67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü - Son Dakika

67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü

19.01.2022 21:00

67 yıl önce, banyo yapmanın kötü şans getireceğine inanması nedeniyle bir daha suya dokunmayan 87 yaşındaki İranlı Amou Jaji isimli adam, doktor muayenesinden geçti. Doktorlar, adamın sağlıklı ve bağışıklık sisteminin son derece güçlü olduğunu görmelerinin ardından büyük bir şaşkınlık yaşadı.

İran'da yaşayan 87 yaşındaki İranlı Amou Hadji isimli adam, bundan tam 67 yıl önce banyo yapmanın uğursuz olduğunu düşünerek banyo yapmayı bıraktı. O gün bugünden beri bir daha suya dokunmayan Hadji, araçların çarptığı hayvanları yiyerek ve yol kenarlarındaki su birikintilerini içerek hayatta kaldı.

KÖYLÜLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Yaşlı adamın bu durumu, artık köylülerin de dikkatini çekmeye başlamıştı. Köylüler, yol kenarından aldıkları adam için bir kulübe inşa etti. Ardından da doktorlara haber verildi.

DOKTORLAR HAYRETE DÜŞTÜ

Doktorlar, 67 yıldır banyo yapmayan yaşlı adamı muayene ettiklerinde gördüklerine inanamadı; çünkü Amou Hadji tamamen sağlıklı çıktı. Ayrıca Hadji'nin bağışıklık sistemi normal bir insandan bile daha güçlüydü. Doktorlar, adamın bağışıklık sisteminin bu kadar diri kalmasını, vücudundaki parazitlere bağladı.

"TAŞ ATMALARI BENİ ÜZÜYOR"

Hadji'yi muayene eden doktor Prof. Dr. Gholamreza Molavi, karşılaştıkları durum karşısında şaşkın olduklarını ancak raporlarda bir hata olmayacağını dile getirdi. Amou Hadji ise yaptığı açıklamada, "Köylülerin bana gösterdiği saygıdan dolayı memnunum; ancak yolda beni gördüklerinde deli sanarak taş atanlar beni çok üzüyor" dedi.

67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü
YORUMLAR (6)
  • Ahmet Yıldız: Doğada Yaşayan İnsan Sağlam Olur Vücudu Her Türlü Hava Koşullarına Adapte Olur Ve Hiç Yıkanmadığı İçin Üşüyüp Hasta Olmaz Her Türlü Vürüse Karşı Bağışıklılığı Yüksek Olur Hayvanlar Doğada Yaşadığı İçin İnsanlardan Daha Yüksek Bağışıklılığa Sahipler Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
  • erkan sahin: Her banyo yapmayan insana deli demek hakaret etmek rencide edici kelimeler kullanmak dışlamak hayvan muamelesi yapmak taşlamak biyebne insanlığa ne de vicdana yakışır.Bize düşen görev ise kim olursa olsun bu tarz kişilere gereken yardımı ve desteği vermektir.Unutmayalım ki bizlerde onlar gibi olabiliriz.Düşmez kalkmaz bir allahtır.Belkide yıkanmak için imkanı yoktur.Allah kimseyi açlıkla ve soğukla terbiye etmesin. Cevap Yaz 34 11 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İran'da en az 19 kişinin ölümüne yol açan iş merkezinin çökmesi protesto edildi İran'da en az 19 kişinin ölümüne yol açan iş merkezinin çökmesi protesto edildi Yanan çatıya kovayla su atarak müdahale etmeye çalıştılar Yanan çatıya kovayla su atarak müdahale etmeye çalıştılar TBMM Çevre Komisyonu, müsilaj ve imara ilişkin teklifin 9 maddesini benimsedi TBMM Çevre Komisyonu, müsilaj ve imara ilişkin teklifin 9 maddesini benimsedi

Son Dakika Dünya 67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü - Son Dakika


Advertisement