Afrika'daki gelenek şaşırttı! Cinsel haz için kadınlarının kirpikleri emiliyor - Son Dakika

Afrika'daki gelenek şaşırttı! Cinsel haz için kadınlarının kirpikleri emiliyor

14.05.2022 14:26
Afrika'daki gelenek şaşırttı! Cinsel haz için kadınlarının kirpikleri emiliyor

Afrika kabilesi olan Papua Yeni Gine'deki Trobriand Adaları sakinlerinin geleneği şaşırttı. Erkekler, karşı cinsle yakınlaşmak için cinsel kadınlarının kirpiklerini emmesi ve öpmesi, akıllara durgunluk veriyor.

Her ülkenin ya da kültürün farklı gelenekleri olabiliyor. Bu gelenekler çoğu zaman gündelik hayatla ilgili olsa da zaman zaman cinsellik konusunda da olabiliyor. Papua Yeni Gine'de bulunan Trobriand Adaları sakinlerinin de ilginç gelenekleri mevcut.

CİNSEL İSTEK ANLAMINA GELİYOR

Trobriand Adaları sakinleri, gelenek kapsamında karşı cinsle yakınlaşmak için birbirlerinin kirpiklerini emiyor. Çiftlerin birbirinin kirpiklerini emmesi, aynı zamanda cinsel bir çağrışım olarak da görülüyor.

DAHA FARKLI GELENEKLER DE MEVCUT

Afrika kabilelerindeki gelenekler bununla da sınırlı değil. Bazı Afrika kabilelerinde cinsel ilişki sırasında karıncaların da kullanıldığı şeklindeki bilgiler, duyanlara hayret veriyor.

YORUMLAR
500
Roche, Maymun Çiçeği Virüsünü Tespit Eden Pcr Test Kitleri Geliştirdi Roche, Maymun Çiçeği Virüsünü Tespit Eden Pcr Test Kitleri Geliştirdi Türkiye-Afrika Medya Zirvesi Afrika basınında geniş yer buldu Türkiye-Afrika Medya Zirvesi Afrika basınında geniş yer buldu Maymun çiçeği virüsüne karşı önlemler arttı! 27 avrupa ülkesi aşı satın alacak Maymun çiçeği virüsüne karşı önlemler arttı! 27 avrupa ülkesi aşı satın alacak

Son Dakika Dünya Afrika'daki gelenek şaşırttı! Cinsel haz için kadınlarının kirpikleri emiliyor - Son Dakika


Advertisement