Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Çalkaya haberleri, Çalkaya son dakika, son dakika Çalkaya

Son Dakika Çalkaya Haberleri

Son dakika Çalkaya haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son çalkaya haberleri anında burada.


 • 15.09.2023 15 Eyl 23:09 Antalya'da Sanayi Atıkları Yangını

  Antalya'da Sanayi Atıkları Yangını Antalya'nın Aksu ilçesinde boş arazide çıkan yangında sanayi atıkları alev alev yanarak gökyüzünü duman kapladı. Yangın, 500 metrekarelik alanda etkili oldu ve itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Polis ekipleri yangının çıkış nedenini araştırıyor.

 • 15.09.2023 15 Eyl 10:28 Antalya Aksu'da Sanayi Atıklarının Tutuşmasıyla Başlayan Yangın Söndürüldü

  Antalya Aksu'da Sanayi Atıklarının Tutuşmasıyla Başlayan Yangın Söndürüldü Antalya'nın Aksu ilçesinde boş arazide çıkan yangın, sanayi atıklarının tutuşmasıyla başladı. Yaklaşık 500 metrekare alanda etkili olan yangın, ekipler tarafından zamanında müdahale edilerek söndürüldü. Yangının çıkışına yönelik inceleme başlatıldı.

 • 23.08.2023 23 Ağu 22:47 Genç itfaiyeci trafik kazasında hayatını kaybetti

  Genç itfaiyeci trafik kazasında hayatını kaybetti Antalya'da bir otelde itfaiye eri olarak çalışan genç, kullandığı motosikletin kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirdi. Kaza sonrası motosiklet sürücüsü ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı, ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Genç itfaiyeci, otopsi yapıldıktan sonra yakınlarına teslim edildi. Kamyonet sürücüsü ise polis merkezine götürüldü. Hayatını kaybeden gencin bir otelde itfaiye eri olarak çalıştığı ve motosikletiyle işe gittiği öğrenildi.

 • 23.08.2023 23 Ağu 16:11 Antalya'da Motosiklet-Kamyonet Çarpışması Sonucu İtfaiye Eri Hayatını Kaybetti

  Antalya'da Motosiklet-Kamyonet Çarpışması Sonucu İtfaiye Eri Hayatını Kaybetti Antalya'da bir otelde itfaiye eri olarak çalışan genç, kullandığı motosikletin kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirdi. Kaza sonrası motosiklet sürücüsü ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı, ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Kamyonet sürücüsü ise polis merkezine götürüldü. Hayatını kaybeden gencin bir otelde itfaiye eri olarak çalıştığı ve motosikletiyle işe gittiği belirtildi.

 • 03.08.2023 03 Ağu 11:10 Antalya'da Belediye Başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Arasında Arbede Çıktı

  Antalya'da Belediye Başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Arasında Arbede Çıktı Antalya'nın Aksu ilçesinde Belediye Başkanı Halil Şahin ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Ramazan Özen arasında başlayan tartışma sonrası arbede çıktı. İYİ Partili meclis üyelerinin zabıta tarafından dışarı çıkarılmasıyla süren gerginlik, Şahin'in makam odasına taşındı. İki partinin meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı. Olay sonrası İYİ Parti Antalya İl Başkanı ve yardımcıları Aksu Belediyesi'ne geldi ve belediye başkanıyla tartıştı. Ardından meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı. Belediye başkanı olayı kınadı ve suç duyurusunda bulunacağını belirtti. AK Parti İl Başkanı da saldırıyı kınadı ve belediye başkanının yanında olduklarını ifade etti.

 • 03.08.2023 03 Ağu 10:43 Antalya'da Belediye Başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Arasında Arbede Çıktı

  Antalya'da Belediye Başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Arasında Arbede Çıktı Antalya'nın Aksu ilçesinde AK Parti'li Belediye Başkanı Halil Şahin ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Ramazan Özen arasında başlayan tartışma sonucunda meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı. İYİ Partili meclis üyeleri, belediye başkanı tarafından dışarı çıkarıldıktan sonra İYİ Parti Antalya İl Başkanı ve yardımcılarıyla birlikte belediye binasına geldi. Burada yaşanan tartışma sonucunda meclis üyeleri arasında arbede çıktı. Olayla ilgili açıklama yapan belediye başkanı, suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti. İYİ Parti İl Başkanı ise olayı demokrasi kültürümüzle bağdaşmayan bir şekilde değerlendirdi.

 • 03.08.2023 03 Ağu 10:18 Mecliste tartışma başladı, başkanın makam odasında yumruklar konuştu

  Mecliste tartışma başladı, başkanın makam odasında yumruklar konuştu Antalya'nın Aksu ilçesinde Belediye Başkanı Halil Şahin ile İyi Parti Grup Sözcüsü Ramazan Özen arasında başlayan tartışma sonrasında arbede yaşandı. İYİ Partililer ile AK Partili meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı. Kavga diğer partililerin araya girmesiyle sona erdi.

 • 03.08.2023 03 Ağu 09:10 Mecliste başlayan tartışma sonrası başkanın makam odasında yumruklar konuştu

  Mecliste başlayan tartışma sonrası başkanın makam odasında yumruklar konuştu Antalya'nın Aksu ilçesinde belediye meclisinde belediye başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü arasında başlayan tartışma ve İYİ Partili iki meclis üyesinin dışarı çıkartılmasının ardından arbede yaşandı. İYİ Partililer ile AK Partili meclis üyeleri arasında toplantı sonrası başkanın makam odasında yumruklu kavga yaşandı. Olaylar diğer partililerin araya girmesiyle sona erdi.

 • 03.08.2023 03 Ağu 00:02 Antalya'da Belediye Başkanı ile İyi Parti Grup Sözcüsü Arasında Tartışma

  Antalya'da Belediye Başkanı ile İyi Parti Grup Sözcüsü Arasında Tartışma Antalya'nın Aksu ilçesinde Belediye Başkanı Halil Şahin ile İyi Parti Grup Sözcüsü Ramazan Özen arasında başlayan tartışma sonrasında İYİ Partililer ile AK Partili meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı. Kavga diğer partililerin araya girmesiyle sona erdi. Olayın ardından Aksu İlçe Başkanı ve İyi Parti İl Başkanı da dahil olmak üzere kalabalık bir grup Başkan Şahin'in makam odasına geldi. Burada da tartışma önce arbedeye sonra yumruklu kavgaya dönüştü.

 • 02.08.2023 02 Ağu 23:47 Mecliste başlayan tartışma sonrası başkanın makam odasında yumruklar konuştu

  Mecliste başlayan tartışma sonrası başkanın makam odasında yumruklar konuştu Antalya'nın Aksu ilçesinde belediye meclisinde belediye başkanı ile İYİ Parti Grup Sözcüsü arasında başlayan tartışma ve İYİ Partili iki meclis üyesinin dışarı çıkartılmasının ardından arbede yaşandı. İYİ Partililer ile AK Partili meclis üyeleri arasında toplantı sonrası başkanın makam odasında yumruklu kavga yaşandı. Olaylar diğer partililerin araya girmesiyle sona erdi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 21:47 Aksu Belediye Başkanı Şahin, İyi Partili Üyeye Yumruklu Saldırıda Bulundu.

  Aksu Belediye Başkanı Şahin, İyi Partili Üyeye Yumruklu Saldırıda Bulundu. Antalya Aksu Belediye Meclisi’nde, Çalkaya Mahallesi’ne yapılması planlanan Kültür Merkezi’nin kiralanması üzerinde görüşülürken tartışma çıktı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in İYİ Partili bir üyeye yumruklu saldırıda bulunduğu iddia edildi. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “Tek adam rejiminin oldu bittilerinden güç alan sayın Başkan Şahin, yönetim kurulu üyemize yumruklu saldırıda bulunmuştur. Olayla ilgili görüntü ve fotoğraflar eşliğinde şikayetimizi iletmiş bulunmaktayız. Önce meclis toplantısında ardından başkanlık makamında partililerimize yapılan sözlü ve fiziki saldırıları bizi yıldıramaz. Milletimizin hakkını korumaya, ‘iyi’ olmaya kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

 • 06.07.2023 06 Tem 12:01 Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu'ya modern bir kapalı pazar yeri kazandırıyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu'ya modern bir kapalı pazar yeri kazandırıyor Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Aksu'nun Güzelyurt Mahallesi'ne modern bir kapalı pazar yeri kazandırmak için Antalya Semt Pazarcıları Odası ile protokol imzaladı. Pazarın kısa sürede tamamlanacağını söyleyen Böcek, pazar yerlerinin koşullarını iyileştirerek sebze-meyve satışını kaliteli standartlara ve gıda güvenilirliğine uygun hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti. İmzalanan protokol kapsamında Aksu Güzelyurt Mahallesi'nde modern bir pazar yeri inşa edilecek ve bu yeni pazar yeri Aksu'nun en büyük pazarı olacak.

 • 20.06.2023 20 Haz 17:09 Antalya'da orman yangını kontrol altına alındı

  Antalya'da orman yangını kontrol altına alındı Antalya'nın Aksu ilçesinde yerleşim yerlerine yakın ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı. Yangına havadan 2 uçak, 3 helikopter, karadan da 11 arazöz, su ikmal aracı, itfaiye araçları ve çok sayıda yangın söndürme işçisiyle müdahale edildi. Yangında, Suriyeli bir ailenin yaşadığı konteyner zarar gördü. Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, yangının çıkış nedenin araştırıldığını bildirdi.

 • 20.06.2023 20 Haz 16:18 Antalya'da İnşaat Sahasındaki Yangın Ormana Sıçradı

  Antalya'da İnşaat Sahasındaki Yangın Ormana Sıçradı Antalya'nın Aksu ilçesinde bulunan inşaat sahasındaki bir konteynerde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle ormana sıçradı. Yangına karadan ve havadan müdahale ediliyor. Bölgeye Antalya Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı söndürme ekipleri, Aksu Belediyesi arazözleri ve polis ekipleri sevk edildi. 3 yangın söndürme helikopteri de bölgeye yönlendirildi. Vatandaşlar da söndürme çalışmalarına destek veriyor.

 • 20.06.2023 20 Haz 15:53 Antalya'da orman yangını başladı

  Antalya'da orman yangını başladı Antalya'nın Aksu ilçesinde yerleşim yerlerine yakın ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor.

 • 18.06.2023 18 Haz 13:22 Antalya'da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanlarında Yeni Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

  Antalya'da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanlarında Yeni Yol Açma Çalışmaları Sürüyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Aksu ilçesindeki kentsel dönüşüm ve gelişim alanlarında yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından belediye sorumluluğundaki 200 kilometrelik yol ağının 60 kilometrelik bölümünde yol çalışması tamamlandı. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama işlemi başlatılacak.

 • 24.05.2023 24 May 17:41 Antalya'da seralardaki "Kaliforniya" cinsi biberin hasadı tamamlandı

  Antalya'da seralardaki 'Kaliforniya' cinsi biberin hasadı tamamlandı Antalya'nın Aksu ilçesinde yaklaşık 7 bin dekarlık alanda üretimi yapılan ve yurt dışında ciddi talep gören "Kaliforniya" cinsi biberin hasadı tamamlandı.

 • 14.04.2023 14 Nis 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 14 Nisan 2023

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 14 Nisan 2023 Türkiye'nin askeri denizcilik teknoloji merkezi büyüyorHAVELSAN, yurt içinde ve dışında artan taleplere yanıt verebilmek için Deniz Savaş Yönetim Teknolojileri Merkezi'nin kapasitesini artırıyorDeniz platformlarının kalbini ve beynini oluşturan kritik sistemlerin üretildiği...

 • 06.04.2023 06 Nis 14:52 Antalya'da iki depremzede kardeşin kaldığı mekan yandı

  Antalya'da iki depremzede kardeşin kaldığı mekan yandı Antalya'nın Aksu ilçesinde iki depremzede kardeşin kaldığı mekanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

 • 10.03.2023 10 Mar 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 10 Mart 2023

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 10 Mart 2023 Depremzede çiftçiye yaklaşık 5 milyar liralık destek sağlandıTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: "Depremden etkilenen çiftçilerimizin faaliyetlerini sürdürebilmeleri için her türlü desteği veriyoruz, vermeye devam edeceğiz""Depremden etkilenen kırsal kesime ilk etapta 83 bin 149...

 • 28.01.2023 28 Oca 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 28 Ocak 2023

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 28 Ocak 2023 Yeni Evim Konut Finansman Programı'nın 10 günlük bilançosu belli olduHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından açıklanan programa 10 günde 8 bini aşkın başvuru geldiBaşvuruların 1859'u...

 • 27.01.2023 27 Oca 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 27 Ocak 2023

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 27 Ocak 2023 ÖSYM, 13 yıl aradan sonra "Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı" düzenleyecekÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy: "29 Ocak'ta yapılacak TR-YÖS'ün geçerlilik süresi, sınav tarihinden itibaren iki yıl olacak.

 • 29.12.2022 29 Ara 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 29 Aralık 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 29 Aralık 2022 Tarımda dijitalleşme yeni yılda hızlanacakTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: "Yeni yıl itibarıyla Tarım, Orman Gençlik Konseyi oluşturuyoruz""Gençlerin tarıma ve ormana ilgilerini, kırsala yeniden dönüşlerini tesis etmek adına dijitalleşmeye çok büyük önem...

 • 22.12.2022 22 Ara 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 22 Aralık 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 22 Aralık 2022 Kırsalda yaşayan gençlere bu yıl 101,1 milyon liralık hibe ödemesi yapıldıUzman Eller Projesi kapsamında bu yıl 1023 projeye hibe ödemesinde bulunulduTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: "Bu projeyle üretimde verimliliği ve kaliteyi artırabilmek amacıyla köyde yaşamayı taahhüt...

 • 19.08.2022 19 Ağu 10:48 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Ağustos 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Ağustos 2022 Türk ordusunun keskin nişancıları mesafe tanımıyorTürk Silahlı Kuvvetlerinin yurt içi ve yurt dışındaki operasyonlarında görev yapan uzman keskin nişancılar, 1200 metreye kadar uzaklıktaki hedefi tek atışla tam isabetle vuruyorAtıcılık ve Uzman Nişancı Eğitim Birlik...

 • 18.04.2022 18 Nis 16:07 Antalya'da çarpışan iki otomobildeki 7 kişi yaralandı

  Antalya'da çarpışan iki otomobildeki 7 kişi yaralandı Antalya'nın Kepez ilçesinde, 2 otomobilin çarpışması sonucu 2'si bebek 7 kişi yaralandı.

 • 08.04.2022 08 Nis 20:20 Başkan Böcek: "Görev sürem dolmadan 77 değil, 142 projeyi bitireceğiz"

  Başkan Böcek: 'Görev sürem dolmadan 77 değil, 142 projeyi bitireceğiz' Başkan Böcek: "Görev sürem dolmadan 77 değil, 142 projeyi bitireceğiz" -Başkan Böcek, görev süresinin 3 yılında değerlendirme toplantısı düzenledi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: " "5 yıllık görev süremiz tamamlanmadan, sadece sözünü verdiğimiz 77 projeyi değil, en az 142...

 • 14.03.2022 14 Mar 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 14 Mart 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 14 Mart 2022 Maliki, Uluslararası Barış Konferansı talepleri için Türkiye'yi adres gösterdiFilistin Dışişleri Bakanı Maliki: "Türkiye, Ukrayna ve Rusları Türk topraklarında bir araya getirerek diplomatik liderlik gösterdi.

 • 07.03.2022 07 Mar 10:44 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 7 Mart 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 7 Mart 2022 Hariciyeye güç katan kadınlar Antalya Diplomasi Forumu'na da imza atıyorTürkiye'nin yurt içi ve yurt dışındaki 274 büyükelçisinden 72'si kadınAntalya Diplomasi Forumu'nun iki eş koordinatörlük görevini kadınlar yürütüyor(Nazlı Yüzbaşıoğlu/Ankara)2- Ticaret Bakanlığı kadın...

 • 03.12.2021 03 Ara 00:58 Kırmızı ışık ihlali yapan motosikletli ölümden döndü

  Kırmızı ışık ihlali yapan motosikletli ölümden döndü Antalya'da meydana gelen trafik kazasında otomobile çarpan motosiklet sürücüsü takla atıp çarpmanın etkisiyle kaskı başından fırlarken, olay anı kırmızı ışıkta bekleyen başka bir aracın kamerasına anbean yansıdı.

 • 02.12.2021 02 Ara 14:03 Son dakika haber! Ölümden dönen motosiklet sürücüsünün o anları kameraya böyle yansıdı

  Son dakika haber! Ölümden dönen motosiklet sürücüsünün o anları kameraya böyle yansıdı Son dakika haber: Ölümden dönen motosiklet sürücüsünün o anları kameraya böyle yansıdıAntalya'da meydana gelen trafik kazasında otomobile çarpan motosiklet sürücüsü takla atıp çarpmanın etkisiyle kaskı başından fırlarken, olay anı kırmızı ışıkta bekleyen başka bir aracın kamerasına anbean yansıdı.

 • 01.12.2021 01 Ara 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 1 Aralık 2021

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 1 Aralık 2021 THY rotayı yeni hatlara çevirdiTürk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi: "Yeni hatlar arayışındayız. Kanada'yla görüşüyoruz, yeni noktalar, yeni frekanslar araştırıyoruz.

 • 21.11.2021 21 Kas 15:58 Son dakika haber | Babasının geri manevra yaparken ölümüne sebep olduğu çocuk toprağa verildi

  Son dakika haber | Babasının geri manevra yaparken ölümüne sebep olduğu çocuk toprağa verildi Son dakika haberleri: Antalya'da babaları kamyonetle geri manevra yaptığı sırada aracın altında kalarak hayatını kaybeden 3 yaşındaki ikizlerden Asaf Kaya, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 21.11.2021 21 Kas 12:43 BABASININ ARACININ ALTINDA KALAN İKİZLER, TÜP BEBEK YÖNTEMİYLE DÜNYAYA GELMİŞ

  BABASININ ARACININ ALTINDA KALAN İKİZLER, TÜP BEBEK YÖNTEMİYLE DÜNYAYA GELMİŞ ANTALYA'da babasının kullandığı kamyonetin altında kalıp ölen 3 yaşındaki Asaf ile yaralanan ikizi Aras'ın tüp bebek yöntemiyle dünyaya geldikleri ifade edildi.

 • 21.11.2021 21 Kas 12:31 Son dakika haberi! Babasının geri manevra yaparken ölümüne sebep olduğu çocuk gözyaşları içerisinde toprağa verildi

  Son dakika haberi! Babasının geri manevra yaparken ölümüne sebep olduğu çocuk gözyaşları içerisinde toprağa verildi Bir son dakika haberine göre Babasının geri manevra yaparken ölümüne sebep olduğu çocuk gözyaşları içerisinde toprağa verildi Ayakta durmakta zorlanan acılı anneyi yakınları teselli etti Antalya'da babalarının sürdüğü kamyonetin geri manevra yapması ile kaza sonucu aracın altında kalan 3 yaşında ki ikiz bebeklerden Asaf...

 • 20.11.2021 20 Kas 20:44 Aracıyla geri manevra yapan baba, çocuğunun ölümüne sebep oldu

  Aracıyla geri manevra yapan baba, çocuğunun ölümüne sebep oldu Antalya'da kamyonetiyle geri manevra yapan baba, annelerinin elinden kurtulup yola koşan ikiz çocuklarına çarptı. Kazada çocuklardan biri yaralanırken, yaralı olarak hastaneye kaldırılan kardeşi ise hastanede yaşamını yitirdi.

 • 20.11.2021 20 Kas 17:05 Son dakika haber | Geri manevra yaparken çocuğunun ölümüne sebep oldu

  Son dakika haber | Geri manevra yaparken çocuğunun ölümüne sebep oldu Gelen son dakika haberlerine göre Antalya'da kamyonetiyle geri manevra yapan baba, annelerinin elinden kurtulup yola koşan ikiz çocuklarına çarptı.

 • 18.11.2021 18 Kas 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 18 Kasım 2021

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 18 Kasım 2021 Dijitalleşmeyle Türkiye'nin sağlık turizmindeki hedefi yükseldiUluslararası Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya: "Yakın uçuş mesafesi, fiyatların daha avantajlı olması, kaliteli hizmet sunumumuz Türkiye'yi sağlık turizminde ön plana çıkardı.

 • 08.11.2021 08 Kas 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 8 Kasım 2021

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 8 Kasım 2021 Azerbaycan'ın Karabağ'daki zaferinin üzerinden bir yıl geçtiSavaş, Ermenistan silahlı güçlerinin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine saldırması üzerine 27 Eylül 2020'de başladıBir hafta içinde, Ermenistan'ın 30 yıl boyunca hazırladığı birinci savunma duvarını...

 • 06.09.2021 06 Eyl 19:04 Hayırsever iş adamı Şahin Harun Kırbıyık'ın ismini taşıdığı anaokulu açıldı

  Hayırsever iş adamı Şahin Harun Kırbıyık'ın ismini taşıdığı anaokulu açıldı Hayırsever iş adamı Şahin Harun Kırbıyık'ın ismini taşıdığı anaokulu açıldı Antalya Valisi Ersin Yazıcı: "Ancak gönlü güzel, gönlü memleket için sevdayla yanıp tutuşan insanlar, aileler bu güzelliği bu topluma kazandırabiliyor" "Bu binalar, bu hediyeler, bu okullar ya da benzeri yapılar sadece...

 • 10.08.2021 10 Ağu 08:58 GÜNDEM / 10 Ağustos 2021

  GÜNDEM / 10 Ağustos 2021 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Anafartalar Zaferi'nin 106. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen törene, Çanakkale Muharebeleri Sıhhiye Müzesi açılışına, turizmcilerle koordinasyon toplantısına, Troya Müzesi'nde "İkona Takdim Töreni"ne katılacak.

 • 09.08.2021 09 Ağu 03:15 GÜNDEM / 9 Ağustos 2021

  GÜNDEM / 9 Ağustos 2021 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde MYK toplantısına başkanlık edecek.

 • 05.08.2021 05 Ağu 05:49 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan yarı finale yükselerek, olimpiyat madalyasını garantiledi.

  2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan yarı finale yükselerek, olimpiyat madalyasını garantiledi. 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan yarı finale yükselerek, olimpiyat madalyasını garantiledi.

 • 31.07.2021 31 Tem 15:00 İzmir'den Marmaris ve Manavgat'a yardım eli

  İzmir'den Marmaris ve Manavgat'a yardım eli İzmir'de Balçova Belediyesi, Marmaris'te başlayan orman yangının söndürülmesine katkıda bulunmak aracıyla Marmaris'e bir su tankeri gönderdi.

 • 08.05.2021 08 May 16:55 Kepez ve Aksu'da mobil konser coşkusu

  Kepez ve Aksu'da mobil konser coşkusu Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin tam kapanma döneminde Antalyalılara moral vermek amacıyla düzenlediği Mobil Ramazan konserleri Kepez ve Aksu ilçesinde gerçekleşti.

 • 07.05.2021 07 May 16:19 Akdeniz Üniversitesi'nin Aksu ilçesindeki arazisi havadan takip altında

  Akdeniz Üniversitesi'nin Aksu ilçesindeki arazisi havadan takip altında Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencilerinin eğitim döneminde uygulamalı olarak kullandıkları Aksu'da bulunan bin 100 dönümlük arazi havadan takip ediliyor.

 • 06.05.2021 06 May 23:16 KOMŞUYA GİDEN BABASINDAN 'HELALLİK' İSTEYİP, İNTİHAR ETTİ

  KOMŞUYA GİDEN BABASINDAN 'HELALLİK' İSTEYİP, İNTİHAR ETTİ Antalya'da psikolojik sorunları bulunan Ahmet Bilgin (32), komşuya giden babasını arayıp, 'Helallik' istedikten sonra, av tüfeğiyle ile yaşamına son verdi. Eve koşan baba Mehmet Bilgin, "Bunu bize nasıl yaptın" diye gözyaşı döktü.

 • 06.05.2021 06 May 16:52 Babasını arayıp "tabancayı buldum intihar edeceğim" dedi, evde ölü bulundu

  Babasını arayıp 'tabancayı buldum intihar edeceğim' dedi, evde ölü bulundu Antalya'da şizofreni hastası olduğu iddia edilen 32 yaşındaki şahıs, babasını arayıp tabancayı buldum intihar edeceğim" dedikten sonra evde ölü bulundu.

 • 04.05.2021 04 May 00:58 Çalkaya bölgesine yeni yollar

  Çalkaya bölgesine yeni yollar Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu ilçesi Çalkaya bölgesi kentsel dönüşüm ve gelişim alanına 40 metre genişliğinde yollar kazandırıyor.

 • 03.05.2021 03 May 13:06 Antalya Büyükşehir Belediyesi içme suyu ve yol çalışmalarını sürdürüyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi içme suyu ve yol çalışmalarını sürdürüyor Antalya Büyükşehir Belediyesince, İbradı ilçesi Yukarı Mahalle Kooperatif evleri mevkisinin 30 yıllık içme suyu altyapısını yenilendi.

Advertisement