Jagger: "Obama'nın Şarkı Söylemesi "Cesurca" - Son Dakika
Dünya

Jagger: "Obama'nın Şarkı Söylemesi "Cesurca"

Jagger: "Obama\'nın Şarkı Söylemesi "Cesurca"

Amerikalı şarkıcı Mick Jagger, ABD Başkanı Barack Obama'nın blues şarkısı söylemesini "Cesurca" diye değerlendirdi."Cesurca" bulduğunu söyledi.

23.02.2012 22:39

Amerikalı şarkıcı Mick Jagger, ABD Başkanı Barack Obama'nın blues şarkısı söylemesini "Cesurca" diye değerlendirdi.

Rolling Stones grubunun 68 yaşındaki üyesi Jagger, Associated Press ajansıyla yaptığı söyleşide, Beyaz Saray'da düzenlenen müzik etkinliği sırasında, mikrofonu uzattığı ABD Başkanı Barack Obama'nın şarkıyı seslendirmesini

"Cesurca" bulduğunu söyledi.

Daha önce Beyaz Saray'a performans göstermesi için hiç çağrılmadığını, yaşadığı deneyimi çok sevdiğini belirten Jagger, "Gerçekten çok sıradışı, gerçeküstü, tuhaf ve çok eğlenceliydi" dedi.

Mick Jagger, ABD Başkanı'nın eşi Michelle Obama'nın, etkinlik sırasında uzatmalı sevgilisi L'Wren Scott tarafından tasarlanan bir elbiseyi giymesinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Jagger, Rolling Stones'un, 50. yıl dönümü turnesi için bu yıl bir araya gelip gelmeyeceği yönündeki soruya ise "Bir şeyler yapmayı iple çektiği, ancak henüz hiçbir şeyin planlanmadığı" yanıtını verdi.

Beyaz Saray'da düzenlenen müzik etkinliği sırasında, ünlü şarkıcı Mick Jagger'ın mikrofonu uzattığı ABD Başkanı Barack Obama, bir blues parçası seslendirmişti. - WASHINGTON

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Jagger: 'Obama'nın Şarkı Söylemesi 'Cesurca' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement