SON DAKİKA BOR MADENİ HABERLERİ

Son Dakika Bor Madeni Haberleri

 • 25 Haziran 2018 01:09 Osmaneli Belediye Başkanından Balkon Konuşması Osmaneli Belediye Başkanından Balkon Konuşması AK Parti Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi halka teşekkür konuşması yaptı.
 • 18 Haziran 2018 11:15 Borcam Nedir, Neyden Yapılır? Borcam Nedir, Neyden Yapılır? Ev hanımlarının sıklıkla kullandığı borcamın son zamanlarda neyden yapıldığı çok fazla devam edilmeye başlandı. Bor madeni ile yapılan araştırmalardan sonra borcam neyden yapılır sorusunun cevaplarını sizler için araştırıp bir araya getirdik. İşte borcam neyden yapılır sorusunun cevapları…
 • 14 Haziran 2018 21:06 Başkan Çalışkan: Bakanımızın Bölgemize Yapılacak Olan Bor Karbür Tesisi ile İlgili Açıklamalarının... Başkan Çalışkan: Bakanımızın Bölgemize Yapılacak Olan Bor Karbür Tesisi ile İlgili Açıklamalarının... Hisarcık Belediye Başkanı Çalışkan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı’nın ’Daha büyük bir bor karbür tesisini Kütahya’ya yapacağız’ açıklamasının sonuna kadar takipçisi olacaklarını ifade etti.
 • 14 Haziran 2018 12:52 AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız: Tanap Enerji Devi Ülkelere Barış Mesajı Veriyor TÜRKİYE ve Azerbaycan tarafından yapımı üç yıldır süren ve Azeri doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP)'ı değerlendiren AK Parti Konya Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Ziya...
 • 14 Haziran 2018 12:28 AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız: Tanap Enerji Devi Ülkelere Barış Mesajı Veriyor AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız: Tanap Enerji Devi Ülkelere Barış Mesajı Veriyor TÜRKİYE ve Azerbaycan tarafından yapımı üç yıldır süren ve Azeri doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP)'ı değerlendiren AK Parti Konya Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Ziya...
 • 11 Haziran 2018 12:34 Bor Madeninde "Bire Bin Katılacak" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kurulacak bor karbür tesisinde daha nitelikli ürünler üretip satacaklarını belirterek, "Bor madeni çıplak vaziyette tonu 200 dolar iken, daha yüksek nitelikli ürünlere dönüştürdüğünüz zaman 300-400...
 • 08 Haziran 2018 23:00 Muharrem İnce: "Bu Büyük Sorunları Bu Yorgun Adam Çözemez" Muharrem İnce: "Bu büyük sorunları bu yorgun adam çözemez" "Yerin altı Kütahya'da maden dolu ama fakirleşiyorsun Kütahya"KÜTAHYA - Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kütahya'da halka hitap etti.
 • 08 Haziran 2018 09:11 Bor Madeni Ürüne Dönüştürülerek Değeri İki Bin Katına Çıkarılacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bor karbür teknolojisiyle bor madeninin değerini ürüne dönüştürerek iki bin katına çıkacaklarını söyledi.
 • 07 Haziran 2018 18:51 İnce: İnce: "Benim Cumhurbaşkanlığım Döneminde Vatandaş Kemer Sıkmayacak" CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Benim cumhurbaşkanlığım döneminde vatandaş kemer sıkmayacak, devlet kemer sıkacak.
 • 06 Haziran 2018 13:51 Türkiye'nin "Bor Stratejisi" Açıklanacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'deki bor rezervlerinin yüksek katma değerli ürün haline getirilmesini ve dünyanın en ileri teknolojisinin Türkiye'ye transferini sağlayacak modeli yarın açıklayacak.
 • 15 Mayıs 2018 12:04 Bu Fuar Adeta Mucitlik Gösterisi Bu Fuar Adeta Mucitlik Gösterisi Kütahya’nın Emet Cevizdere Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Bilim fuarı, birbirnden ilginç robotik ve elektronik 33 projeyle büyük beğeni topladı.
 • 11 Mayıs 2018 14:35 Bolu Liselilerin Ürettiği Projeler İlgi Çekti Bolu Liselilerin Ürettiği Projeler İlgi Çekti Liselilerin ürettiği projeler ilgi çektiBolu Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencilerinin savaş teknolojisi ve tarımsal faaliyetler alanında geliştirdikleri teknolojik ürünler dikkat çekti.
 • 11 Mayıs 2018 12:31 Liselilerden İlgi Çeken Savaş Teknolojisi ve Tarım Ürünleri BOLU Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencilerinin savaş teknolojisi ve tarımsal faaliyetler alanında geliştirdikleri teknolojik ürünler dikkat çekti.
 • 11 Mayıs 2018 12:18 Liselilerden İlgi Çeken Savaş Teknolojisi ve Tarım Ürünleri BOLU Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencilerinin savaş teknolojisi ve tarımsal faaliyetler alanında geliştirdikleri teknolojik ürünler dikkat çekti.
 • 11 Mayıs 2018 12:02 Dha Yurt Bülteni-6 Ortaca'da yağmur ve dolu etkili olduMuğla'nın Ortaca ilçesinde yağmurla birlikte yağan dolu, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 09 Mayıs 2018 11:32 Başkan Kamil Saraçoğlu: Artık Dünyada Söz Sahibi Olan Bir Ülkeyiz Başkan Kamil Saraçoğlu: Artık Dünyada Söz Sahibi Olan Bir Ülkeyiz Kütahya Belediye Başkamı Kamil Saraçoğlu, Türkiye’nin artık dünyada söz sahibi ülkeler arasında yer aldığını ifade etti.
 • 08 Mayıs 2018 13:10 Bigadiç 4. Et ve Süt Festivali Başlıyor Bigadiç 4. Et ve Süt Festivali Başlıyor Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde "Etin ve sütün başkenti" ana temasıyla gerçekleştirilecek 4. Bigadiç Et ve Süt Festivali, 11-12-13 Mayıs tarihleri arasında Bigadiç’te yapılacak.
 • 03 Mayıs 2018 23:01 Emet'te Eğitim ve Bilim Şenliği Emet'te Eğitim ve Bilim Şenliği Kütahya’nın Emet ilçesi Gülten Dayıoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen Eğitim ve Bilim Şenliği ilgi gördü.
 • 20 Nisan 2018 18:24 Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, tıbbi amaçlı kullanılacak çınar yaprağının dalında kurutulması gerektiğini belirterek, "Tıbbi amaçlı kullanılacak çınar yaprağının dalında kuruması beklenmelidir.
 • 19 Nisan 2018 10:15 Yüzyılın Madeni 'Leonardit'in Kaynağı Türkiye'de Yüzyılın Madeni 'Leonardit'in Kaynağı Türkiye'de Hayvancılıktan, cilt sağlığına kadar birçok alanda kullanılabilen ve oluşumunu milyonlarca senede tamamlayan ‘Leonardit’ madeninin dünyada en fazla çıktığı ülkeler arasında Türkiye 2’nci sırada bulunuyor.
 • 16 Nisan 2018 11:02 Türkiye Bor İle Gübre Üretecek Türkiye Bor İle Gübre Üretecek Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Serkan Keleşer, bor katkılı gübre üreterek kahve diyarı Brezilya ve Kolombiya'ya satmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 06 Nisan 2018 12:00 Öğrenciler, Hisarcık Bor Tesisleri'ni Gezdi Öğrenciler, Hisarcık Bor Tesisleri'ni Gezdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri için Emet Bor İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Hisarcık Konsantratör Tesisleri’ne gezi düzenledi.
 • 30 Mart 2018 12:12 Kaymakam Çiçek: Bor Madeninin Bölgeye Sağlayacağı İstihdam Sınırlıdır Kaymakam Çiçek: Bor Madeninin Bölgeye Sağlayacağı İstihdam Sınırlıdır Kütahya’nın Emet ilçe Kaymakamı Hasan Çiçek, ilçe ekonomisi konusunda önemli açıklamalarda bulundu.
 • 05 Mart 2018 09:57 Bor Madeni Satışında Tüm Zamanların Rekorunu Kırdık Bor Madeni Satışında Tüm Zamanların Rekorunu Kırdık" Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Saç, geçen yıl 2,2 milyon ton bor madeni satışıyla tüm zamanların en büyük satış rekorunu kırdıklarını söyledi.
 • 04 Mart 2018 00:19 3 Mart 2018 Haberleri 3 Mart 2018 Haberleri Cengiz Ünder, Napoli Deplasmanında da Golünü Attı  Puhu TV, Fi ve Çi'nin Eski Bölümleri Sansürlenmeye Başladı  ABD'de Kar ve Fırtına Nedeniyle 5 Eyalette Elektrikler Kesildi  Çinli Kadının İntikamı Sert Oldu! Kocasının Metresini Sokak Ortasında Böyle Dövdü  Meteorolojiden İstanbullulara Sağanak Uyarısı! Gece Yarısı Başlayacak  Ece Seçkin'in Evine Giren Hırsızlar, Ünlü Şarkıcının Annesini Dövdü!  Heybeliada'da Korkutan Yangın! 3 Bina Kullanılamaz Hale Geldi  Doctor Who'nun Dünyaca Ünlü Oyuncusu, Ucuz Kayak Takımları Yüzünden Ayağını Kırdı  Muslera Ayrılık Sinyali Verdi: Oturulur ve Konuşulur  Kuzey Kore, Trump'ın Uzattığı Zeytin Dalını Kırdı: Diyalog Olmayacak!  Galatasaray Deplasmanda Karabükspor'u 7-0 Yendi  Beyaz Saray'ın Çevresinde Silah Sesleri Duyuldu! Bir Kişi Vuruldu  Yıldız Futbolcu Badou Ndiaye, Takım Arkadaşıyla Kavga Etti  Arkadaşının 5 Yaşındaki Kızına Tecavüz Edip Öldürdü  Suudi Arabistan'da Kadınlar İlk Defa Maratona Katıldı  Suriye'nin Raco Bölgesinde Sıcak Çatışma: Yaralı Askerlerimiz Var!  Afrin'de Çekilen Teröristlerin Yola Döşedikleri Bomba Düzeneği Son Anda Fark Edildi  Çekya'nın Serbest Bıraktığı Salih Müslüm PKK Mitinginde Görüntülendi  Ömer ve Süleyman Ağa'nın Milyarlarca Liralık Arazisi İçin 300 Mirasçısı Antalya'da Bir Araya Geldi  69 Yaşındaki Futbolcu, Osmaniye'de İlk Maçına Çıktı  Genç Kadın, Mini Etek Giyebilmek İçin Sağ Bacağını Kestirdi  FETÖ Soruşturmasında Aranan Firari Savcı Babasının Evinde Yakalandı  Medipol Başakşehir, Göztepe Engelini 2 Golle Geçti  Akşener, CHP ile İttifak İddialarına Son Noktayı Koydu: İttifak Yok!  Esenyurt'ta Bodyguard Dehşeti! İş Arkadaşlarına Tecavüz Ettiler  Şanlıurfa'da DAEŞ'in İnfaz Timinde Bulunan 2 Terörist Yakalandı  Vitor Pereira'nın Takımı Shanghai SIPG, Dalian Yifang'ı 8-0 Yendi  Enes Ünallı Villarreal, Evinde Girona'ya 2-0 Yenildi  Iğdır'da Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 2 Ölü, 6 Yaralı  Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı Küme Düştü  Bor Madeni Satışları Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı  8 Şehit Verdiğimiz Hain Pusu ile İlgili Tüm Detayları Yaralı Kurtulan Gazi Anlattı  Azerbaycan Ordusu, Ermenistan'a Ait İnsansız Hava Aracı Düşürdü  Müslüm Gürses, Sevenleri Tarafından Kabri Başında Anıldı  Video Yardımcı Hakem Sistemi Resmen Kabul Edildi  Hamza Tümeni Raco'ya Böyle Girdi  Afrin Harekatı'nın Kadın Subayları, Hedefi 12'den Vuruyor  Tek Boynuzla Doğan Bebek, Tıp Tarihine Geçti  Cenk Tosun Premier Ligdeki İlk Golünü Attı  14 Yaşındaki Engelli Kızı, 4 Yıldır Taciz Eden Şüpheli Suçüstü Yakalandı 
 • 03 Mart 2018 17:36 Bor Madeni Satışında Tüm Zamanların Rekorunu Kırdık Bor Madeni Satışında Tüm Zamanların Rekorunu Kırdık" Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Saç, geçen yıl 2,2 milyon ton bor madeni satışıyla tüm zamanların en büyük satış rekorunu kırdıklarını söyledi.
 • 03 Mart 2018 16:57 Bor Madeni Satışları Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı Bor Madeni Satışları Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı Eti Maden İşletmeleri, geçen yıl 2,2 milyon ton bor madeni satışıyla tüm zamanların en büyük satış rekorunu kırdı.
 • 03 Mart 2018 12:59 Bor Madeni Satışında Tüm Zamanların Rekorunu Kırdık" Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Saç, geçen yıl 2,2 milyon ton bor madeni satışıyla tüm zamanların en büyük satış rekorunu kırdıklarını söyledi.
 • 22 Şubat 2018 14:48 Samut Aş, Enerji Sektörüne Giriyor Samut Aş, Enerji Sektörüne Giriyor İşadamı Hüseyin Samut, inşaat sektörünün ardından enerji sektörüne de kapı aralayacaklarını söyledi.
 • 22 Şubat 2018 14:33 Bakan Albayrak: Rüzgarda Dünyanın En Büyük Off-shore Projesini Hazırlıyoruz ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, "Rüzgarda dünyanın büyük off-shore (deniz üstünde) projesini hazırlıyoruz.
 • 22 Şubat 2018 14:18 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- BAKAN ALBAYRAK: RÜZGARDA DÜNYANIN EN BÜYÜK OFF-SHORE PROJESİNİ HAZIRLIYORUZEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak,"Rüzgarda dünyanın büyük off-shore (deniz üstünde) projesini hazırlıyoruz.
 • 22 Şubat 2018 14:16 1. Türkiye Enerji ve Maden Forumu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin yeni madencilik modeliyle sektörü sıfır noktasından dünya standartlarına taşımak için gerekli altyapıyı hazırladıklarını belirterek, "Bor madeninde bu yıl itibarıyla önemli hamleler yapacağız.
 • 22 Şubat 2018 13:42 Bakan Albayrak: Rüzgarda Dünyanın En Büyük Off-Shore Projesini Hazırlıyoruz ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, "Rüzgarda dünyanın büyük off-shore (deniz üstünde) projesini hazırlıyoruz.
 • 22 Şubat 2018 13:41 Bakan Albayrak: Rüzgarda Dünyanın En Büyük Off-Shore Projesini Hazırlıyoruz Bakan Albayrak: Rüzgarda Dünyanın En Büyük Off-Shore Projesini Hazırlıyoruz * Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak,"Rüzgarda dünyanın büyük off-shore (deniz üstünde) projesini hazırlıyoruz.
 • 22 Şubat 2018 13:34 Bakan Albayrak: Rüzgarda Dünyanın En Büyük Off-Shore Projesini Hazırlıyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak,"Rüzgarda dünyanın büyük off-shore (deniz üstünde) projesini hazırlıyoruz.
 • 22 Şubat 2018 11:27 Albayrak: Bor İçin Önemli Tesisler Yapılacak Albayrak: Bor İçin Önemli Tesisler Yapılacak Bor madeni için dünyada yetkin kurumlarda çalışan uzmanlarla bir ekip kurulduğunu belirten Bakan Albayrak, bazı önemli tesislerin açıklanacağını duyurdu.
 • 02 Şubat 2018 10:48 Yerli Enerji Harekâtı KPMG Türkiye, Enerji Sektörel Bakış 2018 raporunu hazırladı. 2017 yılının değerlendirildiği raporda sektöre ilişkin 2018 beklentilerine yer veriliyor.
 • 26 Ocak 2018 16:21 Bor, Pas Önleyici Çözeltiyle Katma Değere Çevrilecek - Düzce Bor, Pas Önleyici Çözeltiyle Katma Değere Çevrilecek - Düzce Geliştirdikleri pas önleyici çözeltiyle bor madenini katma değere dönüştürmeyi amaçlayan Düzce Üniversitesi'nde görevli araştırmacılar, 4'ünün patentini aldıkları ve sanayi kullanımına hazır hale getirdikleri bileşikleri piyasaya sürmek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 26 Ocak 2018 13:51 Bor, Pas Önleyici Çözeltiyle Katma Değere Çevrilecek Geliştirdikleri pas önleyici çözeltiyle bor madenini katma değere dönüştürmeyi amaçlayan Düzce Üniversitesi'nde görevli araştırmacılar, 4'ünün patentini aldıkları ve sanayi kullanımına hazır hale getirdikleri bileşikleri piyasaya sürmek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 24 Ocak 2018 10:20 Türk Şirket, Tonu 4,5 Milyon Dolar Olan Yakıtı Üretmeyi Başardı Türk Şirket, Tonu 4,5 Milyon Dolar Olan Yakıtı Üretmeyi Başardı Türk Ar-Ge firması, ABD'nin yaklaşık 50 yıldır üreterek tonunu 4,5 milyon dolara sattığı bor türevli füze ve roket yakıtını üretmeyi başardı.
 • 15 Ocak 2018 17:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 1 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 1 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat her an başlayabilirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 15:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Harekat Her An Başlayabilir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz en kısa sürede Afrin ve Mümbiç meselesini halledecektir.
 • 15 Ocak 2018 15:36 Harekat Her An Başlayabilir Harekat Her An Başlayabilir" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "TSK en kısa sürede Afrin ve Mümbiç meselesini halledecektir.
 • 15 Ocak 2018 14:51 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 4 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 14:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 2 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 14:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 3 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 14:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir 1 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 14:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 15 Ocak 2018 14:29 Dha Ankara-  Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat Her An Başlayabilir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu.
 • 12 Ocak 2018 21:19 Arap İş Adamları Bandırma'da Yatırım İmkanlarını Araştırdı Arap İş Adamları Bandırma'da Yatırım İmkanlarını Araştırdı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun davetiyle 9 Arap ülkesinden kente gelen 30 iş adamı, Bandırma ilçesinde yatırım olanaklarını inceledi.