Ahırının kapısını açtı, yeni doğan hayvanla karşılaşınca ağzından bu sözler döküldü: İlahi bir mucize - Son Dakika

Ahırının kapısını açtı, yeni doğan hayvanla karşılaşınca ağzından bu sözler döküldü: İlahi bir mucize

17.01.2022 20:12

Hindistan'da dünyaya gelen 3 gözlü buzağı, ülke genelinde büyük yankı uyandırdı. Çiftlik sahibi, Hindu Tanrısı Shiva'nın reenkarnasyonu olarak adlandırılan buzağı için "İlahi bir mucize" ifadelerini kullandı.

Hindistan'da 14 Ocak'ta dünyaya gelen buzağı, fiziksel özellikleri nedeniyle ülkede gündem konusu oldu. Çiftlik sahibi Neeraj Chandel'in ahıra girdiğinde gördüğü ve "İlahi bir mucize" olarak adlandırıldığı buzağının, doğum tarihinin dini bir güne denk gelmesi nedeniyle Hindu Tanrısı Shiva'nın ruhuna sahip olduğu iddia ediliyor.

"BURNUNDA 4 DELİK VAR"

Buzağı hakkındaki diğer detaylar da duyanlarda merak uyandırdı. Sadece 3 gözü olmakla kalmayan buzağının aynı zamanda 4 burun deliği de var. Kuyruğu örgü şeklinde olan buzağıyı görmek için Hindistan'ın dört bir yanından insanlar ahıra akın etmeye başladı.

Ahırının kapısını açtı, yeni doğan hayvanla karşılaşınca ağzından ilk bu sözler döküldü: İlahi bir mucize

KÖYLÜLER, MUCİZE OLARAK GÖRÜYOR

Hint haber ajansı ANI'ye konuşan köylü Neelkumar Verma, "Daha önce hiç 3 gözlü bir buzağı görmemiştim. Bizim inanışlarımıza göre o ilahi bir varlık. O Lord'un kendisinin bir reenkarnasyonu" dedi.

"ÖNCE YARALANDIĞINI DÜŞÜNDÜK"

Garip doğum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen hayvan sahibi Neeraj Chandel ise, "Hayvanın ilk başta yaralandığını zannettik ancak öyle değilmiş. Sağlık raporu temiz çıktı. Şu anda çok iyi bakıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (1)
500
Bangladeş ve Hindistan'daki sellerde can kaybı 57'ye yükseldi Bangladeş ve Hindistan'daki sellerde can kaybı 57'ye yükseldi Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Hindistan, Sri Lanka'ya insani yardımda bulundu Hindistan, Sri Lanka'ya insani yardımda bulundu

Son Dakika Dünya Ahırının kapısını açtı, yeni doğan hayvanla karşılaşınca ağzından bu sözler döküldü: İlahi bir mucize - Son Dakika


Advertisement