yükseliyor

  Deprem uzmanları sık sık Marmara'da olası bir büyük depreme dikkat çekse de deprem toplanma alanlarıyla ilgili ortaya çıkan tablo pek de iç açıcı değil. Bazı toplanma alanlarının yerinde gökdelenler, AVM'ler yükselirken; bazı mahallelerde ise 38 bin kişiye sadece iki küçük toplanma alanı ayrıldığı ortaya çıktı.

 • 14.07.2020 14 Tem 10:03 Ali İsmail Korkmaz, sevenleriyle anıldı Ali İsmail Korkmaz, sevenleriyle anıldı

  Ali İsmail Korkmaz'ın yarım kalan düşlerini hayata geçirmek üzere kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Ali İsmail Korkmaz'ı ölümünün yedinci yılında üç gün boyunca ALİKEV YouTube kanalından canlı yayınlanan söyleşiler ve etkinliklerle andı.

 • 11.07.2020 11 Tem 14:09 TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, başkanlığında toplandı.

 • 10.07.2020 10 Tem 17:15 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Sakarya'da patlama meydana gelen hava fişek fabrikasının sahibinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aranmasının yargıyı yönlendirme anlamına geldiği eleştirisine, "Patronun ne itibarı olacak bu olup...

 • 10.07.2020 10 Tem 14:27 Kılıçdaroğlu, canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1) Kılıçdaroğlu, canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreterliği'ne Can Akın Çağlar'ın getirilmesiyle ilgili, "İBB'yi kim yönetecek?

 • 10.07.2020 10 Tem 12:19 Kılıçdaroğlu, Ali İsmail Korkmaz'ı andı Kılıçdaroğlu, Ali İsmail Korkmaz'ı andı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında Eskişehir'de darbedilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı 7'nci ölüm yılında andı.

 • 08.07.2020 08 Tem 12:21 Turgutlu Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi Turgutlu Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

  Turgutlu Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısı eski belediye binasında gerçekleştirildi.

 • 26.06.2020 26 Haz 16:13 Son dakika haberi! - CHP'li Başkan Serdar Aksoy hakkında terör soruşturması Son dakika haberi! - CHP'li Başkan Serdar Aksoy hakkında terör soruşturması

  Son dakika haberi: - CHP'li Başkan Serdar Aksoy hakkında terör soruşturması Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy hakkında "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan işlem başlatıldı.

 • 11.06.2020 11 Haz 13:51 Fenerbahçe, Kayserispor'u konuk edecek Fenerbahçe, Kayserispor'u konuk edecek

  Süper Lig'in 27'nci haftasında Fenerbahçe, sahasında Hes Kablo Kayserispor'u konuk edecek.

 • 02.06.2020 02 Haz 20:30 ESKİŞEHİR Ali İsmail Korkmaz, saldırıya uğradığı sokakta anıldı ESKİŞEHİR Ali İsmail Korkmaz, saldırıya uğradığı sokakta anıldı

  Ali İsmail Korkmaz, saldırıya uğradığı sokakta anıldıESKİŞEHİR'de, 2 Haziran 2013'te Gezi Parkı protestolarında saldırıya uğrayıp tedavi gördüğü hastanede 38 gün sonra yaşamını yitiren üniversite 1'inci sınıf öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), dövüldüğü sokakta anıldı.

 • 19.04.2020 19 Nis 12:24 İnfaz düzenlemesi sonrası sosyal medyada tahliye yalanları İnfaz düzenlemesi sonrası sosyal medyada tahliye yalanları

  İnfaz düzenlemesi sonrası yaklaşık 45 bin hükümlü tahliye olurken, sosyal medyada ise tahliyelerle ilgili algı operasyonu başlatıldığı görüldü.

 • 18.04.2020 18 Nis 11:39 AK Parti'nin Anayasa Komisyonu Başkanvekili: İnfaz düzenlemesinde Tosuncuk'a indirim yok AK Parti'nin Anayasa Komisyonu Başkanvekili: İnfaz düzenlemesinde Tosuncuk'a indirim yok

  AK Parti Afyon Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanvekili Ali Özkaya, Çiftlikbank'ın kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın infaz indiriminden yararlanamayacağını söyledi.

 • 18.02.2020 18 Şub 12:13 Gençlere Avrupa fırsatları anlatılıyor Gençlere Avrupa fırsatları anlatılıyor

  Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, temas noktası olduğu Eurodesk ağı faaliyetleri kapsamında gençlerin Avrupa fırsatlarını tanımalarına olanak sağlamayı sürdürüyor.

 • 10.02.2020 10 Şub 10:29 Hatay barış için koşuyor Hatay barış için koşuyor

  Binlerce yıllık geçmişiyle onlarca medeniyeti topraklarında barındıran Hatay, 22 Mart Pazar günü Hatay Barış Koşusu'na katılacak yüzlerce misafirini ağırlamaya hazırlanıyor.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:21 DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3 DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:20 BERKİN ELVAN'IN ÖLÜMÜ DAVASI... MAHKEME BAŞKANI: DOSYANIN YÜZDE 90'I BİTTİ, SONA YAKLAŞTIK BERKİN ELVAN'IN ÖLÜMÜ DAVASI... MAHKEME BAŞKANI: DOSYANIN YÜZDE 90'I BİTTİ, SONA YAKLAŞTIK

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:17 Berkin Elvan'ın ölümü davası... Mahkeme başkanı: Dosyanın yüzde 90'ı bitti, sona yaklaştık Berkin Elvan'ın ölümü davası... Mahkeme başkanı: Dosyanın yüzde 90'ı bitti, sona yaklaştık

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 03.02.2020 03 Şub 18:50 Gezi Parkı davasının duruşma tutanağında 6 polisin müdahilliğine neden karar verildiği anlatıldı Gezi Parkı davasının duruşma tutanağında 6 polisin müdahilliğine neden karar verildiği anlatıldı

  Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, tutuklu Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 16 sanığın yargılandığı davanın taraflara tebliği edilen son duruşma tutanağında, "Ali İsmail Korkmaz'ın öldürülmesi olayına ilişkin 10 yıl 10 ay hapis cezası alan...

 • 28.01.2020 28 Oca 15:30 Gezi Parkı olaylarına ilişkin dava dosyası mütalaa için savcıya gönderildi Gezi Parkı olaylarına ilişkin dava dosyası mütalaa için savcıya gönderildi

  Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu, 6'sı firari 16 sanığın, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılandığı dava dosyası esas hakkındaki mütalaasını hazırlaması...

 • 19.01.2020 19 Oca 13:48 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Gazeteci yazar Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993'te evinin önünde, aracına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu yaşamını yitirdi.

 • 06.12.2019 06 Ara 14:01 ALİKEV için koşan 205 kişi 631 bin 847 TL'lik bağış topladı ALİKEV için koşan 205 kişi 631 bin 847 TL'lik bağış topladı

  Vodafone İstanbul Maratonu'nda ALİKEV ile birlikte gençlerin eğitimine katkı sağlamak üzere Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu için koşan 205 kişi, 631 bin 847 TL'lik bağış topladı.

 • 03.11.2019 03 Kas 13:50 Dilek İmamoğlu, İstanbul Maratonu'nda Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz ile birlikte koştu Dilek İmamoğlu, İstanbul Maratonu'nda Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz ile birlikte koştu

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, 41'incisi düzenlenen İstanbul Maratonu'nda, Gezi Parkı eylemleri sırasında öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz ile birlikte koştu.

 • 26.10.2019 26 Eki 08:45 İki kıta arasında iyiliğe koşmak İki kıta arasında iyiliğe koşmak

  Her yıl Asya'dan Avrupa Kıtası'na yapılan İstanbul Maratonu, bir spor organizasyonu olmanın çok ötesine geçti.

 • 17.07.2019 17 Tem 14:32 Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünde talimat veren FETÖ hükümlüsü müdüre 1,5 yıl hapis! Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünde talimat veren FETÖ hükümlüsü müdüre 1,5 yıl hapis!

  FETÖ'nün sözde 'altın çocuklar' diye nitelendirdiği, örgütün emniyet üst düzey kadrosunda yer alan Mustafa Aygün, 'Gezi Parkı' eylemlerinde görevi kötüye kullandığı ve Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünden sorumlu tutulan polislere usulsüz talimat verdiği gerekçesiyle 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 • 17.07.2019 17 Tem 12:47 FETÖ'nün 'altın çocuğu'na hapis cezası FETÖ'nün "altın çocuğu"na hapis cezası

  Eskişehir'de hakkında açılan davalarda çeşitli suçlardan 105 yıl hapse mahkum edilen FETÖ'nün "altın çocukları" arasında gösterilen Mustafa Aygün'e "Gezi Parkı" eylemlerinde Eskişehir emniyet müdür yardımcısı olarak görevi kötüye kullandığı ve Anadolu Üniversitesi öğrencisi Ali İsmail...

 • 16.07.2019 16 Tem 11:22 Nihal Olçok'tan 'CHP'li Özgür Özel'e teşekkür telefonu açtı' iddiasına yanıt Nihal Olçok'tan "CHP'li Özgür Özel'e teşekkür telefonu açtı" iddiasına yanıt

  15 Temmuz darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'nın CHP'li Özgür Özel'e teşekkür telefonu açtığı yönündeki iddiasını yalanladı.

 • 11.07.2019 11 Tem 00:18 10 Temmuz 2019 Haberleri 10 Temmuz 2019 Haberleri

  10 Temmuz 2019 Manşet Haberleri.

 • 10.07.2019 10 Tem 23:05 Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı (2) Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı (2)

  ARKADAŞLARI HEYKELİ ÖNÜNDE ANDIEskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yılında üniversiteden arkadaşları tarafından heykeli başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 22:48 Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı

  ESKİŞEHİR'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yıl dönümünde Hatay'daki mezarı başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 22:04 Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı

  Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı (2)ARKADAŞLARI HEYKELİ ÖNÜNDE ANDIEskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yılında üniversiteden arkadaşları tarafından heykeli başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 21:59 Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı! Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı!

  Gökhan Özoğuz, Eskişehir'deki Gezi Parkı direnişi sırasında dövülerek öldürülen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı, ölümünün 6'ncı yıl dönümünde andı.

 • 10.07.2019 10 Tem 21:51 DHA YURT BÜLTENİ - 19 DHA YURT BÜLTENİ - 19

  Dalaman'da orman yangını (3)ALEVLER İKİ EVE ZARAR VERDİMuğla'nın Dalaman ilçesi Karacaağaç Mahallesi'nde başlayan yangın komşu Kayadibi ve Taşlıca mahallelerine de sıçradı.

 • 10.07.2019 10 Tem 21:46 Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı (2) Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı (2)

  ARKADAŞLARI HEYKELİ ÖNÜNDE ANDIEskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yılında üniversiteden arkadaşları tarafından heykeli başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 20:46 Ali İsmail Korkmaz, mezarı başında anıldı Ali İsmail Korkmaz, mezarı başında anıldı

  Eskişehir'de altı yıl önce Gezi Parkı odaklı olaylarda darbedilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz, memleketi Hatay'da mezarı başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 20:25 DHA YURT BÜLTENİ - 18 DHA YURT BÜLTENİ - 18

  Salihli'de zincirleme kaza: 6 ölü, 20 yaralı (3)- Yeniden MANİSA'nın Salihli ilçesinde, yolcu otobüsü, panelvan minibüs ve otomobilin karıştığı zincirleme kazada, 6 kişi yaşamını yitirdi, 20 kişi yaralandı.

 • 10.07.2019 10 Tem 20:18 HATAY Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı HATAY Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı

  Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldıESKİŞEHİR'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yıl dönümünde Hatay'daki mezarı başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 19:28 Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı Ali İsmail Korkmaz, Hatay'daki mezarı başında anıldı

  ESKİŞEHİR'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19), ölümünün 6'ncı yıl dönümünde Hatay'daki mezarı başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 19:22 Ali İsmail Korkmaz, mezarı başında anıldı Ali İsmail Korkmaz, mezarı başında anıldı

  Eskişehir'de altı yıl önce Gezi Parkı odaklı olaylarda darbedilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz, memleketi Hatay'da mezarı başında anıldı.

 • 10.07.2019 10 Tem 17:23 CHP'den yeni parti için çarpıcı açıklama: Öyle anlaşılıyor ki Erdoğan bu işten çok korkmuş CHP'den yeni parti için çarpıcı açıklama: Öyle anlaşılıyor ki Erdoğan bu işten çok korkmuş

  CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ali Babacan'a söylediği "Ümmeti parçalamaya hakkınız yok." sözlerini değerlendirdi. Öztrak, "Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, 'ümmeti bölme' falan bu tür lafları kullanıyorsa, öyle anlaşılıyor ki bu işten çok korkmuş." dedi.

 • 10.07.2019 10 Tem 16:35 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Türkiye'nin, insanlığın umudu ve vicdanı olduğunu belirterek, "Bu, bizim küresel anlamda sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu da ifade etmektedir.

 • 10.07.2019 10 Tem 16:05 CHP'den 'On Birinci Kalkınma Planı' eleştirisi CHP'den "On Birinci Kalkınma Planı" eleştirisi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, TBMM'ye sunulan, 2019-2023 dönemini kapsayan On Birinci Kalkınma Planına ilişkin, "Bu plan ülkemizin, ekonomimizin içsel dayanıklılığını artırmak yerine, ülkemiz ekonomisini dış müdahalelere karşı çok daha dayanıksız hale getirmektedir.

 • 10.07.2019 10 Tem 15:08 Ali İsmail Korkmaz ölümünün 6. yılında anılıyor Ali İsmail Korkmaz ölümünün 6. yılında anılıyor

  Gezi Parkı olayları sırasında Eskişehir'deki protestolara katılan ve dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünün üzerinden 6 sene geçti. Başta sanatçı ve politikacılar olmak üzere birçok kişi Ali İsmail Korkmaz için sosyal medya üzerinden anma mesajları paylaştı.

 • 10.07.2019 10 Tem 13:41 AYM Ali İsmail'le aynı sokakta dövülen Doğukan Bilir için kararını verdi: Dayak değil eziyet AYM Ali İsmail'le aynı sokakta dövülen Doğukan Bilir için kararını verdi: Dayak değil eziyet

  Anayasa Mahkemesi, Ali İsmail Korkmaz'ın öldürüldüğü sokakta dövülen Doğukan Bilir'le ilgili kararını verdi. AYM, eziyet yasağının ihlal edildiğine ve 25 bin lira manevi tazminata hükmetti.

 • 10.07.2019 10 Tem 12:43 Ekrem İmamoğlu'ndan Ali İsmail Korkmaz paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk Ekrem İmamoğlu'ndan Ali İsmail Korkmaz paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk

  Gezi Parkı eylemleri sırasında Eskişehir'de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, anma mesajı paylaştı. İmamoğlu, "Düşlerinde özgür bir dünya olan tüm masum yüreklere... Rahat uyu güzel çocuk, ruhun şad olsun" dedi.

 • 09.07.2019 09 Tem 17:37 AYM'den 'Gezi Parkı' eylemcisi için 'ihlal' kararı AYM'den 'Gezi Parkı' eylemcisi için 'ihlal' kararı

  Anayasa Mahkemesi'nce (AYM) Eskişehir'deki 'Gezi Parkı' eylemlerine katılan ve polis müdahalesi nedeniyle hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz ile aynı sokakta darbedilen üniversiteli Doğukan Bilir hakkında, 'hak ihlali' kararı verildi.

 • 09.07.2019 09 Tem 17:32 AYM'den 'Gezi Parkı' eylemcisi için 'ihlal' kararı AYM'den 'Gezi Parkı' eylemcisi için 'ihlal' kararı

  ANAYASA Mahkemesi'nce (AYM) Eskişehir'deki 'Gezi Parkı' eylemlerine katılan ve polis müdahalesi nedeniyle hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz ile aynı sokakta darbedilen üniversiteli Doğukan Bilir hakkında, 'hak ihlali' kararı verildi.

 • 01.06.2019 01 Haz 01:21 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:13 İSTANBUL-GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI İSTANBUL-GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI

  Gezi Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:06 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:06 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:03 GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI

  Gezi Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 17.03.2019 17 Mar 12:18 Hatay'da 'Barış Koşusu' Yapıldı Hatay'da "Barış Koşusu" Yapıldı

  Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından organize edilen, Defne Belediyesi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle "Hatay Barış Koşusu" düzenlendi.

 • 14.11.2018 14 Kas 10:10 Alikev İle Eğitime Katkı 25 Kasım'a Kadar Devam Ediyor Alikev İle Eğitime Katkı 25 Kasım'a Kadar Devam Ediyor

  40. İstanbul Maratonu'nda 250 kişi ALİKEV ile birlikte gençlerin eğitimine katkı sağlamak üzere Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu için koştu.

 • 10.08.2018 10 Ağu 17:14 Gençlik Merkezleri Gençlerin Kullanımına Açık Gençlik Merkezleri Gençlerin Kullanımına Açık

  Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs ve 29 Ekim Gençlik Merkezleri, verilen ücretsiz kursların yanı sıra pek çok kulüp ve sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yapıyor.

 • 10.07.2018 10 Tem 22:38 Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir'de Heykelinin Önünde Anıldı Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir'de Heykelinin Önünde Anıldı

  ESKİŞEHİR'de 2 Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp, 38 gün komada kaldıktan sonra 19 yaşındayken hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz ölümünün 5'inci yılında Eskişehir'deki heykelinin önünde karanfillerle anıldı.

 • 10.07.2018 10 Tem 22:31 Eskişehir Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir'de Heykelinin Önünde Anıldı Eskişehir Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir'de Heykelinin Önünde Anıldı

  Eskişehir'de 2 Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp, 38 gün komada kaldıktan sonra 19 yaşındayken hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz ölümünün 5'inci yılında Eskişehir'deki heykelinin önünde karanfillerle anıldı.

Advertisement