Serenay Sarıkaya'nın Instagram'dan paylaştığı deniz pozlarına beğeni yağdı

22 Eylül 2020 Salı 14:58

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından deniz pozlarını paylaştı. Oyuncunun pozlarına kısa sürede beğeni yağdı.

Uzun süredir Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ve her yaptığıyla gündeme gelen Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı tatil paylaşımlarına yenilerini ekledi. Oyuncu son olarak denize girdiği anları yayınladı.

Instagram'da 9,4 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, peş peşe deniz pozlarını paylaştı. Denizde uzanarak poz veren Sarıkaya'ya kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

İşte Serenay Sarıkaya'dan yeni tatil pozları...

YORUMLAR (28)
  • TOKATLI : MAKYAJ OLMADAN BU KADINA GÜZEL DİYENLER SANIYORUM GÜZEL GÖRMEMİŞLER .AYAKLAR DESEN PALET MAKYAJSIZ HALİ FELAKET
  • hkn : cemden sonra daha itici olmadı mı ? zaten güzel değildi. şimdi bir de bakınca cemin çirkin suratını da görüyorum :)
  • İki gözümün çiçeği : Önceden severdim izlerdim filmlerini falan ama Cem yilmaz ile aşk yaşayınca gözümden düştü asil bir duruşu vardı senden kaç yaş büyük medyatik saçma sapan film ve konuşmaları olan Cem yılmaz nedir ya
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika