Böyle rezillik görülmedi! Çocuklarını zorla araçtan indirip erkek arkadaşıyla birlikte oldu - Son Dakika

Böyle rezillik görülmedi! Çocuklarını zorla araçtan indirip erkek arkadaşıyla birlikte oldu

21.01.2022 16:48

Arjantin'de ilginç bir olay yaşandı. Halka açık bir parkta, ismi açıklanmayan kadın zorla çocuklarını arabadan indirip erkek arkadaşıyla ilişki yaşadı. Ülkede infial yaratan olay sonrası anne ve sevgilisi tutuklanırken çocuklar devlet korumasına alındı.

Arjantinde bir kadın yeni tanıştığı erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girmek için çocuklarını zorla arabadan indirdi. Çocukların ağlayarak arabaya girmeye çalıştığını gören bir vatandaş o anları kameraya alıp sosyal medya hesabından paylaştı.

ÇOCUKLAR AĞLAYARAK KAPIYI AÇMAYA ÇALIŞIYOR

Videoda, 5 yaşında olan kız çocuğu gözyaşları içinde annesi ve erkek arkadaşını izlerken, 2 yaşında olan erkek çocuğu ise ağlayarak arabanın kapısını açıp içeri girmeye çalışıyor.

Rezilliğin böylesi! Çocuklarını zorla araçtan indirip erkek arkadaşıyla birlikte oldu

ARACA BİNMESİNLER DİYE KAPILARI KİLİTLEDİ

Halka açık Pereyra Iraola parkında meydana gelen olayın görgü tanıkları, çocukların ağlayarak arabaya binmek istediğini; fakat annenin çocukları umursamadığını söyledi. İddialara göre, çocukların arabaya binmeye çalıştığını gören anne kapıları kilitledi.

ANNE VE SEVGİLİSİ TUTUKLANDI

Çevredekiler önce çocukların annesine arabada bir şey olduğunu sandılar; fakat arabaya yaklaşınca annenin erkek arkadaşı ile ilişkiye girdiğini görünce polise haber verdiler. Olay yerine gelen polis ekipleri anne ve sevgilisini gözaltına aldı. Anne ve sevgilisi tutuklanırken, çocuklar devlet korumasında psikolojik tedavi altına alındı.

YORUMLAR (4)
  • Alis Yiğit: Anne babalık dogurmakla olmuyor herşeyde böyle kanbagiyla kardeş olunmuyor nikah kiymakla iyi eş olunmuyor diploma almakla mesleğini iyi yapiyor anlamına gelmiyor hiç bir şey göründüğü gibi değil okunca iyi insan olunmuyor gibi gibi bir sürü şey Cevap Yaz 85 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
'Yalova'ya meteor düştü' iddiaları sonrası o anlara ilişkin görüntüler yayınlandı 'Yalova'ya meteor düştü' iddiaları sonrası o anlara ilişkin görüntüler yayınlandı Konserinde kavga çıkan İrem Derici'den açıklama Konserinde kavga çıkan İrem Derici'den açıklama Uzmanlara göre Türk dünyası meta evrenini inşa etmekte geç kalmamalı Uzmanlara göre Türk dünyası meta evrenini inşa etmekte geç kalmamalı

Son Dakika Dünya Böyle rezillik görülmedi! Çocuklarını zorla araçtan indirip erkek arkadaşıyla birlikte oldu - Son Dakika


Advertisement